جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ماکو» - تعداد یافته ها 29 مورد

مـزایای عضویت دائــم ایـران در سـازمان همکاری شانگهای با اشاره به ایجاد ظرفیـت‌های بالقوه برای منطقه آزاد مـاکـو

سازمان همکاری شانگهای، بعنوان یکی بزرگترین و موثرترین سازمان های بین المللی مطرح است؛ تا جایی که برخی سیاسیون آن را ناتوی شرق نیز نام گذاری کرده اند. این سازمان با در برداشتن شصت میلیون کیلومترمربع وسعت و سه میلیارد نفر جمعیت، بزرگترین مجمع جهانی محسوب می شود که منابع عظیم انرژی و بازار مصرفی بی نظیری را در اختیار دارد.

سازمان منطقه آزاد ماکو 24 واحد آموزشی احداث می کند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: عملیات اجرایی برچیده شدن مدارس کانکسی با احداث 24 واحد آموزشی در شهرستان‌های ماکو، شوط و پلدشت بزودی آغاز خواهد شد.

طرح به‌نژادی گوسفند نژادماکویی در منطقه آزاد ماکو آغاز شد

مدیر کشاورزی و منابع طبیعی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: اجرای طرح به نژادی گوسفند نژاد ماکویی دراین منطقه، درشهرستان پلدشت با هدف ارتقای شاخص‌های تولیدی دام و توانمندی قشر بزرگ دامدار آغاز شده است.

مرز بازرگان؛ در منطقه آزاد ماکو رکنی بر رونق تجارت خارجی ایران

بازرگان در شمال آذربایجان‌غربی، همواره عنوان مهمترین گذرگاه مرزی کشور را به خود اختصاص داده که پس از وقفه‌ای سه و نیم ماهه به علت شیوع کرونا، در سال گذشته فعالیت دوباره را آغاز کرده و هم اکنون نیز رکنی مستحکم بر رونق تجارت خارجی ایران به ویژه با اروپا به شمار می رود.

دانشگاه آزاد ماکو نیروی انسانی ماهر مورد نیاز صنایع منطقه را تعلیم و تأمین کند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو اظهار داشت: انتظار می رود دانشگاه آزاد اسلامی با تعلیم و تربیت نیروی ماهر، نیروی انسانی مورد نیاز صنایع منطقه را تعلیم و تأمین کند.

فعال سازی مساجد منطقه آزاد ماکو با اجرای طرح کوثر

باهدف ایجاد مساجد پویا و فعال به منظور گسترش و تعمیق باورهای دینی و معنوی مردم، فعال سازی مساجد منطقه آزاد ماکو تحت عنوان طرح کوثر با حمایت سازمان منطقه آزاد اجرا می شود.

بهسازی و آماده سازی میدان فوتبال ماکو

مدیر اجتــماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو از انعقاد تفاهم نامه بین سازمان منطقه آزاد ماکو و اداره ورزش و جوانان در خصوص بهسازی،‌ نوسازی و آماده سازی زمین چمن میدان فوتبال ماکو در نخستین روز شهریور ماه سال جاری خبر داد.

مزایده عمومی «بهره برداری از پروژه آبگرم شهرستان شوط بصورت اجاره» نوبت اول

مزایده عمومی «بهره برداری از پروژه آبگرم شهرستان شوط بصورت اجاره» نوبت اول، توسط سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ماکو منتشر شد.

افزایش بازدهی درکشت صیفی‌جات با محصول نانو ساخت ایران در منطقه آزاد ماکو

محصول نانو ایران ساخت که توسط شرکت دانش بنیان نانو حباب انرژی منطقه آزاد ماکو ساخته شده است به کمک کشاورزان آمد و بازدهی را در کشت صیفی‌جات بالا برد.

2 طرح اداری و گردشگری در منطقه آزاد ماکو کلنگ زنی شد

2 طرح اداری و گردشگری همزمان با اولین روز از هفته دولت با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در این منطقه کلنگ زنی شد.

آخرین اخبار آرشیو