جستجو به دنبال کلید واژه « منطقه آزاد ارس» - تعداد یافته ها 5 مورد

تقاضای سرمایه‌گذاری 95 هزار میلیارد تومانی در منطقه آزاد ارس

در هفتمین و آخرین جلسه ستاد جهش سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس در سال 1402، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از 194 تقاضای سرمایه‌گذاری به ارزش 95 هزار میلیارد تومانی در این منطقه خبر داد.

اعطای نشان سبز به واحدهای تولیدی طلا پروفیل ارس و نگین فخر آذربایجان

رویداد فناوری نوآورانه برای محیط زیست پایدار ظهر سه‌شنبه با هدف تبیین تسهیلات صندوق ملی محیط زیست، ارتقاء روش زیست محیطی واحدهای صنعتی فعال منطقه به‌ ویژه صنایع سنگین با شناخت فناوری‌های نوآورانه و برگزاری جسات B2B بین شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور واحدهای تولیدی منطقه آزاد ارس برگزار شد.

برگزاری رویداد مردمی اشتغال برای تامین نیروی کار مورد نیاز واحدهای تولیدی ارس

مدیرکار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری نخستین رویداد مردمی اشتغال خبر داد و تصریح کرد: باتوجه به نیاز واحدهای تولیدی منطقه به نیروی کار ساده و متخصص، این رویداد با هدف ارتباط کارجویان با کارفرمایان، تامین نیروی کار مورد نیاز واحدهای صنعتی و کشاورزی و تسریع در بهره‌مندی کارجویان از فرصت‌های شغلی برگزار می‌شود.

شهدا حجت الهی هستند و باید با کار جهادی و ادامه مسیرشان ادای دین کنیم

امام جمعه شهر جلفا در مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید گمنام در ارس گفت: شهدای گمنام با اینکه گمنام هستند اما در آسمان ها برای انبیاء الهی، امامان و شهدا آشنا هستند.

منطقه آزاد ارس، دروازه تجارت ایران و اوراسیا / تقویت زیرساخت های نوردوز برای افزایش ترانزیت

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به امضاء موافقتنامه تجاری ایران و اتحادیه اوراسیا، اظهار داشت: تنها مرز زمینی ایران و اتحادیه اوراسیا در محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس واقع شده و به‌واسطه این دستاورد مهم دولت، چشم‌‌انداز ایده‌آلی پیش‌روی ماست.‌