با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری:

چهار طرح تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی پیام به بهره برداری می رسد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد که با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری چهار طرح تولیدی و صنعتی در این منطقه روز پنجشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری فرینا به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، نادر ثناگو مطلق افزود: این چهار طرح در حوزه تولید تجهیزات پزشکی و ایمپلنت های فیزیوتراپی، تجهیزات مورد نیاز لوازم خانگی، تولید انرژی برق و تولید لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

ثناگو مطلق اضافه کرد: برای راه اندازی این تعداد واحد تولیدی بیش از 350 میلیارد تومان از اعتبارات بخش خصوصی هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه با افتتاح این واحدهای تولیدی زمینه اشتغال حدود 125 نفر به صورت مستقیم فراهم می شود اظهار داشت: طی یک سال گذشته برای دومین بار است که شاهد بهره برداری از واحدهای تولیدی و صنعتی با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری هستیم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها نامگذاری شده هدف مجموعه پیام بر این است تا با تسهیل گری و توسعه هر چه زیر ساخت بتوان شرکت های بیشتری در این منطقه را جذب کرد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو