جستجو به دنبال کلید واژه «علی درویش پور» - تعداد یافته ها 8 مورد

مسیر توسعه در دنیای کنونی از روستاها می‌گذرد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در جلسه هم‌اندیشی دهیاران شهرستان قشم گفت: مسیر توسعه در دنیای کنونی از روستاها می‌گذرد.

یکدلی و همبستگی موجود در جزیره قشم بسترساز پیشرفت این منطقه است

همایش نقش علما در وحدت اسلامی با حضور امامان جمعه شهرستان، علمای شیعه و اهل سنت استان هرمزگان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، فرماندار، فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان، فرمانده بسیج سپاه ناحیه قشم، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران استان و شهرستان در بندر لافت جزیره قشم برگزار شد.

دستاوردهای منطقه آزاد قشم در تامین و تولید انرژی در جزیره

14 نماینده عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در سفر یک روزه به جزیره قشم ضمن دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و آشنایی با فعالیت ها و دستاوردهای این سازمان در عرصه سرمایه گذاری و تامین و تولید انرژی از دو واحد بزرگ تامین انرژی نیز در این جزیره بازدید و پیشرفت ها، ظرفیت ها، طرح ها، پیشنهادات و مسائل و موانع تولید انرژی را در این واحدها بررسی کردند.

10 طرح اقتصادی در منطقه آزاد قشم به بهره برداری رسید

امروز پنجشنبه (23 اردیبهشت ماه) و همزمان با عید سعید فطر، رییس جمهوری 10طرح شاخص تولیدی، شیلاتی، خدماتی و گردشگری منطقه آزاد قشم را به ارزش 21 میلیون دلار و چهار هزار و 737 میلیارد ریال از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح کرد.

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آخرین وضعیت 5 طرح و پروژه بزرگ زیربنایی جزیره

علی درویش پور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دومین روز کاری خود پس از انتصاب به این مقام و با هدف آشنایی با آخرین فعالیت های عمرانی در این منطقه بعد از ظهر یکشنبه از پنج طرح و پروژه بزرگ زیربنایی در محدوده شهر قشم بازدید و از نزدیک مسائل، موانع، ظرفیت ها و راهکارهای مورد نظر متولیان و مجریان هرکدام از طرح ها و پروژه ها را بررسی و درخصوص آنها رهنمودها و توصیه های خود را ارائه کرد.

ریل‌گذاری و شیوه عملکردی مهندس مومنی تداوم می‌یابد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نخستین سخنرانی مراسم معارفه خود، بر تداوم خط‌ مشی و عملکرد توسعه‌ای حمیدرضا مومنی و ادامه این مسیر تأکید کرد.

تجلیل مسئولان محلی از عملکرد مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد قشم

مسئولان ارشد جزیره قشم عملکرد «حمیدرضا مومنی» مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد قشم را مطلوب و ستودنی ارزیابی کردند.

قانون چگونگی مدیریت مناطق آزاد کشور اصلاح می‌شود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: اصلاح قانون چگونگی مدیریت مناطق آزاد و تدوین برنامه هفتم توسعه برای حل مشکلات فعلی مناطق آزاد کشور هم اکنون در دستور کار قرار دارد.

آخرین اخبار آرشیو