جستجو به دنبال کلید واژه «فرصت های سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 6 مورد

استقبال سرمایه گذاران از غرفه منطقه آزاد قشم در دهمین دوره نمایشگاه کیش اینوکس

سرمایه گذاران متعدد در حوزه های نفت و انرژی، لجستیک و صنایع دریا پایه، شیلات و کشاورزی، صنایع و گردشگری با حضور در غرفه سازمان منطقه آزاد قشم ضمن آشنایی با فرصت ها و ظرفیت ها در جزیره نسبت به سرمایه گذاری در این منطقه ابراز علاقه کردند.

رونمایی از 130 بسته سرمایه گذاری در حوزه گردشگری مناطق آزاد

از 130 بسته برای سرمایه گذاری در مناطق آزاد ایران به ارزش 945 میليون دلار رونمایی شد.

موفقیت سرمایه گذاری در مناطق آزاد ایران را تضمین می کنیم

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: جمهوری اسلامی ایران متضمن موفقیت سرمایه گذاری فعالان اقتصادی خارجی در مناطق‌آزاد 7 گانه ایران است و هرگونه سرمایه گذاری در این مناطق سودآور است.

رونق تولید و توسعه صادرات، ماموریت اصلی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دولت سیزدهم

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه در حال حاضر 735 بسته سرمایه گذاری در مناطق آزاد کشور تهیه و معرفی شده است، گفت: با معرفی خوب فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی های صادراتی به سرمایه‌گذاران واقعی، مناطق آزاد ایران تبدیل به بهشت سرمایه‌گذاری کشور خواهند شد.

فرصت‌های سرمایه گذاری 1100 میلیارد تومانی برای منطقه ویژه اقتصادی سبزوار

مدیر اجرایی فاز یک منطقه ویژه اقتصادی سبزوار گفت: حضور در نمایشگاه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در مشهد منجر به دیدار و گفتگوهای اولیه متعددی با تعدادی از سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی در حوزه های مختلف صنعتی و تجاری شد.

ارائه 100 بسته سرمایه‌گذاری منطقه آزاد قشم در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد

مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم از آماده شدن و ارائه 100 بسته آماده سرمایه گذاری در این منطقه جهت ارائه به سرمایه گذاران در دومین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو