جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ماكو» - تعداد یافته ها 5 مورد

سرمايه گذاري 204 هزار ميليارد ريالی داخلی و 1700 میلیون دلاری خارجی در منطقه آزاد ماكو

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت : در سال 1401،‌ 187طرح سرمايه گذاري بخش خصوصي در منطقه آزاد ماكو در حال اجرا بوده است.

تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به توزیع متوازن امکانات و برنامه ها در شهرستان های منطقه

نشست رهیافت جهاد تبیین در سه روز متوالی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،‌ ائمه جمعه، نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و علما و مبلغین اهل تشیع و تسنن در شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت برگزار شد.

رونمایی از 52 طرح اولویت دار سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو از معرفی 52 طرح اولویت دار و دارای مزیت اقتصادی در منطقه آزاد ماکو خبرداد.

بازدید استاندار، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و نماینده از شهرستان پلدشت

در دومین روز از بهار طبیعت، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو ،‌استاندار آذربایجان غربی، نماینده مردم شهرستان های ماکو، شوط ،‌پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی با حضور در شهرستان پلدشت از پایانه مرزی و روستای مرادلوی علیای این شهرستان دیدار و از نزدیک با مردم این شهرستان گفت و گو کرده و به مسائل و مشکلات اهالی پرداختند.

فستیوال گرم ماکو در دمای منفی 15 درجه

فستیوال زمستانی منطقه آزاد ماکو با وجود دمای منفی 15 درجه در ارتفاعات «توریان» این سرزمین گمشده در تاریخ و جغرافیا برگزار، و با استقبال بی‌نظیر ماکووندان و میهمانانی از سراسر کشور مواجه شد.

آخرین اخبار آرشیو