جستجو به دنبال کلید واژه « منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 18 مورد

اجرای راهبردهای اقتصاد مقاومتی از طریق تقویت ظرفیت های صادرات صنایع دستی در منطقه آزاد انزلی

با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی گیلان و جمعی از تولید کنندگان و توزیع کنندگان محصولات صنایع دستی، نشست تقویت و توسعه ظرفیت صادرات صنایع دستی منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

پیش بینی تدابیر لازم جهت میزبانی از گردشگران در نوروز 1400

به‌منظور پیش‌بینی تدابیر لازم جهت میزبانی از گردشگران در نوروز ۱۴۰۰ ، جلسه ستاد خدمات سفر با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان، معاونین و مدیران و سایر اعضای این ستاد برگزار شد.

تخفیف 50 درصدی عوارض راه اندازی واحد های صنعتی در منطقه آزاد انزلی

در راستای اجرای سیاست های منشور اقتصاد مقاومتی و تأکید محمدولی روزبهان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی مبنی بر ارائه بسته های حمایتی ـ تشویقی متعدد به منظور حمایت از فعالین بخش خصوصی، تخفیف ۵۰ درصدی در اخذ عوارض راه اندازی از واحدهای صنعتی در محدوده منطقه آزاد انزلی اعمال می شود.

مجتمع چند منظوره که زمینه افزایش میزان اشتغال جوامع محلی خواهد شد

محمد ولی روزبهان، مدیرعامل سازمان در ادامه برنامه های بازدید میدانی خود از طرح های سرمایه گذاری تولیدی، خدماتی و بازرگانی بخش خصوصی فعال در سطح منطقه، از طرح «مجتمع چند منظوره» بازدید به عمل آورد.

سه پست اسکله جدید در بندر کاسپین احداث می شود

مدیر مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی گفت: فرآیند احداث سه پست اسکله در بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی در حال انجام است و تا نیمه اول سال آینده این سه پست اسکله شامل ۲ مورد آن توسط بخش خصوصی و یک پست اسکله هم توسط قرارگاه خاتم الانبیا اجرا می شود.

راهبرد‌های زیست محیطی منطقه آزاد انزلی در افق 1404

مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: تبیین برنامه‌های مدیریت بهینه پسماند روستایی در روستا‌های اطراف تالاب در دستور کار است که با آموزش اصلاح الگوی مصرف، آموزش تفکیک زباله از مبدا، بازیافت پسماند‌های قابل بازیافت و آموزش تولید کمپوست در منازل به منظور کاهش زباله‌تر خانگی، قصد داریم فرآیند دفع زباله از روستا‌های منطقه به ویژه روستا‌های حاشیه تالاب (طالب‌آباد و حسن‌رود) را بهبود ببخشیم.

هم افزایی درون و برون سازمانی، انگیزه بخشی به نیروی انسانی و تحقق برنامه های بزرگ است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در جلسه شورای معاونین این سازمان با نکوداشت مقام شامخ دکتر محسن فخری زاده و تبریک و تسلیت شهادت آن مدیر و دانشمند توانا؛ یاد و خاطره مجاهدت های میرزا کوچک جنگلی را در سالروز شهادت ایشان گرامی داشت.

منطقه آزاد انزلی میزبان بزرگترین رویداد علمی پژوهشی کشور در حوزه اتحادیه اقتصادی اوراسیا

سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلي از برگزاري "همایش بین المللی اتحادیه اقتصادی اوراسیا و نقش ژئوپلیتیک مناطق آزاد در توسعه روابط منطقه‌ای" به میزبانی این سازمان در مرکز همایش های بین المللی منطقه خبر داد.

تسریع در فرایند بهره برداری گامی جهت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی

مدیرعامل سازمان در ادامه بازدیدهای میدانی خود از طرح های سرمایه گذاری در حال احداث از سوی بخش خصوص از نزدیک در جریان فرایندهای اجرایی، مسائل و مشکلات پیش روی قرار گرفتند.

گیلان و منطقه آزاد انزلی قلب ارتباط با کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا است

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان گفت: با تکمیل شبکه ریلی در واقع انقلابی در معادلات ترانزیتی بین المللی با تکیه بر ظرفیت های ایران به وجود می آید و قلب این شاهراه ارتباطی گیلان و منطقه آزاد انزلی است.

آخرین اخبار آرشیو