جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ارس» - تعداد یافته ها 141 مورد

نمایشگاه گردشگری، فرصتی مناسب برای توسعه گردشگری کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس نمایشگاه های گردشگری را محملی برای توسعه گردشگری کشور در زمینه ملی و بین المللی عنوان کرد.

ظرفیت ترانزیتی آذربایجان‌شرقی در جهت توسعه اقتصادی کشور استفاده شود

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه این استان در نقطه ثقل کریدورهای ترانزیتی کشور قرار دارد، گفت: آن‌چنان که باید و شاید از این ظرفیت برای توسعه اقتصادی کشور استفاده نشده است.

فیلم | گزارش برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در منطقه آزاد ارس

فیلم | گزارش برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در منطقه آزاد ارس

شبکه همیاران ژئوپارک ارس عضو می پذیرد

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد ارس از عضوگیری شبکه همیاران ژئوپارک ارس خبر داد و گفت: افراد حقیقی و حقوقی می توانند در این شبکه ثبت نام کنند.

بازدید ۵۲۹ هزار گردشگر خارجی از منطقه آزاد ارس

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: آمار گردشگران خارجی ورودی به منطقه آزاد ارس در سال جاری با ۷۴ درصد افزایش نسبت به سال گذشته به ۵۲۹ هزار نفر رسید.

برگزاری مراسم گرامیداشت چهل‌ویکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در نخجوان

در این مراسم " واسف طالب اف " رییس مجلس عالی نخجوان، وزیران و دیگر مقامات این جمهوری خودمختار، رییسان دانشگاهها، اعضای سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران و ترکیه در نخجوان و نیز جمعی از ایرانیان مقیم حضور داشتند.

رئیس جمهوری ارمنستان سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت

رئیس جمهوری ارمنستان سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

برگزاری جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در باکو

حجت الاسلام و المسلمین "سید علی اکبر اجاق نژاد"، "الله شکور پاشازاده" رئیس اداره مسلمانان قفقاز، "شاهین مصطفی اف" معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان و نیز جمعی از ایرانیان مقیم باکو در این مراسم حضور داشتند.

افزایش 85 درصدی صادرات از آزاد ارس پس از اجرای توافق ارواسیا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: در چند ماهه گذشته که توافقنامه ای ارواسیا اجرایی شده است میزان صادرات از منطقه ای نوردوز ارس حدود 85 دصد افزایش یافته که در ادامه این روند مثبت می تواند ادامه یابد تا سهم ایران از صادرات به کشورهای منطقه اوراسیا افزیش یابد.

استفاده از توانمندی های ارس برای تحقق اهداف همکاری با اوراسیا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس بر توانمندی این منطقه آزاد برای فراهم کردن زمینه موفقیت همکاری کشورمان با اتحادیه اقتصادی اوراسیا تاکید کرد.

آخرین اخبار آرشیو