جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ماکو» - تعداد یافته ها 84 مورد

احداث دهکده لجستیک، موتور محرک توسعه منطقه آزاد ماکو است

معاون لجستیک و حمل و نقل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه دهکده لجستیک در محدوده فرودگاه ماکو احداث می‌شود، گفت: این منطقه با احداث این دهکده، هاب تجارت بین المللی و قطب تولید و صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی خواهد بود.

۶۱۷ واحد مسکن محرومان در منطقه آزاد ماکو بهسازی می‌شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: طی توافق نامه همکاری بین این سازمان و کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی، تعمیر،‌ بهسازی و تجهیز ۶۱۷ واحد مسکن محرومان با اعتبار ۱۶ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال در سال جاری اجرا می‌شود.

از خط آهن ایران و ترکیه چه خبر؟ / دهکده لجستیک منطقه آزاد ماکو فرصتی برای حضور بین‎المللی

معاون لجستیک و حمل و نقل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: مسیر اتصال ریلی جدید بین ایران و ترکیه بین تبریز و کارس برقرار خواهد شد و با تفاهم نامه‌ای که میان دو کشور امضا شده مطالعات آن در دو کشور انجام شده است. سمت ایران به عهده منطقه آزاد ماکو است که با همکاری راه آهن مطالعات لازم را انجام می دهیم.

حضور سرمایه گذاران دیتا سنتری در منطقه آزاد ماکو

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ماکو گفت: ماکو یکی از 6 قطب شناسایی شده در حوزه دیتا سنتر و فناوری های نوین است که درحال حاضرنیز زیرساخت های آن آماده است و حتی زمین به آن اختصاص داده شد و جذب سرمایه گذار هم انجام شده است که سازمان منطقه آزاد ماکو مشارکت زیادی برای جذب سرمایه گذاران انجام داد.

خط ریلی ماکو، شاه‌راهی برای صادرات آسیا به اروپا

آذربایجان‌غربی دارای بیش از ۹۰۰ کیلومتر مرز مشترک با سه کشور است که از این بین، ترکیه به دلیل ایفای نقش گذرگاهی به اروپا اهمیت خاصی در تبادلات اقتصادی برای جمهوری اسلامی دارد و خط ریلی منطقه آزاد ماکو، در این راستا بهترین فرصت را در اختیار ایران قرار می‌دهد که صادرات به اروپا را در بستری امن فراهم کند.

تولید سالانه ٣۵٠ هزار دست دندان مصنوعی در شهرک صنعتی ماکو

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی گفت: واحد تولیدی «بتا دنت» که در ساخت دندان مصنوعی و قطعات اولیه فعالیت دارد، سالانه ٣۵٠ هزار دست دندان مصنوعی را تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می‌کند.

استعداد منطقه آزاد ماکو برای ایجاد شهرک کشاورزی، ویژه است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی گفت: منطقه آزاد ماکو ظرفیت ویژه ای برای تولید صنعتی کشاورزی و صنایع تبدیلی و ایجاد شهرک کشاورزی دارد که باید برای استفاده از آن برنامه ریزی شود.

سرمایه‌گذاری ٩٨ میلیارد ریالی برای توسعه شهرک صنعتی شوط

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه تاکنون قرارداد واگذاری حدود ١۶ هکتار در قالب ٢١ قرارداد در شهرک صنعتی شوط انجام شده، گفت: ٩٨ میلیارد ریال برای این تعداد قرارداد سرمایه‌گذاری شده و با بهره‌برداری از آن‌ها برای حدود ٧٠ نفر اشتغال‌زایی می‌شود.

امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد ماکو و نظام مهندسی آذربایجان‌غربی

سازمان منطقه آزاد ماکو و سازمان نظام مهندسی ساختمان در قالب تفاهم‌نامه مشترک در راستای ارتقای کیفی ساخت و سازها و رعایت دقیق مقررات ملی ساختمان و خدمات نظام مهندسی شفاف، سریع و کم هزینه همکاری می‌کنند.

فیلم | شرکت گل تکین درب بازرگان - تولید درب‌های ضدسرقت

فیلم | شرکت تکین درب بازرگان واقع در شهرک صنعتی شماره یک منطقه آزاد ماکو که در زمینه تولید درب‌های ضد سرقت فعالیت دارد.

آخرین اخبار آرشیو