جستجو به دنبال کلید واژه « جزیره کیش» - تعداد یافته ها 10 مورد

بانوان قرآنی باید نماینده دیپلماسی صلح در جامعه باشند

معاون بین الملل بنیاد بین‌الملل گوهرشاد در محفل بزرگ بانوان قرآنی جهان اسلام گفت: بانوانی عجین با قرآن نماینده صلح و دیپلماسی صلح بین اجتماعات و جوامع هستند.

گفتگوی حضوری و بدون واسطه کارجویان با کارفرمایان و موسسات کاریابی در کیش

نخستین رویداد مردمی اشتغال با هدف معرفی کارجویان به بازار کار و فرصت های شغلی از یکشنبه8 بهمن به مدت سه روز در جزیره کیش برگزار می شود.

سرهنگی: کیش، تابلوی زیبای همبستگی مذاهب اسلامی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر حضور همه اقشار و مذاهب کیش در انتخابات آن را مظهر اقتدار، انسجام و همبستگی میان شیعه و سنی عنوان کرد.

آغاز به کار نخستین سالن دادگاه علنی برخط دائم کشور از جزیره کیش

نخستین سالن «دادگاه علنی برخط دائم کشور» با هدف استفاده از فناوری و تکنولوژی در خدمت‌رسانی مطلوب به مردم کشورمان از جزیره کیش آغاز به کار کرد.

افتتاح ساختمان جدید دادگستری، هدیه سازمان منطقه آزاد کیش به کیشوندان

با حضور وزیر دادگستری و معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه، ساختمان جدید دادگستری کیش با عملیات اجرایی و اعتبار اهدایی سازمان منطقه آزاد کیش احداث و به بهره برداری رسید.

حفظ کرامت کیشوندان با ارتقاء سطح ارائه خدمات قضایی مطلوب به شهروندان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در آئین افتتاح ساختمان جدید دادگستری، بهره برداری از این طرح را عامل موثری در ارتقا سطح ارائه خدمات قضایی مطلوب به شهروندان کیش برشمرد.

معاون قوه قضاییه در گشایش ساختمان دادگستری کیش، از تحول زیر ساختی در این قوه خبر داد

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه گفت: ریاست قوه قضاییه برای برون رفت از وضعیت موجود و در چارچوب سند تحول قضایی و قانون برنامه هفتم توسعه اقدامات زیر بنایی در دستور کار قرارداده است.

تجربه‌ی پایتخت در خدمت جزیره؛ عابد ملکی عضو هیات مدیره‌ی شرکت عمران، آب و خدمات کیش شد

  • کيش,
  • شنبه 2 دی 1402 - 10:30
عابد ملکی یکی از مدیران جوان و با تجربه که مسوولیت های مختلفی را در حوزه استانداری و شهرداری تهران را در رزومه کاری خود دارد به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت عمران، آب و خدمات شهری کیش منصوب شد.

امین میرزایی «سرپرست شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش» شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حکمی امین میرزایی را به عنوان سرپرست شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش برگزید.

سازمان منطقه آزاد کیش برای ساخت 1800 واحد مسکونی دست به کار شد

سازمان منطقه آزاد کیش پس از افتتاح نخستین ترمینال هوشمند فرودگاهی کشور، برای تامین نیاز مسکن کارکنان نهادها، سازمان ها و فعالان اقتصادی شاغل در این منطقه، طرح بزرگ عمرانی ساخت مجتمع مسکونی 1800 واحدی «سایه سار» را آغاز کرد.

آخرین اخبار آرشیو