جستجو به دنبال کلید واژه «جزیره قشم» - تعداد یافته ها 28 مورد

نگاه جامع به زنجیره تولید و تامین کالا در مناطق آزاد بسیاری از مشکلات را حل می کند / تناقض قوانین در مناطق آزاد تولیدکنندگان را سردرگم کرده است

معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تعدد بخشنامه ها و دستورالعمل ها و وجود برخی تناقض ها در قوانین موجب سردرگمی سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در مناطق آزاد شده است.

به برکت جمهوری اسلامی کارهای زیادی در جزیره قشم انجام شده است

رئیس جمهور بر ضرورت رفع مشکلات روستای گورزین تاکید کرد و گفت: به برکت جمهوری اسلامی کارهای زیادی در جزیره قشم انجام شده است

لغو معافیت های مالیاتی و گمرکی تولیدکنندگان مناطق آزاد را دلسرد می کند/ ظرفیت جذب توریست درمانی، علمی و ورزشی در قشم ایجاد شود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: نقض مقررات و قوانین مرتبط با معافیت های مالیاتی و گمرکی موجب کاهش انگیزه و دلسردی تولیدکنندگان و سرمایه گذاران شده است.

برنامه راهبردی قشم توسعه دهنده گردشگری است

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برنامه راهبردی سازمان منطقه آزاد قشم تا افق 1404 به ارتقا گردشگری کمک می کند.

استفاده از راهبردهای اقتصاد مقاومتی جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در جزیره

با حضور افشار فتح الهی، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، سیدحسین حجتی، رییس سازمان حراست کل کشور، مهدی فتحیان نسب، مدیرکل دفتر مرکزی حراست دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور، مدیرکل و مدیر حراست اطلاعات استان هرمزگان و رییس اطلاعات شهرستان قشم و حضور جمعی از معاونان مدیران سازمان منطقه آزاد قشم آیین معارفه کوروش قاسمی، مدیرکل حراست سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

چابک سازی و حذف و اصلاح فرآیندهای اضافی زمینه ساز توسعه اقتصادی جزیره قشم

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: باید با چابک سازی و حذف فرآیندهای اضافی زمینه را برای توانمندسازی زنجیره اقتصادی در تمام بخش های جزیره متناسب با ظرفیت های موجود فراهم نمود.

گردشگری ورزشی قشم در مسیر جهانی‌شدن

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از رایزنی و گفتگو با معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال کشور در مورد توسعه گردشگری ورزشی جزیره برای ورود به عرصه بین‌الملل خبر داد.

خوراک نفت و گاز دو پالایشگاه قشم تأمین شد

سرپرست مدیریت نفت و انرژی سازمان منطقه آزاد قشم از نتیجه دادن پیگیری‌های به‌عمل‌آمده از وزارت نفت کشور برای تأمین خوراک دو پالایشگاه نفت خام فوق سنگین نیک صنعت پارسیان قشم و میعانات گازی پتروپالایش قشم خبر داد.

عوارض سازمان منطقه آزاد قشم برای تردد متولدین قشم از اسکله لافت و پهل حذف شد

پیرو تاکید سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و با پیگیری و دستور ویژه افشار فتح الهی، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، از تاریخ 21 آذرماه هزینه عوارض سازمان منطقه آزاد قشم برای تردد خودروی متولدین قشم، حذف شد.

میزبانی بزگترین جزیره خلیج فارس برای حضور سرمایه گذاران خارجی

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در نشستی اقتصادی با سفیران کشورهای جمهوری کره جنوبی و نیوزیلند، از آمادگی بزرگترین جزیره خلیج فارس برای میزبانی و حضور سرمایه گذاران بین المللی خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو