میزبانی منطقه آزاد انزلی از مسابقات تک حرکت ددلیفت قهرمانی باشگاه های استان گیلان

مسابقات تک حرکت ددلیفت قهرمانی باشگاه های استان گیلان با مشارکت 102 ورزشکار به میزبانی مرکز نمایشگاهی و همایش های این منطقه برپا شد.

به گزارش فرینا، مسابقات مزبور که از سوی هیأت بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد انزلی و بسیج استان گیلان برگزار شد 102 ورزشکار در قالب 20 تیم ورزشی و نظارت 30 داور ملی و بین المللی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

از نکات جالب توجه این دور از رقابت ها شکستن رکورد ددلیفت پیشکسوتان جهان از سوی علی حیدر ثاقب بود که موفق شد 2.5 کیلوگرم رکورد تک حرکت ددلیفت جهانی را ارتقاء بخشد و در همین راستا و در رده بزرگسالان نیز محمد حسین فلاحتکار با لیفت وزنه 327.5 کیلوگرم، رکود جهان را 2.5 کیلوگرم افزایش داد.

بنابراین گزارش نتایج مسابقات از قرار ذیل است:

در رده سنی نوجوانان باشگاه های پدرام آستارا، عقاب گیلان و پوریای ولی رودسر به ترتیب رده های اول تا سوم را از آن خود نمودند.

در رده جوانان مسابقات عقاب گیلان مقام نخست را به دست آورد و باشگاه جزیره صومعه سرا به مقام دوم رسید.

رقابت های بزرگسالان باز تیم عقاب گیلان رده نخست را تصاحب کرد و تیم های رئوف رشت و بنادروکشتیرانی مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

در رده سنی پیشکسوتان نیز تیم عقاب گیلان بود که پیشتاز سایر رقبا شد و پس از آن پندار رشت و جزیره صومعه سرا در سکوهای دوم و سوم قرار گرفتند.

گفتنی است در این مسابقات علاوه بر معاون و مدیران معاون فرهنگی،اجتماعی و گردشگری سازمان دکتر احمد دنیا مالی نماینده مردم انزلی و مدیران تربیت بدنی استان گیلان حضور داشتند.

برچسب ها : منطقه آزاد انزلی
خبرنگار منطقه آزاد انزلی امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو