جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ماکو» - تعداد یافته ها 33 مورد

رشد 440 درصدی واحدهای صنعتی و معدنی منطقه آزاد ماکو

مدیر تسهیل تولید، صنایع و معادن سازمان منطقه آزاد ماکو، از رشد 440 درصدی واحدهای تولیدی (صنعتی و معدنی) این منطقه در مقایسه با سال 1392 خبر داد.

اجرای 80 طرح سرمایه گذاری جدید در سال 1400 در منطقه آزاد ماکو

مدیر جذب سرمایه گذاری، بانک و بیمه سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: با برنامه ریزی های به عمل آمده و ایجاد شرایط مطلوب سرمایه گذاری توسط سازمان منطقه آزاد ماکو در حال حاضر تعداد 80 طرح سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو در حال اجرا است.

بهره برداری از مدرسه 8 کلاسه احداثی سازمان منطقه آزاد ماکو در روستای قیرکندی پلدشت

همزمان با سومین روز از سفر «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی به منطقه آزاد ماکو،‌ مدرسه 8 کلاسه احداثی سازمان منطقه آزاد ماکو در روستای قیرکندی شهرستان پلدشت به بهره برداری رسید.

عملیات اجرایی نخستین طرح تولید محصولات گلخانه ای منطقه آزاد ماکو آغاز شد

با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، عملیات اجرایی نخستین طرح تولید محصولات گلخانه ای منطقه آزاد ماکو (کشت انواع صیفی جات)  آغاز شد.

2 طرح عمرانی و زیرساختی در منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسید

همزمان با سفر «سعید محمد» مشاور رييس جمهور و دبير شورايعالي مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ويژه اقتصادي به منطقه آزاد ماکو، 2 پروژه زیرساختی و 2 پروژه راهسازی در این منطقه کلنگ زنی شد.

آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح جاده لجستیک و تبدیل کمربندی ماکو به بزرگراه

همزمان با سفر مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ويژه عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح جاده لجستیک و تبدیل کمربندی ماکو به بزرگراه آغاز شد.

منطقه آزاد ماکو؛ مقصد جدید مشاور رییس جمهور

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی به منظور بازدید از طرح های زیربنایی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ماکو و منطقه ویژه اقتصادی سلماس و همچنین دیدار با مسئولان استانی به استان آذربایجان غربی سفر کرد.

منابع درآمدی منطقه آزاد ماکو پاسخگوی محرومیت زدایی از وسیع ترین منطقه آزاد کشور نیست

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با اشاره به اینکه اهداف مناطق آزاد فقط محرومیت زدایی از منطقه نیست گفت: منابع درآمدی منطقه آزاد ماکو پاسخگوی محرومیت زدایی از وسیع ترین منطقه آزاد کشور نیست و باید از منابع دولتی نیز در این خصوص بهره جست.

جهش اقتصادی منطقه آزاد ماکو در گرو حکمرانی یکپارچه است

مشاور رئیس جمهور و دبير شورايعالي مناطق آزاد تجاري-صنعتي و ويژه اقتصادي در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه با اشاره به مشکلات و مسائل مناطق آزاد کشور گفت: عدم اجرای حکمرانی واحد و بی ثباتی قوانین موجب فرار سرمایه گذاران به کشورهای همسایه شده است.

آینده‌ صنعت حمل و نقل منطقه آزاد ماکو با احداث دهکده لجستیک درخشان است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: ایجاد دهکده لجستیک در منطقه می‌تواند آینده ای درخشان در صنعت حمل و نقل این منطقه رقم بزند و ارزش افزوده زیادی در حوزه ترانزیت و لجستیک عاید منطقه و کشور کند.

آخرین اخبار آرشیو