جستجو به دنبال کلید واژه «جزیره کیش» - تعداد یافته ها 58 مورد

ترمینال جدید فرودگاه کیش در شرف عملیاتی شدن

مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، طبق بازدیدهای دوره ای هر ماه از طرح های عمرانی جزیره از سالن جدید مسافری فرودگاه بین المللی کیش بازدید کرد.

صندوق زمین و مسکن و انتشار اوراق صکوک؛ سازوکار‌های نوین تامین مالی در منطقه آزاد کیش

مدیر سرمایه‌گذاری معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: در سال‌های اخیر شیوه‌های جدید تامین مالی در منطقه آزاد کیش از طرق مختلفی از جمله صندوق زمین مسکن و انتشار اوراق صکوک صورت گرفته است. این شیوه جدید از تامین مالی از سال 98 آغاز شده است که بازدهی و راندمان خیلی بالایی دارد.

اجرای طرح واکسیناسیون در دستور کار شورای سلامت کیش

در چهل و دومین جلسه ستاد اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در کیش بر تشکیل کمیته اقتصادی و تسریع در امر واکسیناسیون با هدف مدیریت هرچه بیشتر این موضوع تاکید شد.

جذب سرمایه گذاری های کلان با شفافیت بسترهای مالی و حقوقی

مدیر امور مجامع و حسابرسی سازمان منطقه آزاد کیش، شفافیت بسترهای مالی و حقوقی را زمینه ساز جذب سرمایه گذاری های کلان به ویژه راه اندازی بورس بین الملل در سطح مناطق آزاد عنوان کرد.

بررسی مشکلات اجتماعی با هدف تامین نیازمندی های جزیره کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تسریع در حل مشکلات اجتماعی و تامین نیازمندی های جزیره کیش را از اولویت های سازمان و دستگاه های اجرایی مستقر در این منطقه برشمرد.

تحقق سازمان مشارکتی نوید بخش توسعه و رونق اقتصادی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تحقق سازمان مشارکتی که نوید بخش توسعه، پیشرفت و رونق اقتصادی منطقه آزاد کیش هست، خبر داد.

توسعه فعالیت های اقتصادی کیش با تسریع در امر تولید و رفع موانع

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاددر بازدید از مصلای بزرگ کیش و تعدادی از واحدهای صنعتی و تولیدی در این منطقه؛ بر تسریع و رفع موانع ایجاد شده در مسیر فعالیت واحدهای تولیدی تاکید کرد.

جزیره کیش در کانون تعاملات بهره برداری از طرح های بزرگ عمرانی

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از پیشرفت 85 درصدی طرح سالن مسافری فرودگاه جدید و نصب تمام تجهیزات مورد نیازی که شرایط بهره برداری این طرح بزرگ عمرانی را فراهم می کند خبر داد.

کیش 70 طرح عمرانی در حال اجرا دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: این سازمان 70 طرح عمرانی زیرساختی، زیربنایی و اقتصادی در دست احداث دارد.

9 طرح عمرانی و خدماتی در کیش به بهره‌برداری رسید

امروز دوشنبه (31 خردادماه) در پنجمین آیین افتتاح پروژه های مناطق آزاد کشور، 9 طرح عمرانی، خدماتی و گردشگری در جزیره کیش با دستور رییس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.

آخرین اخبار آرشیو