آیین رونمایی از لوگوی شبکه همیاران ژئو پارک ارس برگزار شد

طی مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس آیین رونمایی از لوگوی شبکه همیاران ژئوپارک ارس برگزار شد.

به گزارش فرینا، محسن نریمان در این مراسم که با حضور معاونین اقتصادی و سرمایه گذاری، فرهنگی اجتماعی و گردشگری، توسعه مدیریت، مدیر گردشگری میراث فرهنگی و صنایع دستی و اعضای شبکه همیاران ژئوپارک ارس برگزار شد وجود شبکه همیاران ژئوپارک را یکی از الزامات و استانداردهای ژئوپارک های جهانی دانست و گفت: تمامی ژئوپارک های جهانی یونسکو برای عضویت در شبکه ژئوپارک های جهانی باید حائز یک سری استانداردهایی باشند که ایجاد شبکه همیاران یکی از این استانداردها می باشد.
نریمان افزود: ژئوپارک ارس در مسیر الحاق به این شبکه جهانی پروژه تشکیل شبکه همیاران را در یک سال اخیر کلید زد و توانست این پروژه را با موفقیت به پایان برساند.

وی در ادامه عنوان کرد: طبق اعلام نظر مشاور عالی ژئوپارک ارس که از افراد صاحب نظر و جزو کمیته مشاورین یونسکو می باشد، شبکه همیاران ژئوپارک ارس بخوبی می تواند تایید ارزیابان بین المللی یونسکو را جلب کند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس یادآور شد: شبکه همیاران ژئوپارک ارس طیف کاملی از حرفه ها و کسب و کارها را پوشش می دهد و اعضای این شبکه جزو بازیگران اصلی آینده ژئوپارک جهانی ارس خواهند بود.

گفتنی است در آیین رونمایی از لوگوی شبکه همیاران، در فاز اول گواهینامه های اعضای شبکه، به همیاران شرکت کننده در تمامی کارگاه های متعدد که توسط یک موسسه تخصصی مشاور ژئوپارک ارس برگزار شده بود، اعطا شد.

 شبکه همیاران ژئوپارک ارس متشکل از برخی اشخاص حقیقی و حقوقی از جامعه محلی می باشد.

خبرنگار منطقه آزاد ارس امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو