معاون سازمان بازرسی كل كشور:

منطقه ویژه اقتصادی پیام دارای ظرفیت های زیادی در بخش تولیدی است

نماینده اعزامی رییس قوه قضاییه به منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: پیام مجموعه ای با ظرفیت های عظیم تولیدی و خدماتی است که در کنار پایتخت قرار گرفته است.

به گزارش فرینا، مشکلات و موانع کاری شرکت های دانش بنیان و منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در آستانه سفر رییس قوه قضاییه به استان البرز با حضور نماینده حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین اژه ای بررسی شد.
معاون نظارت و بازرسی امور سیاسی بازرسی کل کشور و نماینده اعزامی رییس قوه قضاییه به منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در حاشیه بازدید از این منطقه با اشاره به استقرار 30 شرکت دانش بنیان در منطقه، افزود: امروز موانع کاری و مشکلات این شرکت ها موردبررسی قرار گرفت و نتایج آن پس از بررسی درسازمان بازرسی کل کشور و قوه قضائیه اعلام خواهد شد.
محمدمهدی بلندیان در این بازدید با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام دیدار و گفتگو کرد و از عملکرد مجموعه در سال گذشته مطلع شد.
بلندیان بیان کرد: سازمان بازرسی کل کشور  در تلاش است تا در کنار دولت در مسیر اهداف و سیاست های کلی نظام اسلامی گام های موثری برای رفع مشکلات دستگاه های اجرایی بردارد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو