جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ماکو» - تعداد یافته ها 73 مورد

رشد ۳۴ میلیون دلاری صادرات کالای تولیدی از منطقه آزاد ماکو

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: طی ۶ ماه نخست امسال حدود ۳۴ میلیون دلار از تولیدات منطقه آزاد ماکو در حوزه کالا و خدمات صادر شده است. صادرات منطقه آزاد ماکو به کشور‌های آلمان، ترکیه، آذربایجان و عراق بوده است و تلاش کردیم با وجود کرونا میزان صادرات را در این منطقه افزایش دهیم.

آغاز عملیات احداث کارخانه تولید «کاربید کلسیم» در منطقه آزاد ماکو

کلنگ آغاز عملیات اجرایی احداث اولین کارخانه تولید «کاربید کلسیم» منطقه آزاد ماکو با سرمایه‌گذاری هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال، با حضور جمعی از مسئولان این منطقه به زمین زده شد.

افتتاح ۳ مدرسه در منطقه آزاد ماکو تا اردیبهشت سال آینده

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: مدارس یولاگلدی، قیرکندی و آداغان با هزینه سازمان در حال احداث بوده که تا اردیبهشت سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

هفته‌ای یک واحد تولیدی در منطقه آزاد ماکو افتتاح شده است

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به تلاش همه جانبه در این منطقه برای تحقق شعار جهش تولید طی سال جاری گفت: از ابتدای امسال به صورت میانگین در هر هفته، یک واحد تولیدی در این منطقه به بهره‌برداری رسیده است.

جذب ۷ هزار میلیارد ریال سرمایه در گردشگری منطقه آزاد ماکو

مدیر توسعه گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: هفت هزار میلیارد ریال سرمایه بخش خصوصی در راستای توسعه زیرساختی گردشگری منطقه جذب و هزینه می‌شود.

فعالیت ۵ واحد تولیدی ماسک در منطقه آزاد ماکو

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: پنج واحد تولیدی ماسک در منطقه با ظرفیت تولید روزانه بیش از یک میلیون عدد در حال فعالیت است.

تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به استفاده حداکثری از ظرفیت های حوزه گردشگری

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در پیامی به مناسبت روز جهانی گردشگری به استفاده حداکثری از ظرفیت های حوزه گردشگری به عنوان منبع بسیار ارزشمند اشتغالزایی کم هزینه و عادلانه ترین شیوه توزیع ثروت در منطقه تاکید کرد.

نفرات برتر مسابقات سه‌گانه نیروهای مسلح در ماکو معرفی شدند

نخستین دوره مسابقات سه گانه نیروهای مسلح منطقه آزاد ماکو به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و گرامیداشت شهید حاج قاسم سلیمانی با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

فیلم | مصاحبه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو با برنامه تلویزیونی "یول" شبکه آذربایجان غربی

فیلم | مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو در مصاحبه با برنامه تلویزیونی "یول" به تشریح ظرفیت های لجستیکی منطقه آزاد ماکو پرداختند

ابلاغ بخشی از نقشه طرح تفصیلی اراضی الحاقی طرح جامع شهر ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و رییس کارگروه ماده ۸ آیین نامه اجرایی نحوه استفاده از زمین و منابع ملی منطقه آزاد ماکو از ابلاغ نقشه بخشی از طرح تفصیلی اراضی الحاقی طرح جامع شهر ماکو خبرداد.

آخرین اخبار آرشیو