جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ماكو» - تعداد یافته ها 7 مورد

سازمان امورمالیاتی،نگاه تسهیلگرانه و حمایتی به فعالان اقتصادی داشته باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: سازمان امورمالیاتی در اعمال معافیتهای مالیاتی در مناطق آزاد& نگاه حمایتی و تسهیلگرانه به فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان در منطقه آزاد داشته باشد. 

معدوم سازی 5 تن مواد غذایی و بهداشتی فاسد در منطقه آزاد ماکو

مدیرغذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو از معدوم سازی و امحاء 5 تن محصولات غذایی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی تاریخ گذشته، فاسد و غیر مجاز در این منطقه خبر داد.

رسیدگی به مشکلات 15 واحد تولیدی منطقه آزاد ماکو

در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید منطقه آزاد ماکو، به مشکلات و مسائل 15 واحد تولیدی منطقه رسیدگی شد.

تجلیل از صنعتگران و معدنکاران نمونه منطقه آزاد ماکو

صنعتگران، تولیدکنندگان و معدنکاران نمونه و ممتاز منطقه آزاد ماکو به مناسبت هفته صنعت و معدن مورد تجلیل قرار گرفتند.

ظرفیت های منطقه آزاد ماکو،‌ مزیت مهم در توسعه استان است

استاندار آذربایجان غربی گفت: منطقه آزاد ماکو به دلیل موقعیت استراتژیکی منحصربفرد از مهمترین مناطق آزاد خاورمیانه بوده و مزیت مهم برای توسعه استان محسوب می شود.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد وارد فرودگاه منطقه آزاد ماکو شد

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ويژه اقتصادی به همراه وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی وارد فرودگاه منطقه آزاد ماکو شدند.

تمکین تمام دستگاه های دولتی به قانون اداره مناطق آزاد، بخشی از مشکلات منطقه را حل می کند / در بودجه 1401 برای توسعه زیرساخت های منطقه آزاد ماکو منابع ملی تخصیص یافته ست

نماینده ویژه رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ويژه اقتصادی گفت:‌ منطقه آزاد ماکو دارای مشکلات زیرساختی و عمرانی بسیاری است و تمکین تمام دستگاه های دولتی به ماده 65 احکام دائمی برنامه توسعه کشور درخصوص اداره مناطق آزاد، بخشی از مشکلات منطقه را حل می کند.

آخرین اخبار آرشیو