جستجو به دنبال کلید واژه «جهش تولید» - تعداد یافته ها 17 مورد

نقش اساسی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در اقتصاد هرمزگان

منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس جزو مناطق اقتصادی برتر کشور و قطب صنعت فولاد محسوب می شود.  این منطقه تاکنون عملکرد خوبی در جذب سرمایه گذاری داشته و این امر موجب اشتغالزایی 12 هزار نفری در استان هرمزگان شده است.

برنامه های توسعه ای ایمیدرو در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: تامین زیرساخت های آب، برق، گاز و مخابرات توسط منطقه ویژه خلیج فارس، در کنار استفاده از معافیت های گمرکی برای واردات تجهیزات و مواد اولیه، از دیگر برنامه ها برای تحقق «جهش تولید» در این منطقه است.

صدرور ۵۰ پروانه احداث واحد تولیدی در شهرک صنعتی ماکو

مدیر تسهیل، تولید و صنایع سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به تحقق شعار سال جهش تولید در این منطقه گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۰ فقره پروانه ساخت برای احداث واحد تولیدی در شهرک صنعتی صنایع سبک این منطقه صادر شده است.

اختصاص 300 میلیارد ریال بودجه برای تجهیز اسکله در منطقه اقتصادی خلیج فارس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: برای تعمیر پل دسترسی و اسکله منطقه در سال جاری بالغ بر 300 میلیارد ریال بودجه در نظر گرفته شده است.

تولید 8 هزار تن پنبه، از تنها کارخانه فرآوری پنبه در منطقه ویژه اقتصادی سرخس

با توجه به سطح زیر کشت 28 هزار هکتار پنبه مرغوب در سرخس، پیش‌بینی می‌شود امسال دست‌کم 8 هزار تن از این محصول تولید شود.

افزایش سرعت توسعه پیام در سال جهش تولید

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با توجه به نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید، عزم ها در منطقه جزم شده تا با رشد زیر ساخت ها بتوانیم زمینه استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی که موجب اشتغال بیشتر می شود را فراهم کنیم.

تولید محتواهای خبری در حمایت از تولیدکنندگان منطقه آزاد انزلی

سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، در سال جهش تولید، محتواهای خبری و تبلیغی به منظور حمایت از واحدهای تولیدی سطح منطقه تهیه، تولید و منتشر شده است .

بررسی چالش های جهش تولید / تهدیدهایی که می تواند به فرصت تبدیل شود

بررسی چالش های جهش تولید نشان می دهد که با استفاده از راهکارهای درست می توان این تهدیدها را به فرصتی خوب برای جهش در تولید کشور تبدیل کرد.

تولید ماسک در راستای مقابله با ویروس کرونا در منطقه آزاد اروند آغاز شد

مدیرعامل شرکت لطیف پاک اروند از آغاز تولید 90 هزار ماسک سه لایه بصورت روزانه در راستای مقابله با کرونا در منطقه آزاد اروند خبر داد.

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از روند تولید در سه واحد تولیدی صنعتی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند پس از آئین افتتاح نهمین پروژه تولیدی صنعتی «نهضت جهش تولید در سرزمین فتح» از روند تولید در سه واحد تولیدی صنعتی مستقر در شهرک صنعتی آبادان، بازدید کرد.

آخرین اخبار آرشیو