از سوی هیات دوچرخه سواری منطقه آزاد قشم صورت گرفت؛

برگزاری کارگاه آموزشی "مدیریت تیم و گروه" در جزیره قشم

رییس هیات دوچرخه سواری منطقه آزاد قشم از برگزاری کارگاه آموزشی «مدیریت تیم و گروه» توسط این هیات در جزیره قشم خبر داد.

به گزارش فرینا به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، علی اشتری با بیان این خبر افزود: ایجاد دوره های آموزشی، فنی و تخصصی مرتبط در تقویم آموزشی سال 1400، نشان دهنده توجه بیش از پیش به ورزش دوچرخه سواری است.
اشتری ادامه داد: بر آموزش های جانبی توسط هیات های ورزشی از جمله هیات دوچرخه سواری منطقه آزاد در راستای ایجاد انگیزه برای ورزشکاران و افراد علاقمند به این ورزش دارای اهمیت بالایی می باشد.
رییس هیات دوچرخه سواری منطقه آزاد قشم تصریح کرد: کارگاه مذکور که توسط استاد مرتضی فاخری، مدرس و کارشناس ارشد مدیریت استراتژیک برگزار و در آن به موضوعاتی چون: آشنایی با مفاهیم ساختار کار تیمی، الگوهای انگیزه بخشی، روش های حل تضاد و تعارض در میارن افراد تیم، روش های ارائه بازخورد و ارزیابی عملکرد تیمی، روش سیستماتیک حل مسئله و حل تیمی آن، ارتقاء اعضا، انتخاب مدیر تیم، اخلاقیات و شخصیت پردازی در سطوح مختلف سنی در یک تیم و... پرداخته شد.
اشتری در پایان ضمن تأکید مجدد بر آموزش های جانبی در هیئت دوچرخه سواری قشم، از عموم علاقمندان به این رشته ورزشی درخواست کرد، ضمن ارتباط با این هیات و عضویت در قالب تیم های دوچرخه سواری، از برنامه های این هیات بهره مند گردند.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو