جستجو به دنبال کلید واژه « جزیره کیش» - تعداد یافته ها 56 مورد

سازمان منطقه آزاد کیش برای ساخت 1800 واحد مسکونی دست به کار شد

سازمان منطقه آزاد کیش پس از افتتاح نخستین ترمینال هوشمند فرودگاهی کشور، برای تامین نیاز مسکن کارکنان نهادها، سازمان ها و فعالان اقتصادی شاغل در این منطقه، طرح بزرگ عمرانی ساخت مجتمع مسکونی 1800 واحدی «سایه سار» را آغاز کرد.

کیش برای کیشوندان؛ کیش برای ایران/ اعلام برنامه های گرامیداشت بیستم آبان روز کیش

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در نشست خبری امروز از ویژه برنامه های بیستم آبان روز کیش با مشارکت بخش های مختلف فعال در جزیره کیش خبر داد.

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از طرح‌های عمرانی جزیره

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به همراه وحید زارع فکری در بازدید از پروژه آتلانتیس؛ این طرح را یکی از مجموعه های فاخر در جزیره معرفی و بر اجرای طرح های مشابه تاکید کرد.

حضور پرتعداد خبرنگاران ملی و محلی در جزیره کیش برای پوشش بزرگترین و موثرترین رویداد اقتصادی کشور

حضور 250 خبرنگار برای پوشش رسانه‌ای دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و پانزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور 2023 Kish INVEX قطعی شده است.

یکصدا از نگین خلیج فارس: مرگ بر اسرائیل

مردم و گردشگران کیش در محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم فلسطین با تجمع در مقابل مسجد خاتم الانبیا، انزجار خود را از جنایات رژیم جعلی صهیونیستی اعلام داشتند.

رونمایی از پوستر نخستین جشنواره ملی «كيش؛ بهشت خانواده»

با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی، از پوستر و فراخوان نخستین جشنواره «كيش؛ بهشت خانواده» رونمایی شد.

کیش سرمایه ملی و برند مطرح گردشگری است

امام جمعه اهل تسنن کیش گفت: تبدیل کیش به یکی از مقاصد مطرح گردشگری کشور، مدیون امنیت، جاذبه های گردشگری و مردم مومن، متدین و قانونمند این خطه از میهن عزیزمان است.

خلیلی نیا: بدنبال تقویت نگاه تخصصی و جهانی صنعت گردشگری در مناطق آزاد هستیم

توجه به فرهنگ دینی با تکیه بر قرآن و عترت، توانمند سازی خانواده ها و توسعه صنایع خلاق سه رویکرد معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی است.

رفع معضل قاچاق و فرار مالیاتی در مناطق آزاد

مشاور رئيس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از رفع سه معضل بنیادین قاچاق، واردات و فرار مالیاتی در مناطق آزاد و تلاش برای تبدیل آنها به موتور محرک اقتصاد کشور خبر داد.

قدردانی امام جمعه کیش از اهتمام مسوولان در ترویج امورفرهنگی، ارزشی و اعتقادی در مناطق آزاد

امام جمعه کیش  گفت: اهتمام مسوولین در این دوره نسبت به مباحث فرهنگی، معنوی، اعتقادی، انقلابی، ولایی، ارزشی و هنجاری شایسته تقدیر است و امیدوارم با حمایت همه جانبه شاهد توسعه فرهنگی در مناطق آزاد کشور باشیم .

آخرین اخبار آرشیو