جستجو به دنبال کلید واژه « مناطق آزاد» - تعداد یافته ها 14 مورد

تسهیلات ۱۸ گانه برای صادرکنندگان فاقد تخلف گمرکی

گمرک ایران تسهیلات ۱۸ گانه‌ای را برای حمایت از تولید و صادرت به‌خصوص برای صادرکنندگان فاقد تخلفات گمرکی تدوین و به کلیه گمرکات اجرایی کشور ابلاغ کرد.

ضرورت تاسیس آفشور بانک‌ها در مناطق آزاد

تاکنون به دلیل عدم وجود اتفاق نظر و عزم ملی در مورد فعالیت‌های بانک‌های خارجی و شاید بعضا نگرش نادرست نسبت به فعالیت این نوع بانک ها، یا ترس مسئولان از قدرت هنگفتی که ممکن است این بانک‌ها پیدا کنند، هیچ آف‌شور بانکی در کشور ایجاد نشده است، اما با زمزمه هایی که امسال شد، به احتمال زیاد سال آینده سال تغییر اساسی در سرنوشت بانک‌های برون مرزی در مناطق آزاد خواهد بود.

 قدردانی مشاور رییس جمهور از مردم و فعالین اقتصادی مناطق آزاد کیش و اروند

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی از مردم و فعالین اقتصادی مناطق آزاد کیش و اروند تشکر و قدردانی کرد.

برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاونین اقتصادی سابق و جدید دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد

مراسم تکریم و معارفه معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد.

رایزنی با سرمایه گذاران اروپایی در نمایشگاه فیتور اسپانیا

معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از مذاکره و رایزنی هیئت مناطق آزاد ایران با گروه های سرمایه گذاری از کشورهای اروپایی در حوزه گردشگری در جریان برگزاری نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا خبر داد. 

مدیر اداری و مالی دبیرخانه شورایعالی منصوب شد

با حکم «مجید صفدری» معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «سودابه جلیلی» به عنوان «مدیر اداری و مالی» این دبیرخانه منصوب شد.

اشتغال نیروی انسانی مناطق آزاد در قشم بر مدار قانون

مشاور اجرایی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نشست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بر اجرای کامل مقررات اشتغال نیروی انسانی مناطق آزاد در جزیره قشم تاکید کرد.

یک سوم صادرات غیرنفتی کشور از یک منطقه ویژه اقتصادی انجام می شود

معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: بسیاری از قضاوت‌هایی که در رابطه با مناطق ویژه اقتصادی می‌شود دور از انصاف است و فاصله جدی دارد با آنچه در این مناطق در جریان است. اگر آگاهی ها از اقدامات انجام شده، آن‌گونه که باید نیست حاصل کم‌کاری رسانه‌ها به‌خصوص رسانه ملی است.

بیست و هشتمین جلسه شورای برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد

بیست و هشتمین جلسه شورای برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور معاونان، مدیران و مشاوران این سازمان سه شنبه 12 آذر ماه در سالن مرکز بین المللی رشد برگزار شد.

آخرین اخبار آرشیو