معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد قشم خبر داد؛

حضور منطقه آزاد قشم با 91 بسته سرمایه گذاری در نمایشگاه ایروان اکسپو

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از حضور فعال این منطقه با ارائه 91 بسته از فرصت های سرمایه گذاری جزیره قشم در نمایشگاه عرضه بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی در کشور ارمنستان خبر داد.

به گزارش فرینا، منصور عظیم زاده اردبیلی با بیان این خبر، اظهار داشت: بخش قابل توجهی از این بسته‌های سرمایه گذاری در حوزه های نفت و انرژی بوده و در سایر حوزه‌ها شامل شیلات و کشاورزی، صنعت و معدن و گردشگری بسته‌های متفاوتی جهت ارائه به سرمایه گذاران و علاقه مندان به حضور در فعالیت‌های اقتصادی منطقه آزاد قشم آماده شده است.

عظیم زاده ادامه داد: طی هفته های گذشته با بررسی دقیق و امکان سنجی پروژه های قابل سرمایه گذاری در سطح جزیره قشم، بسته های فرصت سرمایه گذاری در این منطقه مورد بازبینی قرار گرفته و بسته های جدید در نمایشگاه های ارمنستان و چین به سرمایه گذاران خارجی ارائه می شود.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم افزود: تبیین امکانات و زیرساخت های موجود و همچنین برجسته سازی مزیت های منطقه آزاد قشم جهت معرفی به سرمایه گذاران داخلی و خارجی، از مهمترین برنامه ها و اولویت های این مجموعه در برقراری ارتباط با فعالان اقتصادی خواهد بود.

به گفته عظیم زاده اردبیلی؛ نمایشگاه عرضه بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران در کشور ارمنستان از تاریخ 3 تا 5 شهریورماه در مرکز ایروان اکسپو با حضور 7 منطقه آزاد کشور در شهر ایروان برگزار خواهد شد و فرصت مناسبی جهت معرفی فرصت ها و مزیت های سرمایه گذاری قشم به سرمایه گذاران خارجی آن منطقه است.

وی با اشاره به آمادگی ایجاد شده جهت معرفی فرصت های سرمایه گذاری در نمایشگاه های بین المللی، ادامه داد: کتابچه های مربوط به بسته ها و فرصت های سرمایه گذاری منطقه آزاد قشم به دو زبان انگلیسی و روسی برای حضور در نمایشگاه بین المللی ارمنستان و همچنین به زبان های انگلیسی و چینی برای حضور در رویداد نمایشگاهی در کشور چین آماده شده است.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم در پایان خاطرنشان کرد: شرکت سرمایه گذاری و توسعه قشم به عنوان بازوی اجرایی سازمان جهت آماده سازی بسته های سرمایه گذاری و حضور در نمایشگاه های بین المللی برنامه ریزی های لازم را انجام می دهد.

خبرنگار منطقه آزاد قشم امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو