جستجو به دنبال کلید واژه «سواحل مکران» - تعداد یافته ها 6 مورد

تاکید استاندار سیستان و بلوچستان بر افزایش مشارکت بخش خصوصی در توسعه مناطق آزاد

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به لزوم پرهیز از دولتی شدن صرف فعالیت ها و سرمایه گذاری ها، بر افزایش زمینه مشارکت بخش خصوصی در توسعه مناطق آزاد تاکید و خواستار باز شدن هر چه بیش تر فضا برای حضور سرمایه گذاران به ویژه سرمایه گذاران بومی در این مناطق شد.

ماجرای یک دستور ویژه به نیروی دریایی ارتش از سوی رهبر انقلاب / ارتش، پای ثابت آبادسازی سواحل مکران

حضور میدانی ارتش در سواحل مکران، روند توسعه این منطقه راهبردی و استراتژیک را پُرشتاب کرده است.

از سرگیری فعالیت خط کشتیرانی چابهار ـ مسقط تا پایان امسال

مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان، گفت: با رفع موانع قانونی تا پایان امسال شاهد راه اندازی مجدد خط کشتیرانی مسافربری در مسیر چابهار ـ مسقط توسط کروز "بن علی" خواهیم بود.

فاینانس ۴۵۰ میلیون دلاری چینی‌ها برای ساخت فرودگاه چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به نگاه هوشمندانه رهبر معظم انقلاب در ضرورت توسعه سواحل مکران از تامین فاینانس ۴۵۰ میلیون دلاری چینی‌ها برای ساخت فرودگاه چابهار خبر دادوگفت: هم‌اکنون ۵۳ هزار تن برنج در انبارهای بندر چابهار رسوب شده است.

دو خبر مهم برای توسعه چابهار

«تامین فاینانس 450 میلیون دلاری چینی‌ها برای ساخت فرودگاه چابهار» و «اختصاص 300 میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای راه اندازی راه‌آهن چابهار ـ زاهدان » دو خبر مهمی بود که از سوی مدیرعامل منطقه آزاد چابهار عنوان شد. 

تکمیل زیرساخت‌ها، گلوگاه توسعه صنعتی در منطقه آزاد چابهار

منطقه آزاد چابهار به واسطه دسترسی به آب‌های آزاد اقیانوسی و همچنین نزدیکی با کشورهایی همچون هند‌، پاکستان و افغانستان از موقعیت ویژه‌ای برخوردار است. در طول سالیان گذشته توجه به توسعه سواحل مکران با محوریت چابهار در دستورکار قرار گرفته و در دولت تدبیر و امید این حرکت با سرعت رو به پیشرفت است.

آخرین اخبار آرشیو