افزایش سرعت توسعه پیام در سال جهش تولید

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با توجه به نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید، عزم ها در منطقه جزم شده تا با رشد زیر ساخت ها بتوانیم زمینه استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی که موجب اشتغال بیشتر می شود را فراهم کنیم.

به گزارش فرینا، نادر ثناگو مطلق با اشاره به ایجاد حدود 300  فرصت شغلی ثبت شده از ابتدای سال جاری تاکنون در پیام اظهار داشت: رشد این زیر ساخت ها موجب شده تا شاهد تمایل روزافزون سرمایه گذاران در منطقه باشیم، به گونه ای که از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 30 قرارداد سرمایه گذاری در پیام منعقد شده است.
ثناگو مطلق اضافه کرد: یکی از مهم ترین گام ها برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی در پیام، راه اندازی فازچهارم در هفت پهنه بوده که از این میزان تاکنون زیر ساخت های سه پهنه آماده سازی شده است.
وی گفت: رشد بیش از 85 درصدی تامین برق نواحی 2و هفت این فاز ، شبکه روشنایی بلوار 90 متری  و تامین آب مورد نیاز برای 30 هکتارازاین نواحی صنعتی از جمله اقدامات صورت گرفته برای توسعه زیر ساخت ها  در فاز چهار منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بوده است.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام ادامه داد: عملیات عمرانی فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به مساحت 165 هکتار از سال گذشته  آغاز که به عنوان نقطه طلایی منطقه محسوب و در آینده نه چندان دور می تواند به عنوان نخستین شهرک حوزه فناوری های ارتباطاتی و اطلاعاتی در کشور مطرح شود.
ثناگو مطلق افزود: شهرک سلامت، فناوری های دانش بنیان، لجستیک و انبارداری، اداری، بورس، بانک و بیمه از جمله واحدهایی است که در این فاز در حال راه اندازی است.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو