جستجو به دنبال کلید واژه «جهش تولید» - تعداد یافته ها 11 مورد

3 / میزان جذب سرمایه گذاری در مناطق آزاد تاییدی بر رویکرد توسعه ای در این مناطق است

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: میزان جذب سرمایه گذاری در مناطق آزاد تاییدی بر رویکرد توسعه ای در این مناطق است. منطقه آزادچابهار در سالهای اخیر عملکرد موفقی داشته و با اعتبارات لازم و دلسوزی مدیران آن در حال تکمیل زیرساخت‌ها است.

سه کارخانه صنعتی در منطقه آزاد اروند افتتاح شد

از سه کارخانه لوازم آرایشی، تولید دستگاه کارت خوان و تولید دوربین مدار بسته در منطقه آزاد اروند بهره برداری شد

خیز بلند برای «جهش تولید»؛ توسعه صنعت و صادرات در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار

منطقه ویژه اقتصادی گرمسار توانسته زیرساخت‌های مطلوب برای جذب سرمایه‌گذاری و واگذاری اراضی ایجاد کند، این امر سبب شده تا افق جدیدی در برنامه توسعه پایدار و نرخ اشتغال استان سمنان گشایش یابد.

منطقه ويژه اقتصادی خليج فارس فرصتي طلايي براي اقتصاد هرمزگان

مناطق ويژه اقتصادي، با ايجاد بستري مناسب براي سرمايه گذاري و اشتغالزايي، ميتوانند نقش بزرگي در ارتقاي سطح معيشت مناطق اطراف خود ايفا کنند.

نقش اساسی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در اقتصاد هرمزگان

منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس جزو مناطق اقتصادی برتر کشور و قطب صنعت فولاد محسوب می شود.  این منطقه تاکنون عملکرد خوبی در جذب سرمایه گذاری داشته و این امر موجب اشتغالزایی 12 هزار نفری در استان هرمزگان شده است.

برنامه های توسعه ای ایمیدرو در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: تامین زیرساخت های آب، برق، گاز و مخابرات توسط منطقه ویژه خلیج فارس، در کنار استفاده از معافیت های گمرکی برای واردات تجهیزات و مواد اولیه، از دیگر برنامه ها برای تحقق «جهش تولید» در این منطقه است.

صدرور ۵۰ پروانه احداث واحد تولیدی در شهرک صنعتی ماکو

مدیر تسهیل، تولید و صنایع سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به تحقق شعار سال جهش تولید در این منطقه گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۰ فقره پروانه ساخت برای احداث واحد تولیدی در شهرک صنعتی صنایع سبک این منطقه صادر شده است.

اختصاص 300 میلیارد ریال بودجه برای تجهیز اسکله در منطقه اقتصادی خلیج فارس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: برای تعمیر پل دسترسی و اسکله منطقه در سال جاری بالغ بر 300 میلیارد ریال بودجه در نظر گرفته شده است.

تولید 8 هزار تن پنبه، از تنها کارخانه فرآوری پنبه در منطقه ویژه اقتصادی سرخس

با توجه به سطح زیر کشت 28 هزار هکتار پنبه مرغوب در سرخس، پیش‌بینی می‌شود امسال دست‌کم 8 هزار تن از این محصول تولید شود.

افزایش سرعت توسعه پیام در سال جهش تولید

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با توجه به نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید، عزم ها در منطقه جزم شده تا با رشد زیر ساخت ها بتوانیم زمینه استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی که موجب اشتغال بیشتر می شود را فراهم کنیم.

آخرین اخبار آرشیو