جستجو به دنبال کلید واژه « منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 7 مورد

تجلیل سازمان منطقه آزاد انزلی از معلمان و مدیران برتر

به مناسبت هفته گرامی داشت مقام شامخ معلم، در مراسمی که در سالن جلسات سازمان برگزار گردید از 17 معلم و مدیر برتر مدارس محدوده منطقه آزاد انزلی از سوی عضو هیأت مدیره و معاونین سازمان با اهدای لوح یادبود، قدردانی به عمل آمد

توزیع ۵۰۰۰ بسته حمایتی از سوی شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی

شرکت انبوه سازان آرش یکی از فعالین بخش خصوصی منطقه در حوزه گردشگری،در راستای ایفای مسؤلیت اجتماعی خود بیش از ٣ هزار بسته اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده را به تعدادی از بیمارستان های سطح استان گیلان اهداء کرد.

تمدبد ضمانت نامه‌های بانکی تولیدکنندگان، مجوزهای فعالیت، سرمایه گذاری و پروانه های بهره برداری تا اردیبهشت ۹۹

با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای کاهش مراجعه حضوری به‌جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا؛ کلیه‌ ضمانت نامه‌های بانکی تولیدکنندگان، مجوزهای فعالیت، سرمایه گذاری و پروانه های بهره برداری فعالان اقتصادی و پروانه‌های تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد انزلی تا اردیبهشت ۹۹ تمدید می‌شود.

 راه‌اندازی خط تولید مواد ضد عفونی کننده و ماسک در منطقه آزاد انزلی

دبیر ستاد مقابله با ویروس کرونا در منطقه آزاد انزلی گفت: در شرایط شیوع کرونا، تاکید زیادی به کمک به روستا‌ها و جوامع محلی داریم و دیدگاه این نیست که توجه کنیم آیا وظیفه ما هست یا خیر و یا اینکه چه هزینه‌ای را در بر می‌گیرد.

فعالیت۱۳۰ واحد تولیدی در منطقه آزاد انزلی

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی با تشریح اقدامات انجام شده در راستای مقابله با قاچاق کالا در سطح منطقه بیان کرد: دو شهرک صنعتی در محدوده منطقه آزاد انزلی با بیش از ۱۳۰ واحد تولیدی فعال هستند.

۱۰ پروژه صنعتی و غیر صنعتی با میزان سرمایه گذاری ۵۷۵ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۲۴۵ نفر

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور دکتر محمد ولی روزبهان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان ۱۰ طرح تولیدی-صنعتی و زیرساخت بندری با میزان سرمایه گذاری ۵۷۵ میلیارد ریالی بخش خصوصی و این سازمان و اشتغالزایی مستقیم برای ۲۴۵ نفر افتتاح شدند.

آخرین اخبار آرشیو