تقویت حوزه های درمانی و آموزشی باهدف کشف استعدادهای جامعه محلی قشم

جلسه وبیناری معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم با نماینده جهاد دانشگاهی کشور با موضوع اجرایی کردن مفاد تفاهمنامه منعقده بین دو ارگان برگزار شد.

به گزارش فرینا به نقل از شما و اقتصاد، تقویت حوزه های مختلف درمانی، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی با تمرکز بر کشف استعدادهای جامعه محلی و به فعل رساندن این استعدادها موضوع اصلی جلسه وبیناری با حضور مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، فرشته سلجوقی، مدیر اجتماعی و سلامت این سازمان و دکتر منزوی به  نمایندگی از جهاد دانشگاهی کشور بود.
این تفاهم نامه که در تاریخ 15 شهریورماه امسال به امضای حميدرضا طيبي، ریيس جهاد دانشگاهي و حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم رسید، در سه حوزه پژوهش، فناوری و خدمات تخصصی، فرهنگی و آموزش، اشتغال و کارآفرینی تدوین شده و  باهدف توسعه حوزه‌های مذکور در جزیره قشم در حال اجرا است.
شناسایی توانمندی‌ها و ایجاد زمینه‌های همکاری مطلوب میان سازمان و جهاد، مشاوره و اجرای پروژه‌های افکار سنجی، همکاری درزمینه تعیین اولویت‌های آموزشی، مشاوره در برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی تخصصی کوتاه‌مدت و ... بخشی از مفاد این تفاهم نامه می باشد.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو