جستجو به دنبال کلید واژه « جزیره کیش» - تعداد یافته ها 18 مورد

نقش مهم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اجراي ابر پروژه های فرهنگي

مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می تواند نقش مهمی در اجراي ابر پروژه های فرهنگي ایفا کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش: لازمه دانش تصمیم سازی با بهره مندی از خرد جمعی امکان پذیر است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش دسترسی صحیح روابط عمومی ها به اطلاعات و داده های مورد نیاز را لازمه دانش تصمیم سازی با بهره مندی از خرد جمعی عنوان کرد.

تنوير افكار عمومي از وظايف مهم روابط عمومي ها در راستاي تحقق اهداف سازماني است

سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در راستای تحقق اهداف سازمانی بر نقش مهم روابط عمومي ها در حوزه اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی تاكيد كرد.

جزیره کیش در میزبانی ایام نوروز بین دیگر نقاط مهمان‌پذیر کشور، رتبه‌ی خوبی کسب کرد

سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، در ارائه گزارش عملکرد ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزی با اشاره به سفر شمار زبادي از گردشگران به تمام استان‌های مهمان‌پذیر كشور، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در جزیره کیش با کم‌ترین مشکل مواجه بودیم.

الزام کارفرمایان به ثبت اطلاعات کارگران در سامانه کار و اشتغال کیش

مشاور مدیرعامل و مدیر کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد كيش در آیین گرامیداشت روز جهانی کارگر بر لزوم ثبت اطلاعات کارگران توسط کارفرمایان تاکید و آن را ضروری دانست.

استفاده از ظرفیت های کارگران در راستای اعتلای فعالیت های فرهنگی و اجتماعی کیش

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش به بهره گیری از ظرفیت جامعه کارگری در جهت پیشبرد و اعتلای فعالیت های فرهنگی و اجتماعی این منطقه تاکید کرد.

رونمایی از تابلو نقاشی «مَهره» به مناسبت روز خلیج فارس در جزیره کیش

با حضور مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تابلو نقاشی دیجیتال مَهره «زنان مستقل، صلابت و دلیر» خلیج فارس در نگارخانه هنر، جزیره کیش رونمایی شد.

باید به وعده هایمان پایبند باشیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشست هم اندیشی با سید محمد حسینی که با حضور معاونین، مدیران و امام جمعه کیش برگزار شد، بر شیوه های کاربردی و برون رفت از مشکلات پیش رو در حوزه های مختلف در جزیره جهت جلب رضایتمندی مردم تأکید کرد.

مشارکت حداکثری شورای اسلامی در تحقق اهداف منطقه آزاد کیش

حجت بزنی حضور مدیرعامل مردمی، جهادی و انقلابی سازمان منطقه آزاد کیش را نقطه قوتی برای ایجاد تعامل سازنده میان شورای اسلامی کیش و سازمان عنوان کرد.

مشارکت مردم ضامن حل مشکلات است

مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: شوراها به عنوان نماینده و زبان مردم، هر چقدر فرآیند مشارکت فعالانه تری در جامعه داشته باشند جلب رضایت حداکثری مردم را به دنبال خواهد داشت.

آخرین اخبار آرشیو