ساخت پیشرفته ترین ایستگاه رادیویی دریای عمان در بندر چابهار

معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان وبلوچستان از برنامه ریزی مدل ایجاد یک ایستگاه رادیویی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و مطابق با استانداردهای جهانی در بندر چابهار خبر داد.

به گزارش فرینا به نقل از مهر، حسین ابراهیمی با بیان اینکه برنامه ریزی برای مدل ایجاد یک ایستگاه رادیویی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها و مطابق با استانداردهای جهانی در بندر چابهار شروع شده، اظهار داشت: با پایان ساخت برج کنترل ترافیک دریایی بندر چابهار، شروع بهره برداری این طرح زیرساختی کلید خواهد خورد.
ابراهیمی با اشاره به نگرش توسعه‌ای به سواحل مکران تصریح کرد: با اجرای کامل این پروژه، بندر چابهار حرفه‌ای ترین ساختار ایستگاه رادیویی را در دریای عمان خواهد داشت.
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: این مدل منطبق با الزامات کشوری و بین المللی و در طراحی آن، جدیدترین تکنولوژی‌های ارتباطی دریایی دیده شده است.
ابراهیمی تصریح کرد: همچنین با اجرای طرح پوشش رادیویی سواحل استان نیز ارتباط دریایی آب‌های ساحلی استان در بستر وی اچ اف، یا به بیان دیگر محدوده دریایی A1، بطور کامل پوشش داده خواهد شد و زمینه تسهیل برقراری پیام‌های اضطرار و ایمنی فراهم و زمان واکنش عملیات‌های نجات دریایی کاهش خواهد یافت.

لیلا سلیمانی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو