اکبری مقدم در آئین تجلیل از کارگران نمونه منطقه آزاد انزلی:

منطقه آزاد انزلی می تواند به عنوان شتاب دهنده استراتژیک در دریای خزر به ایفا نقش بپردازد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در آئین تجلیل از کارگران نمونه منطقه بیان کرد: ماهرترین کارگران و استادکاران کشور در مناطق آزاد مشغول به فعالیت هستند.

به گزارش فرینا، علی اوسط اکبری مقدم اظهار داشت: توسعه اقتصادی هر کشور در حوزه نیروی انسانی وابسته به عناصر نقش آفرین در حوزه برنامه ریزی و نیروهای کارآمد مجری طرح های توسعه ای است و در این میان نقش جامعه کارگری ماهر که از آموزش های فنی بروز در ارتباط با تکنولوژی های جدید برخوردار هستند،حائز اهمیت است.

اکبری مقدم با بیان اینکه یکی از مزایای مناطق آزاد در قیاس با سرزمین اصلی بهره گیری از فناوری های نوین است،تصریح کرد: منطقه آزاد انزلی یکی از فرصت های جدی تحول اقتصادی در سطح استان و کشور و حتی حوزه بین الملل می باشد و با تکیه بر تکنولوژی های جدید تولیدی و نیروی انسانی ماهر خود،منشأ خیری برای اقتصاد گیلان و ایران اسلامی شده است.

وی با اظهار امیدواری نسبت به انجام اقدامات موثر و گسترده تر در مسیر تحقق راهبرد تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی از طریق همکاری و همدلی بدنه مدیریتی و نیروی انسانی سازمان و بخش خصوصی، اضافه کرد: منطقه آزاد انزلی می تواند به عنوان شتابدهنده استراتژیک در دریای خزر به ایفای نقش بپردازد و در این میان طرح بزرگ اتصال این منطقه به خط آهن سراسری،می تواند ظرفیت ها و فرصت های جدیدی برای اثرگذاری و نقش آفرینی بیشتر تنها منطقه آزاد شمال کشور در اقتصاد ملی و بین المللی مهیا نماید.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به ارائه تحول عظیمی که با اتصال منطقه متبوع خود به ریل سراسری و وصل شدن دریای خزر به خلیج فارس عاید کشور می شود، پرداخت و افزود: به منظور همراهی مستمر با سرمایه گذاران منطقه از نقطه آغاز تا حصول نتیجه، گروهی متشکل از کارشناسان معاونت ها و مدیریت های مختلف ایجاد شود.

اکبری مقدم با استقبال از پیشنهادات مطرح شده از سوی رییس انجمن کارآفرینان و سرمایه گذاران منطقه، از آمادگی سازمان متبوع خود جهت ایجاد سازوکار جذب نخبگان علمی کشور در حوزه های فعالیت بخش خصوصی خبر داد و گفت: مجموعه سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی منطقه آزاد انزلی با تنوع کاری قابل توجه خود می توانند از تخصص تمامی افراد برخودار شوند،چراکه استفاده از توانمندی نخبگان،علاوه بر حمایت از تولید ارزش در عرصه دانش است بلکه با استفاده از تخصص عملی این عزیزان زمینه ارتقای اقتصادی استان و کشور فرآهم می شود.

وی با بیان اینکه در مسیر پیش روی بدون توجه به گرایش سیاسی از تجربه تمامی عزیزان و صاحب نظران بهره خواهم برد خواستار برگزاری مراسم های تجلیل از کارگران بازنشسته منطقه آزاد انزلی شد.

گفتنی است؛ در این مراسم سید حجت مهدوی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان و اصغر امانی رییس انجمن کارآفرینان و سرمایه گذاران منطقه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در مسیر توسعه همکاری های سازمان و بخش خصوصی پرداخت و در پایان از تعدادی از کارگران برتر مشغول به کار در حوزه های مختلف گردشگری، اقتصادی، بندری و شهرسازی منطقه آزاد انزلی، از سوی مدیرعامل ،اعضای هیأت مدیره و معاونین سازمان تجلیل به عمل آمد.

خبرنگار منطقه آزاد انزلی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو