مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دیدار با معتمدین شهر و روستاهای جزیره مطرح کرد؛

مشارکت و هم فکری جامعه محلی کلید ایجاد توسعه پایدار در قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ماموریت ها و برنامه های منطقه آزاد با مشارکت و هم فکری جوامع محلی و کمترین چالش و مساله در حال انجام است.

به گزارش فرینا به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا مومنی در دیدار با جمعی از معتمدین شهر و برخی روستاهای جزیره قشم، اظهار کرد: هم فکری و هم افزایی صورت گرفته میان جوامع محلی و سازمان منطقه آزاد قشم طی سال های گذشته موجب افزایش بهره وری و تسریع انجام پروژه ها در جزیره شده است.
مومنی با تاکید بر اینکه پاسخگویی در قبال کارهای انجام شده سرلوحه فعالیت این مجموعه است، ادامه داد: بخش های مختلف سازمان منطقه آزاد قشم باید در راستای ایجاد شفافیت و پاسخگویی عمل کنند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به اینکه نظر مردم بهترین ارزیابی و قضاوت درباره عملکرد حوزه های مختلف است، تصریح کرد: نقد و نظرات نسبت به فعالیت های صورت گرفته در منطقه آزاد قشم باید با اخلاق اسلامی، انصاف و عدالت رعایت شود.
به گفته وی؛ سازمان منطقه آزاد قشم با سلامت کار و عملکرد خود، برای بهبود وضعیت جوامع محلی تلاش می کند و پاسخ انتقادات را خواهد داد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بیان کرد: طی سال های گذشته اقدامات خوبی در زمینه حل مشکل آب، بهبود وضعیت و توسعه ظرفیت و خدمات گردشگری، بهسازی شرایط راه ها و معبر سطح جزیره و همچنین توسعه روستایی در جزیره قشم اجرایی شده است.
مومنی افزود: ایجاد توسعه متوازن در تمامی نقاط جزیره از مهمترین برنامه ها و ماموریت هایی است که با تعریف پروژه ها و برنامه های مختلف اقتصادی برای آن برنامه ریزی صورت گرفته است.
وی تصریح کرد: با تمام کاستی ها و چالش ها، طرح های کلان و توسعه ای خوبی جهت بهبود ارائه خدمات و افزایش کیفیت زندگی جوامع محلی پیش بینی شده که خوشبختانه با پیشرفت خوبی در حال انجام است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به پیشرفت های خوبی که در انجام پروژه های اقتصادی و گردشگری جزیره قشم صورت گرفته، گفت: امیدواریم کارها و فعالیت هایی که آغاز شده به نقطه قابل قبولی برسد و نتیجه آنها برای تمامی ساکنان جزیره قابل لمس باشد.
مومنی در پایان خاطرنشان کرد: جامعه محلی باید کمک کننده و یاری دهنده سازمان در انجام ماموریت های خود باشد تا این فعالیت ها با سرعت بیشتر اجرایی شود و توسعه پایدار را در تمامی بخش های جزیره شاهد باشیم.
براساس این گزارش، در ابتدای این جلسه تعدادی از معتمدین شهر و برخی از روستاهای جزیره قشم نیز به بیان نقطه نظرات و مطالبات خود پرداختند.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو