جستجو به دنبال کلید واژه «چابهار» - تعداد یافته ها 9 مورد

چابهار میزبانی مناسب برای مسابقات بین المللی جام فجر

شطرنج‌باز باسابقه کشورمان گفت: فدراسیون باید روی جذب مربی جدی‌تر کار کند و با عقد قرارداد طولانی‌تر با افراد سطح بالا، برنامه‌هایش را دنبال کند تا موضوع عدم حضور مربی تبدیل به بهانه نشود.

پاکستان و افغانستان بازار هدف تولیدات صادرات محور منطقه آزاد چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به این‌که یکی از اهداف ما رسیدن به بازارهای هدف منطقه‌ای در حوزه تولیدات صادرات محور است، گفت: این منطقه آزاد از استقرار واحدهای دانش‌بنیان در منطقه حمایت و پشتیبانی می‌کند.

خدمت رسانی ۲۰ دستگاه ماشین آلات سنگین در مناطق سیلزده چابهار

عضو هیات مدیره و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: ۲۰ دستگاه ماشین آلات سنگین منطقه آزاد برای بازگشایی راه‌ها و انتقال کمک‌های انسان دوستانه در مناطق سیلزده این شهرستان مشغول خدمات رسانی هستند.

اماکن منطقه آزاد چابهار در اختیار سیل‌زدگان

سیل در استان سیستان و بلوچستان به حدی بوده است که بسیاری از بخش‌های زیر ساختی راه، برق، آب و واحد‌های مسکونی و باغات و گلخانه‌ها را از بین برده است و با توجه به خسارت‌های وارد شده و سردی هوا امروز مردم خونگرم این استان نیازمند کمک فوری و دست یاری هموطنان هستند.

انتقال گاز به مجتمع‌های پتروشیمی چابهار تا یک سال و نیم آینده

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تا یکسال و نیم آینده گاز به مجتمع پتروشیمی چابهار می‌رسد.

17 / منطقه آزاد چابهار پیشگام در ارتقای زیرساخت های آموزشی است/تغییر نگرش و بازگشت رضایتمندی جوامع محلی طی سه چهار سال اخیر

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به تصویب اولین سند مسوولیت های اجتماعی مناطق آزاد در چابهار، گفت: در سه الی چهار سال اخیر تلاش هایی بسیاری بازگشت رضایتمندی جوامع محلی در دستور کار قرار گرفت که به حمدالله نتیجه بخش بود.

چابهار؛ نقطه آغاز تحولی بزرگ در ایران و منطقه است

مناطق آزاد هفتگانه ایران هرکدام در نقاطی منحصربه‌فرد از کشور قرارگرفته‌اند که در طول نزدیک به 30 سال گذشته و در برهه‌های مختلف، ایفاگر نقشی کلیدی در توسعه، محرومیت‌زدایی، ایجاد زیرساخت‌ها و گسترش مراودات خارجی بوده‌اند. در این میان، منطقه آزاد چابهار به‌عنوان یکی از مناطق آزاد نسل اول ایران اسلامی، در یکی از استراتژیکی‌ترین نقاط کشور واقع‌شده است که در طول سال‌های اخیر علاوه بر توجه داخلی و حاکمیت کشور، نگاه دنیا را به خود معطوف کرده است.

چابهار، همیشه بهار

چابهار در زمره ۱۰ نقطه راهبردی جهان و هم‌عرض جغرافیایی بندر میامی در شبه‌جزیره فلوریدای آمریکا و با شرایط آب و هوایی مشابه بندر میامی است.

لبخند چابهار به گردشگران

بندر زیبای چابهار شاید در نخستین نگاه، ناحیه‌ای محروم و فاقد جاذبه‌های گردشگری به نظر آید؛ اما واقعیت آن است که این ناحیه دارای بهترین کرانه اقیانوسی کشور و معتدل‌ترین هوای جنوب کشور است.

آخرین اخبار آرشیو