جستجو به دنبال کلید واژه «جزیره قشم» - تعداد یافته ها 29 مورد

قشم نقطه استراتژیک نفت، گاز، انرژی و پتروشیمی کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از این منطقه استراتژیک به عنوان مهم ترین قطب حوزه نفت، گاز، انرژی و پتروشیمی کشور نام برد.

هیچ واحد صنعتی جزیره بر اثر بارش شدید باران آسیب ندیده است

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بارندگی‌های شدید روزهای گذشته هیچ تأثیر منفی در فرآیند فعالیت واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی قشم نداشته است.

اهمیت تکمیل طرح های هدایت روان آب های جزیره به دریا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طرح های هدایت روان آب های ناشی از بارش شدید باران در نقاط مختلف جزیره باید زودتر تکمیل شود.

بازدید مدیرعامل منطقه آزاد قشم از 4 پروژه عمرانی شهر قشم

حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه معاون فنی و عمرانی و جمعی از مدیران این سازمان در بازدید برخی پروژه های عمرانی شهر قشم دستورات لازم برای آماده سازی سریعتر این طرح ها را صادر کرد.

اهمیت تحول در منظر شهری جزیره قشم

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم در آیین معرفی نورالله کرمی شاهملکی به عنوان مدیر جدید معماری و شهرسازی این سازمان، بر اهمیت ایجاد تحول اساسی در منظر شهری جزیره تاکید کرد.

تجلیل از 15 مادر شایسته قشمی

سازمان منطقه آزاد قشم با همکاری بنیاد فرهنگی و بین المللی مادر، با هدف الگوسازی برای مادران جوان جزیره، از 15 مادر شایسته قشمی تجلیل کرد.

آغاز به کار واحد اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم

مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز به کار واحد اجراییات این سازمان باهدف بهینه سازی خدمات، نظارت بیشتر بر اراضی دولتی و ساماندهی امورات شهری خبر داد.

توسعه گردشگری جزیره با هماهنگی نیروی انتظامی و سازمان منطقه آزاد

مدیرعامل منطقه آزاد قشم در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم بر هماهنگی میان این نیرو و سازمان منطقه آزاد با هدف ساماندهی وضعیت ترافیک و امنیتی جزیره و تقویت حوزه گردشگری قشم تاکید کرد.

پوستر نخستین جشنواره ملی فیلم پارس رونمایی شد

پوستر نخستین دوره جشنواره ملی فیلم پارس با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مدیر جشنواره و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان رونمایی شد.

گردشگری قشم موقعیت خوبی برای همکاری های دو جانبه است

سفیر کره جنوبی در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بر علاقمندی کشورش برای همکاری در صنعت گردشگری قشم تاکید کرد.

آخرین اخبار آرشیو