جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ماکو» - تعداد یافته ها 96 مورد

بیرق معرفی منطقه آزاد ماکو بر دوش خبرنگاران است

سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: بیرق معرفی منطقه آزاد ماکو و برافراشتن آن در سطح ملی وبین المللی بر دوش خبرنگاران است.

90هزار تعرفه قرعه کشی تا امروز در منطقه آزاد ماکو توزیع شد

سرپرست مدیریت اجتماعی،‌ سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی منطقه آزاد ماکو روز جمعه 19 خرداد ماه با پخش زنده از شبکه سوم سیما برگزار می شود، گفت:‌ تاکنون 90هزار تعرفه قرعه کشی همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در منطقه آزاد ماکو توزیع شد.

تسهيل تجارت و رفع موانع توليد با اقزایش تعامل بین گمرک ایران و منطقه آزاد

رئیس ستاد مرکزی پیشگیری و مبارزه با کالای قاچاق و ارز کشور گفت: با افزایش تعامل بین گمرک ایران و گمرک منطقه آزاد شاهد تسهیل و رفع مواند تولید و فعالیت اقتصادی خواهیم بود.

حسین گروسی به سمت رئیس کارگروه مقابله با قاچاق کالا و ارز منطقه آزاد ماکو منصوب شد

با حکم رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور حسین گروسی به سمت رئیس کارگروه ارتقاء سلامت اداری، پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز منطقه آزاد ماکو منصوب شد.

ساختمان گیت اصلی منطقه آزاد ماکو و محوطه سازی آن تا شهریور ماه امسال به بهره‌برداری می رسد

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ ساختمان های گمرک مستقر در گیت اصلی و محوطه سازی آن با قدرت در حال اجرا می باشد و تا شهریور ماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

کارگروه ارتقای سلامت اداری، پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز در منطقه آزاد ماکو برگزار شد

جلسه کارگروه ارتقاء سلامت اداری، پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز منطقه آزاد ماکو به منظور بررسی و رفع مشکلات ارزی و رفع تعهد ارزی واحدهای تولیدی با حضور علی مؤیدی خرم‌آبادی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور برگزار شد.

حمایت از ورزش کشتی منطقه آزاد ماکو تقویت می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه این سازمان حامی ورزش اول کشور در جام‌ بین‌المللی کشتی آزاد جهان پهلوان تختی است، گفت: حمایت و تقویت ورزش کشتی به عنوان ورزش اول کشور در منطقه آزاد ماکو را در دستور کار داریم.

فرهنگ کار و تلاش با ترویج کتابخوانی ارتقا می یابد

مدیرعامل سازمان منطقه ازاد ماکو گفت: ارتقای فرهنگ کار، تلاش و اشتغال منوط به رونق فرهنگ کتابخوانی است.

ماکو رتبه اول استان در اجرای طرح نهضت ملی مسکن

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: شهرستان ماکو رتبه اول در اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در استان آذربایجان غربی دارد.

کلیپ | مصاحبه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در حاشیه مسابقات جام جهان پهلوان تختی

کلیپ | مصاحبه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در حاشیه مسابقات جام جهان پهلوان تختی

آخرین اخبار آرشیو