جستجو به دنبال کلید واژه « مناطق آزاد» - تعداد یافته ها 18 مورد

مدیر اداری و مالی دبیرخانه شورایعالی منصوب شد

با حکم «مجید صفدری» معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «سودابه جلیلی» به عنوان «مدیر اداری و مالی» این دبیرخانه منصوب شد.

اشتغال نیروی انسانی مناطق آزاد در قشم بر مدار قانون

مشاور اجرایی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نشست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بر اجرای کامل مقررات اشتغال نیروی انسانی مناطق آزاد در جزیره قشم تاکید کرد.

یک سوم صادرات غیرنفتی کشور از یک منطقه ویژه اقتصادی انجام می شود

معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: بسیاری از قضاوت‌هایی که در رابطه با مناطق ویژه اقتصادی می‌شود دور از انصاف است و فاصله جدی دارد با آنچه در این مناطق در جریان است. اگر آگاهی ها از اقدامات انجام شده، آن‌گونه که باید نیست حاصل کم‌کاری رسانه‌ها به‌خصوص رسانه ملی است.

بیست و هشتمین جلسه شورای برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد

بیست و هشتمین جلسه شورای برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور معاونان، مدیران و مشاوران این سازمان سه شنبه 12 آذر ماه در سالن مرکز بین المللی رشد برگزار شد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

طرح ایجاد هشت منطقه آزاد و 13 منطقه ویژه؛ لایحه چند ساله ای که سرانجام تصویب شد

دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی اعلام کرد: معافیت های مالیاتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با هدف ایجاد انگیزه برای جلب سرمایه گذاران داخلی و خارجی به این مناطق اعمال می شود.

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی ژئوپارک جهانی قشم تقدیر شدند

12 دانش آموز برگزیده مسابقه کتابخوانی با اهدای لوح از سوی مدیریت ژئوپارک جهانی قشم برای آشنایی با مفاهیم ژئوپارک، سنگ ها و کانی ها، تقدیر شدند.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

۲۰ درصد واحدهای تولیدی مناطق آزاد در حوزه کالاهای سلامت محور کار می‌کنند/ پروژه‌های گردشگری سلامت در حال پیگیری است

مدیر سلامت، ورزش و آموزش دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: ۲۰ درصد از کل واحدهای تولیدی که در مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی کشور وجود دارند، در حوزه کالاهای سلامت محور تولید انجام می دهند.

آخرین اخبار آرشیو