جستجو به دنبال کلید واژه «جهش تولید» - تعداد یافته ها 33 مورد

ارائه خدمات، پررنگ ترین عامل در تحقق جهش تولید

دوازدهمین نشست شورای هماهنگی اقدامات پسا کرونا منطقه آزاد قشم باحضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاونان و مدیران این سازمان و شرکت های تابعه برگزار شد.

افتتاح و بهره برداری از اولین کارخانه تولید پودر رختشویی در استان خوزستان

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند از افتتاح و بهره برداری از اولین کارخانه تولید پودر رختشویی در استان خوزستان خبر داد.

متعهد به انجام تفاهم نامه منعقده با اروند هستیم

معاون وزیر صمت گفت: در تفاهمنامه ای که با منطقه آزاد اروند داشتیم قرار بود زیر ساخت ها را به نسبتی با یکدیگر پیش ببریم و در حال انجامش هستیم، یقین بدانید که به انجام تفاهمنامه کاملا متعهد هستیم.

اجرای بیش از ۳۸ میلیارد تومان پروژه در شهرک صنعتی آبادان

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند از اجرای بیش از 38 میلیارد تومان پروژه در شهرک صنعتی آبادان توسط این سازمان خبر داد.

افتتاح و بهره برداری از بزرگترین کارخانه سلولوزی استان در منطقه آزاد اروند

با حضور محسن صالحی نیا معاون وزیر صمت و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شهرک های صنعتی کشور، زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، سید علی موسوی معاون سرمایه گذاری این سازمان و تنی چند از مسئولان استانی و محلی، یک واحد بسته بندی انواع دستمال کاغذی در شهرک صنعتی شماره یک آبادان افتتاح شد.

همکاری برای رفع مشکلات مالی و حقوقی واحدهای صنعتی و تولیدی در اروند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از همکاری این سازمان برای رفع مشکلات مالی و حقوقی واحدهای صنعتی و تولیدی در اروند خبر داد.

کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی سازمان منطقه آزاد اروند تشکیل جلسه داد

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: به مناسبت هفته اصناف امروز کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی این سازمان با محوریت شهرستان آبادان و با حضور اکثریت اعضاء تشکیل جلسه داد.

ایجاد اشتغال، مهمترین استراتژی سازمان در زمینه توسعه اقتصادی و صنعتی در اروند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند ایجاد اشتغال را مهمترین استراتژی این سازمان در زمینه توسعه اقتصادی و صنعتی در اروند نام برد.

برنامه‌های معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ماکو در افق ۱۴۰۰

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در راستای تحقق توسعه‌ همه جانبه و تحقق شعار جهش تولید، این سازمان در نظر دارد با تأمین اعتبار لازم و استفاده از مشارکت بخش غیردولتی، طرح‌ها و پروژه‌هایی همچون احداث دهکده لجستیک برای برقراری ارتباط تجاری بین المللی و تحرک در اقتصاد و تولید منطقه، ایجاد شهرک‌های تخصصی و مشترک کوچک و بزرگ با رویکرد جهش تولید و صادرات، به این شعار در منطقه جامه عمل بپوشاند.

منطقه آزادچابهار ظرفیت مهم ملی برای جهش تولید

منطقه آزاد چابهار با ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و معافیت‌های مالیاتی ۲۰ ساله نقش ملی و بین المللی برای توسعه، رونق و جهش تولید و تجارت شرق کشور بویژه استان سیستان و بلوچستان دارد، وجود منطقه آزاد، بندر شهید بهشتی با ظرفیت تخلیه و بارگیری سالانه هشت و نیم میلیون تن کالا و پهلوگیری کشتی‌های اقیانوس پیما و فعالیت بندر شهید کلانتری، چابهار را به یکی از نقاط مهم اقتصادی منطقه تبدیل کرده است.

آخرین اخبار آرشیو