جستجو به دنبال کلید واژه « منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 10 مورد

۹۵ درصد واردات «بندر کاسپین» مواد اولیه واحدهای تولیدی کشور است

معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: بیش از ۹۵ درصد کالا‌های وارداتی از بندر کاسپین کالا‌های اساسی و مواد اولیه واحد‌های تولیدی منطقه و کشور است.

بررسی راهکارهای تسریع در عملیات اتصال منطقه آزاد انزلی به خط ریل سراسری

سعيد جغتايي ریيس امور پايش، ارزيابي و اطلاعات مديريت سازمان برنامه و بودجه کشور از بخش های مختلف پروژه در حال احداث، اتصال منطقه آزاد انزلی به خط ریل سراسری در ایستگاه پیربازار رشت بازدید به عمل آورد و در نشستی با حضور محمد ولی روزبهان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی راهکارهای مختلف تسریع در این پروژه ملی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

دیدار معاون حقوقی و املاک مجتمع اقتصادی کمیته امداد کشور با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی

محمد ولی روزبهان مدیرعامل سازمان میزبان مهندس یداله مصطفایی معاون حقوقی و املاک مجتمع اقتصادی کمیته امداد کشور بود و در این دیدار دو طرف در خصوص توسعه همکاری های دوجانبه با تکیه بر ظرفیت های موجود و سوابق همکاری های دو جانبه با یکدیگر به گفتگو پرداختند.

تداوم فعالیت های ستاد مبارزه با ویروس کرونا منطقه آزاد انزلی

فعالیت ستاد مبارزه با ویروس کرونا این منطقه به منظور مقابله با آثار اپیدمیک این بیماوری ویروسی در سطح منطقه و حفظ سلامت و امینی ادامه دارد.

بازدید از یک واحد تولیدی در فاز صنعت منطقه آزاد انزلی

محمد ولی روزبهان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رییس کل دادگستری استان گیلان و فلاح میری دادستان مرکز استان، از فاز صنعت و یک واحد تولیدی بازدید به عمل آوردند .

برگزاری نشست ادبی چرایی و چگونگی شعر در منطقه آزاد انزلی

به مناسبت دهه کرامت نشست تخصصی چرایی و چگونگی شعر با حضور شاعران، فرهیختگان و نویسندگان بندر انزلی و به دعوت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان در تالار فرهنگی منطقه برگزار شد.

تجلیل سازمان منطقه آزاد انزلی از معلمان و مدیران برتر

به مناسبت هفته گرامی داشت مقام شامخ معلم، در مراسمی که در سالن جلسات سازمان برگزار گردید از 17 معلم و مدیر برتر مدارس محدوده منطقه آزاد انزلی از سوی عضو هیأت مدیره و معاونین سازمان با اهدای لوح یادبود، قدردانی به عمل آمد

توزیع ۵۰۰۰ بسته حمایتی از سوی شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی

شرکت انبوه سازان آرش یکی از فعالین بخش خصوصی منطقه در حوزه گردشگری،در راستای ایفای مسؤلیت اجتماعی خود بیش از ٣ هزار بسته اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده را به تعدادی از بیمارستان های سطح استان گیلان اهداء کرد.

تمدبد ضمانت نامه‌های بانکی تولیدکنندگان، مجوزهای فعالیت، سرمایه گذاری و پروانه های بهره برداری تا اردیبهشت ۹۹

با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای کاهش مراجعه حضوری به‌جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا؛ کلیه‌ ضمانت نامه‌های بانکی تولیدکنندگان، مجوزهای فعالیت، سرمایه گذاری و پروانه های بهره برداری فعالان اقتصادی و پروانه‌های تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد انزلی تا اردیبهشت ۹۹ تمدید می‌شود.

آخرین اخبار آرشیو