جستجو به دنبال کلید واژه « منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 13 مورد

انتشار اوراق صکوک پروژه های عمرانی سازمان در شرکت فرابورس

عضو موظف هیأت مدیره و معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد انزلی از انتشار اوراق صکوک پروژه های عمرانی سازمان در شرکت فرابورس خبر داد.

توسعه همه جانبه روستا های محدوده منطقه آزاد انزلی با بهره گیری از ظرفیت های صنعتی

در دیدار رئیس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، «توسعه همه جانبه روستا های محدوده منطقه آزاد انزلی با بهره گیری از ظرفیت های صنعتی» بررسی شد.

ویژه برنامه اربعین حسینی در منطقه برگزار شد

ویژه برنامه اربعین حسینی با حضور پرسنل این سازمان در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی این منطقه برگزار شد.

بهره برداری از ظرفیت ها و مزیت های دو جانبه جهت افزایش صادرات به بازار روسیه

مسعود الماسی رییس سازمان جهاد کشاورزی استان و مدیران کل آن سازمان با محمد ولی روزبهان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل و معاونین سازمان منطقه آزاد انزلی در خصوص راهکارهای توسعه همکاری دو جانبه به منظور تجاری سازی کشاورزی و صادرات به بازارهای منطقه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت هفته ناجا

  • انزلي,
  • چهارشنبه 16 مهر 1399 - 12:29
محمد ولی روزبهان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در پیامی آغاز هفته ناجا را به تمام سبزپوشان نیروی انتظامی تبریک گفت.

نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع سرمایه گذاری خارجی در منطقه آزاد انزلی

جلسه «کارگروه تسهیل و رفع موانع سرمایه‌گذاری» با محوریت سرمایه‌گذاری خارجی با حضور مدیرعامل سازمان برگزار شد.

منطقه آزاد انزلی به مرکز ثقل مراودات بین المللی کشورهای منطقه ای و فرامنطقه ای تبدیل می شود

کوچکیان سرکنسول ایران در جمهوری آستراخان روسیه با دکتر محمد ولی روزبهان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار کرده و درخصوص سازوکارهای بهره برداری از ظرفیت های دو طرف، جهت توسعه روابط کشورمان با روسیه و اتحادیه اقتصادی اوراسیا به بحث و تبادل نظر پرداختند.

۹۵ درصد واردات «بندر کاسپین» مواد اولیه واحدهای تولیدی کشور است

معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: بیش از ۹۵ درصد کالا‌های وارداتی از بندر کاسپین کالا‌های اساسی و مواد اولیه واحد‌های تولیدی منطقه و کشور است.

بررسی راهکارهای تسریع در عملیات اتصال منطقه آزاد انزلی به خط ریل سراسری

سعيد جغتايي ریيس امور پايش، ارزيابي و اطلاعات مديريت سازمان برنامه و بودجه کشور از بخش های مختلف پروژه در حال احداث، اتصال منطقه آزاد انزلی به خط ریل سراسری در ایستگاه پیربازار رشت بازدید به عمل آورد و در نشستی با حضور محمد ولی روزبهان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی راهکارهای مختلف تسریع در این پروژه ملی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

دیدار معاون حقوقی و املاک مجتمع اقتصادی کمیته امداد کشور با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی

محمد ولی روزبهان مدیرعامل سازمان میزبان مهندس یداله مصطفایی معاون حقوقی و املاک مجتمع اقتصادی کمیته امداد کشور بود و در این دیدار دو طرف در خصوص توسعه همکاری های دوجانبه با تکیه بر ظرفیت های موجود و سوابق همکاری های دو جانبه با یکدیگر به گفتگو پرداختند.

آخرین اخبار آرشیو