جستجو به دنبال کلید واژه «ترانزیت کالا» - تعداد یافته ها 10 مورد

اختصاص ۷۰ درصد ظرفیت آمار ترانزیت ریلی کشور به منطقه ویژه اقتصادی سرخس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس گفت: منطقه ویژه اقتصادی سرخس به عنوان یکی از معدود مناطق و مراکزی مطرح است که با رویکرد صرفا صادراتی مشغول به فعالیت است. سرخس به لحاظ آمار ترانزیت ریلی حدود ۷۰ درصد از کل ظرفیت کشور را به خود اختصاص داده و سالیانه نزدیک به سه میلیون تن انواع کالا از این نقطه به تمامی مقاصد ترانزیتی و صادراتی ارسال می‌شود.

مجتمع بندری شهید رجایی بندر هاب ایران در منطقه

یکی از مهمترین زیرساخت های توسعه اقتصادی در هر منطقه ای وجود بنادر فعال و مجهز به امکانات و تجهیزات روز دنیا است که مجتمع بندری شهید رجایی در زمره این بنادر و بندر هاب کشور در منطقه است.

یادداشت | مدل توسعه درون زا، علاج تحریم

مناطق آزاد فرصت مناسبی برای عرضه ظرفیت‌های بزرگ ایران در نقشه تجارت جهانی است؛ فرصتی عظیم با کارکردی دوگانه: کم‌توجهی به آن دشواری‌های تحریم را افزایش می دهد و شکوفایی آن باعث کم‌اثر شدن تحریم‌ها می شود.

رشد 34 درصدی ورود ترانزیت کالا به منطقه ویژه اقتصادی پیام 

میزان ورود کالا به انبارهای بخش ترانزیتی، منطقه ویژه اقتصادی پیام در تیرماه امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشدی 34 درصدی داشته است.

بندر چابهار با صرفه‌ترین مسیر برای ترانزیت کالاهای افغانستان

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار به عنوان با صرفه ترین و نزدیکترین مسیر برای ترانزیت کالاهای افغانستان محسوب می شود از اینرو ضروریست سرمایه‌گذاری بخش خصوصی این کشور در بندر و منطقه آزاد چابهار افزایش یابد.

ارسال نخستین محموله ترانزیتی از بندرچابهار به هند

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: برای نخستین بار یک محموله ترانزیتی از بندر شهیدبهشتی چابهار در راستای توافق سه جانبه هند، افغانستان و ایران به هندوستان ارسال شد.

نقش مهم بزرگترین بندر حاشیه دریای خزر در شرایط کرونایی کشور

منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد سهم ۵۲ درصدی را در میزان تخلیه کالا در میان بنادر شمالی کشور از آن خود کرده است.

ورود ۱۴ کشتی اختصاصی ویژه کالاهای اساسی افغانستان به بندرچابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۴ کشتی اختصاصی در ۲ سال اخیر برای حمل کالای اساسی افغانستان به بندرشهیدبهشتی چابهار وارد شده که تنها پنج کشتی حامل گندم اهدایی دولت هندوستان به این کشور امسال وارد این بندر شده است.

اهم فعالیت‌های مجتمع بندری کاسپین در سال 99 / توسعه زیرساخت‌های بندر کاسپین از اولویت‌های منطقه آزاد انزلی

معاون امور بندری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: توسعه زیرساخت‌های بندر کاسپین از اولویت‌های سازمان منطقه آزاد انزلی است. در این راستا درخواست‌های متعدد سرمایه گذاری در زمینه‌های مختلفی همچون ساخت انبار‌های مسقف و مخازن مایعات در سال گذشته ارزیابی اولیه شده اند و در سال جاری احداث خواهند شد.

رشد ۳۳۰ درصدی تعداد کشتی های ورودی مجتمع بندری کاسپین با ورود صدو پنجاهمین کشتی

معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: حجم بار تخلیه و بارگیری شده در بنادر محدوده منطقه آزاد انزلی در فروردین ماه از مرز صد و پنجاه هزار تن گذشت.

آخرین اخبار آرشیو