جستجو به دنبال کلید واژه «اقتصاد مقاومتی» - تعداد یافته ها 5 مورد

تلاش مضاعف در اجرای امور و تحول گرایی در مدیریت راهبرد دست یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: مهمترین نقش مدیر را نقش راهبری و رهبری عنوان کرد و گفت: رهبر تحول خواه و الهام بخش است، و الهام بخشی را در خود و دیگران تقویت می دهد،چنین مدیرانی محرک و شورآفرین بوده، فزون طلبی و اقناع نشدن از کسب موفقیت های جدید کاری را سرلوحه برنامه های خود قرار می دهند.

گزارش پیشرفت پروژه های مصوب اقتصاد مقاومتی در حیطه های مسئولیتی وزارت اقتصاد

وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در دو جلسه اخیر هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارائه گزارشی از پیشرفت پروژه های مصوب اقتصاد مقاومتی در حیطه مسئولیتی وزارت اقتصاد، مهم ترین اقدامات و پروژه های انجام شده در راستای اجرای بندهای مرتبط با سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را برای اعضای این هیات تبیین نمود.

راه اندازی بزرگترین سایت هسته‌ای پرتودهی گاما در منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری

بزرگ‌ترین سایت هسته‌ای پرتودهی گاما در منطقه ویژه اقتصادی استان چهارمحال و بختیاری با تلاشی دانش‌بنیان به عنوان یک طرح کلان ملی فناوری راه‌اندازی شد، این طرح به تامین امنیت غذا، اقدامات درمانی و ذخایر راهبردی و مورد نیاز کشور می‌انجامد.

بازدید معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس از زیر ساخت های منطقه ویژه اقتصادی شیراز

موسوی معاونت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس بهمراه زارع دبیر و دارابی کارشناس دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی استان فارس از زیرساخت های موجود منطقه ویژه اقتصادی شیراز بازدید کردند.

روزبهان با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور دیدار و گفتگو کرد

در دیدار محمد ولی روزبهان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، مسائل مرتبط با تامین اجتماعی در حوزه منطقه آزاد انزلی و نیز استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های موجود مورد بررسی قرار گرفت.

آخرین اخبار آرشیو