جستجو به دنبال کلید واژه «پروژه های عمرانی» - تعداد یافته ها 6 مورد

بازدید مدیرعامل منطقه آزاد قشم از پروژه های عمرانی و گردشگری

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه روند بازدیدهای مستمر خود از پروژه های عمرانی، اقتصادی، گردشگری و... در سطح جزیره از چندین طرح عمرانی و خدماتی در حوزه مدیریت امور درگهان و حومه بازدید کرد.

بزرگ‌ترین پروژه عمرانی منطقه آزاد قشم در سال 99 افتتاح شد

بزرگ‌ترین پروژه عمرانی منطقه آزاد قشم در سال جاری، با 318 هکتار وسعت و اعتباری بالغ‌بر 9 هزار و 350 میلیارد ریال در حضور رییس جمهور و به‌صورت ویدیو کنفرانسی افتتاح شد.

افزایش 10 برابری صادرات مناطق آزاد از سال 92 تاکنون

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در سفر به جزیره کیش از روند پیشرفت پروژه های عمرانی و زیر بنایی کیش بازدید و دو طرح مرکزی ویژه برای بیماران کرونایی و همچنین پارلمان زنان کیش را افتتاح کرد.

اختصاص بیش از 135 میلیارد ریال به آسفالت معابر روستایی

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از اختصاص بیش از 135 میلیارد ریال بودجه به آسفالت معابر 19روستای جزیره خبر داد.

بازدید مدیرعامل منطقه آزاد قشم از پروژه ها و طرح های سطح شهر قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای مستمر خود از چند پروژه و طرح شهری در نقاط مختلف شهر قشم بازدید و از نزدیک روند اجرایی و موانع و مسایل آنها را مورد بررسی قرار داد.

کلنگ ساخت شرکت بنیان گستر قشم بر زمین زده شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم کلنگ ساخت کارخانه تولید شمع، پایه و تیرهای بتنی پیش‌تنیده سانتریفیوژ شرکت بنیان گستر قشم را بر زمین زد.

آخرین اخبار آرشیو