جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی» - تعداد یافته ها 6 مورد

پهلوگیری 20 فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در بندر شهید رجایی

مدیر کل بنادر و دریا نوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی، میزان تخلیه کالاهای اساسی را از بندر شهید رجایی بیش از یک میلیون تن اعلام کرد و گفت: تخلیه این کالاها در همسنجی با مدت مشابه سال قبل ازرشد ۲۰ درصدی برخوردار بوده است.

ترانشیپ 540 هزار تن کالا از بزرگترین بندر تجاری ایران

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی گفت: طي دو ماه سال جاري بيش از 2 میلیون تن کالای غیرنفتی از بزرگترین بندر ایران صادر شد .

تکمیل دو پروژه فاز سوم پایانه کانتینری و اسکله های نفتی؛ اهداف اصلی سال جهش تولید در بندر شهید رجایی

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، تکمیل دو پروژه فاز سوم پایانه کانتینری و اسکله های نفتی را به عنوان اهداف اصلی سال جهش تولید در بندر شهید رجایی اعلام کرد.

جابجایی کالا در بندر شهید رجایی به مرز 4 میلیون تن رسید/ كاهش 8 درصدي  واردات كالاهاي غير نفتي در فروردین ماه 99

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از جابجایی حجمی نزدیک به 4 میلیون تن انواع کالا و كاهش 8 درصدي واردات كالاهاي غير نفتي در این بندر طی نخستین ماه فصل بهار خبر داد. 

توسعه حمل و نقل چند وجهی راهبرد مهم بندر شهید رجایی در سال جهش تولید

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی، توسعه حمل و نقل چند وجهی و افزایش سهم ریلی را در بندر شهیدرجایی یکی از مهمترین برنامه های کاری در سال جهش تولید عنوان کرد و از انجام عملیات تخلیه (گندم ) از کشتی و انتقال مستقیم آن به واگن قطار به عنوان گامی مهم درجهت تقویت فعالیت های ریلی در این بندر خبرداد.

تجارت فرآورده‌های نفتی از بندر شهید رجایی ۲۶درصد افزایش یافت

حجم صادرات تجارت دریایی فرآورده نفتی به خارج از کشور با ثبت رشد ۲۶.۷ درصدی، از رقم ۸ میلیون و ۵۶۵ هزار تن فراتر رفت.

آخرین اخبار آرشیو