رشد 44 درصدی پروازهای فرودگاه قشم در 10 ماهه سال جاری

عضو هیات مدیره و مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم از افزایش 44.4 درصدی پروازها طی 10 ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در این فرودگاه خبر داد.

به گزارش فرینا، علیرضا دهقانی زاده با بیان این مطلب گفت: طی 10 ماهه امسال سه هزار و 122 پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی قشم انجام شد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته  44.4 رشد داشته است.
دهقانی زاده ادامه داد: از این تعداد پرواز صورت گرفته 2 هزار و 904 پرواز مربوط به سفرهای داخلی و 218 مورد پروازهای خارجی به مقصد دوبی انجام شده است.
وی تصریح کرد: طی 10 ماهه سال جاری جمعا 280 هزار و 999 مسافر از طریق پروازهای داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی قشم جا به جا شدند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد 55 درصدی جابجایی مسافران مواجه هستیم.
به گفته مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم؛ از ابتدای امسال 259 هزار و 649 مسافر توسط پروازهای داخلی و 21 هزار 350 مسافر از طریق پروازهای خارجی در فرودگاه بین المللی قشم جابجا شده اند.
دهقانی زاده در پایان گفت: جابجایی مسافران فرودگاه بین المللی قشم ضمن بررسی رعایت پروتکل های بهداشتی جهت مقابله با ویروس کرونا، از قشم به مقصد شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و گرگان و دوبی و بالعکس صورت می گیرد.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو