جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد بوشهر» - تعداد یافته ها 9 مورد

تاثیرگذاری منطقه آزاد بوشهر در اقتصاد کشورهای حاشیه خلیج فارس

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی یکی از اهداف اصلی تأسیس مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را توسعه صادرات دانست و گفت: تراز تجاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در سه سال اخیر مثبت شده است.

بندر آزاد بوشهر صادرات‌محور می‌شود‌

استاندار بوشهر با اشاره به فراهم‌شدن زیرساخت‌های لازم برای ایجاد بندر آزاد بوشهر گفت: بندر آزاد بوشهر به‌هیچ‌ وجه به سمت واردات کالا به جز در آن محدوده‌هایی که دارای تعریف شده قانونی است و نیاز به کالاهای اساسی باشد، حرکت نمی‌کند.

مقدمات اولیه تصویب اساسنامه منطقه آزاد بوشهر تهیه شد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با بیان اینکه مقدمات اولیه تصویب اساسنامه منطقه آزاد بوشهر تهیه شده است گفت: این اساسنامه هفته آینده در هیئت دولت مطرح و پس از تصویب به شورای نگهبان ارائه می‌شود.

«منطقه آزاد بوشهر» مقصد جدید سفرهای دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، امروز یکشنبه (27 تیرماه) در قالب بیست و پنجمین سفر دوره ای خود به مناطق آزاد به «منطقه آزاد بوشهر» در استان بوشهر سفر کرد.

منطقه آزاد بوشهر کانون تولید و صادرات محصولات می‌شود

استاندار بوشهر گفت: منطقه آزاد بوشهر نباید بارانداز محصولات دیگر کشور‌ها شود بلکه به کانون تولید و صادرات محصولات صنعتی تبدیل می‌شود.

منطقه آزاد فرصتی برای توسعه اقتصادی استان بوشهر است

امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: مناطق آزاد با ظرفیت‌هایی که ایجاد می‌کنند می‌توانند سرمایه‌هایی خارجی و داخلی را جذب و اقتصاد را احیا و توسعه دهند.

تصویب منطقه آزاد، تحقق مطالبه 70 ساله بوشهری‌ها است

استاندار بوشهر گفت: تصویب منطقه آزاد یکی از آرزوها و خواسته‌های دیرینه مردم این استان از سال 1331 تاکنون بوده‌است که امیدواریم این منطقه با همدلی، همکاری و همه دلسوزان استان به کانون جذب سرمایه، تولید، اشتغال و ارزش افزوده تبدیل شود.

اجرای منطقه آزاد بوشهر تاثیری بر قیمت زمین و مسکن نخواهد داشت/ تفاوت های هفت منطقه آزاد جدید با مناطق آزاد قبلی

مدیر هماهنگی امور مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد گفت: اجرای منطقه آزاد بوشهر تاثیری بر قیمت زمین و مسکن نخواهد داشت.

ایجاد منطقه آزاد، بوشهر را به مسیر صادرات به کشورهای قطر و کویت تبدیل می‌کند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: با توجه به فاصله کم استان بوشهر تا کشورهای کویت و قطر، مزیت های منطقه آزاد می‌تواند بندر بوشهر به‌عنوان بهترین مسیر صادرات تولیدات سایر استان‌ها به مقصد بازار این کشورها تبدیل کند. علی درویشی در گفتگو با اتحاد خبر در ادامه به کارکردهای خاص منطقه آزاد تجاری صنعتی بوشهر پرداخت.

آخرین اخبار آرشیو