رفع تصرف 2.6 هزار متر مربع اراضی خالصه در روستاهای سهیلی و نقاشه قشم

  • دوشنبه 4 بهمن 1400 - 10:36
  • قشم
  • 0 دیدگاه
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو قطعه از اراضی خالصه واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستاهای سهیلی و نقاشه جزیره قشم مجموعا به مساحت دو هزار و 640 مترمربع توسط این یگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد قشم مصطفی مازندرانی ارزش تقریبی این قطعات زمین رفع تصرف شده را جمعا پنج میلیارد و 280 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: رفع تصرف  این اراضی وفق دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم انجام شد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم افزود: این اقدام در معیت رییس شورای بخش حرا و نماینده مدیریت حقوقی و قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم و با همکاری مامورین پلیس امنیت اقتصادی و پاسگاه انتظامی شهر لافت قشم، بدون هیچگونه تلفات وخسارات مالی و جانی صورت گرفت. 
مازندرانی با تاکید بر تداوم این این گونه اقدامات برای احقاق حقوق مردم جزیره از حمایت های قانونی امید مهدوی مجد دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم وهمچنین از فرماندهی انتظامی شهرستان قشم و سایرمسئولینی که در این امر با یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم همکاری داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو