جلسه هماهنگی عملیات اعزام حجاج از فرودگاه قشم برگزار شد

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی عملیات نخستین اعزام زائران برای حج تمتع 1402 از فرودگاه قشم با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، مدیر فرهنگی، اجتماعی و ورزش، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان، مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه قشم و روسای کاروان های اعزامی از قشم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، ادریس راموز در این جلسه گفت: با تاکید ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، برنامه ریزی های متعددی جهت انجام مقدمات بدرقه و استقبال از حجاج در فرودگاه قشم صورت گرفته است.
وی ادامه داد: سازمان منطقه آزاد قشم نیز همراه با مردم و بخش های مختلف جامعه، جهت برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم حج به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای جهان اسلام، به اجرای برنامه های متنوعی خواهد پرداخت.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در پایان تصریح کرد: برای تسهیل اعزام زائران جزیره، امسال برای نخستین بار اعزام حجاج از فرودگاه قشم به مکه مکرمه با پرواز مستقیم صورت می‌گیرد و در صورت اجرای موفق شاهد استمرار این رویه در سال های آینده خواهیم بود.
در ادامه این جلسه مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، مدیر فرهنگی، اجتماعی و ورزش این سازمان، مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه قشم و روسای کاروان حجاج اعزامی از فرودگاه قشم به سفر حج نیز به بیان نظرات خود جهت تسهیل امور و اجرای هرچه بهتر مراسم اعزام زائران خانه خدا پرداختند.
براساس این گزارش، 463 تن از زائران خانه خدا در قالب چهار کاروان در روزهای 25 و 26 خردادماه با دو پرواز مستقیم خط هوایی ایران ایر از فرودگاه جزیره قشم عازم سفر حج به کشور عربستان خواهند شد.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو