جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ماکو» - تعداد یافته ها 40 مورد

عضو جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد + تصویر حکم

«سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و ویژه اقتصادی در حکمی عضو جدید هیات مدیره «سازمان منطقه آزاد ماکو» را منصوب کرد.

تور دوچرخه سواری کوهستان منطقه آزاد ماکو برگزار شد

تور دوچرخه سواری کوهستان منطقه آزاد ماکو با حضور قهرمانان بین المللی و گروه های دوچرخه سواری منطقه آزاد ماکو از پارک امام تا چشمه ثریا برگزار شد

تقویت تولید و اشتغال آفرینی دستور کار اساسی کشور است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: ضرورت توسعه و گسترش سرمایه گذاری و تولید و ایجاد اشتغال مولد از این طریق در سال تولید، دانش بنیان واشتغال آفرین دستور کار اصلی کشور است و در این راستا نیازمند پی ریزی تلاش های نوینی هستیم.

دانش بنیان شدن تولید در حوزه کشاورزی در گرو آموزش،‌ ترویج و گذر از روش های سنتی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: دانش بنیان و اشتغال آفرین شدن تولید در حوزه کشاوری در گرو آموزش،‌ ترویج و نیز گذر از روش های سنتی و بهره مندی از متدهای روز دنیا است.

ماکو به عنوان پایلوت کشوری در اشتغال زندانیان انتخاب شده است

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از اشتغال 1850 نفر زندانی واجد شرایط در این استان خبر داد و گفت: اشتغال 80 درصدی زندانیان استان به عنوان یکی از مهمترین بخش های سند تحول قضایی هدف گذاری شده است.

با 48 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در منطقه آزاد ماکو برخورد قانونی شد

فرمانده یگان حفاظت امور اراضی منطقه آزاد ماکو گفت: با تلاش گشت‌های یگان حفاظت از ابتدای سال‌جاری از 48 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در سطح این منطقه جلوگیری و با متخلفان برخورد قانونی شد.

چتر حمایتی سازمان منطقه آزاد ماکو بر سر شرکت های دانش بنیان

مدیر مرکز نوآوری و فناوری سازمان از حمایت سازمان منطقه آزاد ماکو از شرکت های دانش بنیان مستقر در منطقه خبر داد.

همزمان با هفته محیط زیست، مسابقه نقاشی کودکان منطقه آزاد ماکو برگزار شد

همزمان با هفته محیط زیست و با همکاری سازمان منطقه آزاد ماکو، اداره محیط زیست و کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان،‌ مسابقه نقاشی با موضوع اهمیت محیط زیست و پاکیزه نگه داشتن آن در این کانون برگزار شد.

مسابقات والیبال نشسته شمال آذربایجان غربی در منطقه آزاد ماکو برگزار شد

مسابقات والیبال نشسته شمال آذربایجان غربی گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر روز جمعه ششم خرداد 1401 به میزبانی منطقه آزاد ماکو و در سالن ورزشی شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان شوط برگزار شد.

مسابقات فوتسال زیر 21سال با قهرمانی تیم ماکو به پایان رسید

مدیر اجتماعی، سلامت و ورزشی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: مسابقات فوتسال زیر 21 سال منطقه آزاد ماکو با قهرمانی تیم بازرگانی محمدپور ماکو به کار خود پایان داد.

آخرین اخبار آرشیو