جستجو به دنبال کلید واژه «فرصت های سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 5 مورد

سرمایه گذاری و حمایت سازمان ایمیدرو در حوزه زیر ساخت های منطقه ویژه اقتصادی لامرد

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد که در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی فولاد 1400 در جزیره کیش سخن می‌گفت با اشاره به ظرفیت‌های بی‌نظیر در این منطقه ویژه اقتصادی برای سرمایه گذاران گفت: منطقه ویژه اقتصادی لامرد در مجاورت بزرگترین میادین گازی جهان واقع شده و از اهمیت راهبردی فراوانی برای کشور برخوردار است.

تدوین 100 فرصت سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد کشور

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی از بارگذاری بیش از 100 فرصت سرمایه‌گذاری با طرح توجیهی در سامانه‌ دبیرخانه این سازمان خبر داد و گفت: این طرح‌ها برای عموم مردم و به‌ویژه سرمایه‌گذاران قابل‌رؤیت است.

نمایشگاه IFEEX 2021 در کیش گشایش یافت

 نمایشگاه و همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی های تجدید پذیر در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی موسوم به IFEEX 2021 در نمایشگاه بین المللی کیش گشایش یافت.

بزرگترین رویداد معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در صنعت نفت برگزار می‌شود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، اعلام کرد: با هدف تکمیل زنجیره‌های ارزش، جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، صادرات، تولید، اشتغال پایدار و مولد، بزرگترین رویداد معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و انرژی‌های نو برگزار می‌شود.

پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه جهانی اکسپو دبی 2020 افتتاح شد

امروز شنبه (10 مهرماه) پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه جهانی اکسپو دبی 2020 با حضور «احمد جمالی» معاون اقتصادی و «مرتضی شیخ زاده» مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی افتتاح شد.

آخرین اخبار آرشیو