مدیرروابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد:

نمود بهار قرآن در سطح شهر قشم

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن، میادین، چهارراه ها، خیابان ها و سر در ادارات و سازمان ها در سطح شهر قشم به بنرها و پلاکاردهایی با مضمون سجایا و برکات قرآن کریم و ماه رمضان مزین شده و حال و هوای بهاری در بهار به خود گرفته است.

به گزارش فرینا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم با تبریک حلول ماه مبارک رمضان با بیان این مطلب، نصب بنرها و پلاکاردها را به مناسبت های مختلف ملی و مذهبی از جمله وظایف روابط عمومی دانست و گفت: امسال نیز مانند سال های گذشته با توجه به جایگاه ویژه ماه مبارک رمضان در فرهنگ عمومی کشور بطورعام و در فرهنگ و سنت جامعه جزیره قشم بطور خاص، برنامه های تبلیغی و اطلاع رسانی مختلفی از سوی این روابط عمومی تدارک دیده شده و اقداماتی برای اجرای این برنامه ها انجام شده است.

حسین مرادی افزود: یکی از این اقدامات نصب افزون بر 20 عدد بنر و پلاکارد با مضامینی از جمله«رمضان، ماه بهارقران»، «رمضان، ماه وصال»، « رمضان کریم » و مانند اینها در بیلبوردها، استندها و سایر ابزار تبلیغاتی در نقاط مختلف شهر قشم است.

مرادی با تاکید بر اینکه کلام بزرگان دین مانند حضرت امام علی علیه السلام درباره ضرورت قرآن آموزی فرزندان نیز در میان این مضامین ابزارهای تبلیغاتی جایگاه ویژه ای دارد، تصریح کرد: مجموع متراژ این بنرها و پلاکاردها افزون بر 133مترمربع است که بیشتر در میادین، چهارراه ها، بلوارها، خیابان ها و سر در سازمان ها و ادارات در سطح شهر قشم نصب و در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی با اشاره به همه گیری ویروس کرونا و تاثیرآن در کمیت و کیفیت برنامه های مناسبتی از جمله ماه مبارک رمضان هم گفت: از آغاز این همه گیری اجرای این نوع برنامه ها در قشم منطبق با مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، تغییرات زیادی کرده است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم کوچ اکثر برنامه های مناسبتی از فضای واقعی به فضای مجازی را از جمله این تغییرات دانست و یادآور شد: این مدیریت نیز در اکثر مناسبت ها از طریق پورتال سازمان، صدا و سیما، خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و همچنین شبکه های اجتماعی ضمن اطلاع رسانی فعالیت های بخش های مرتبط سازمان، وظایف تبلیغی، ترویجی و آموزشی خود را در قالب انتشار متن، عکس و فیلم در فضای مجازی انجام می دهد.

مرادی در پایان استفاده از تلویزیون شهری را هم به عنوان یکی از مظاهر جدید اطلاع رسانی و تبلیغی در شهر قشم مورد تاکید قرار داد و گفت: بسیاری از برنامه های اطلاع رسانی و تبلیغاتی روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم از طریق تلویزیون شهری که درچهارراه پردیس قشم نصب شده است نیزپخش می شود.

 

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو