جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی» - تعداد یافته ها 5 مورد

بندر شهیدرجایی ظرفیت تبدیل شدن به بندر نسل سوم را دارد

مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه حضور در پسکرانه‌ بندر شهید رجایی به نفع سرمایه‌گذار است، گفت: پروژه ۲۴۰۰ هکتاری اراضی بندر شهید رجایی، یک پروژه فوق العاده ملی است که می‌تواند علاوه بر ارزآوری به اشتغالزایی هم منجر شود.

ایجاد ۲۰ هزار شغل با توسعه پس‌کرانه در بندرشهید رجایی

ایجاد ۲۰ هزار شغل با توسعه پس کرانه و زیرساخت های بندری در بندر شهید رجایی را می‌توان مهمترین دستاورد امضای تفاهم نامه های جدیدی دانست که با سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار میلیارد ریالی و ۸۰۰ میلیون ریالی در این خطه حاصل می شود.

تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در اراضی 2400 هکتاری بندرشهید رجایی امضا شد

تفاهم نامه سرمایه‌گذاری در اراضی 2400 هکتاری بندر شهید رجایی در مجاورت بندرعباس با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار هرمزگان و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی امضا شد.

شبیه سازی ترافیک درون بندر در قالب فاز دوم طرح مطالعات مجتمع بندری شهید رجایی

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی، گفت: مطالعات فاز 2 طرح جامع مجتمع بندری شهید رجایی با هدف بررسی برنامه و ساماندهی ترافیک جاده ای درون مجتمع آغاز و شبیه سازی ترافیک جاده ای یکی از مهمترین موضوع مورد توجه در این فاز است.

ظرفیت همزمان تعمیرات ۸ فروند شناور در بندرشهیدرجایی در یک ماه

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی از آمادگی این بخش برای ارائه خدمات به کلیه بنادر جنوب کشور خبرداد و گفت: بخش تعمیرات شناورها در بندرشهید رجایی قابلیت آن را دارد که در ماه ۲ فروند یدک‌کش و ۶ فروند شناور کوچک را همزمان تعمیر اساسی کرده و وارد چرخه خدمات حمل و نقل تجاری و مسافری کند.

آخرین اخبار آرشیو