جستجو به دنبال کلید واژه «جزیره قشم» - تعداد یافته ها 4 مورد

ظرفیت‌ مناطق آزاد، حامی مناطق کم‌برخوردار کشور

صبح امروز پنجشنبه (2تیرماه) در جریان سفر سعید محمد، دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به استان هرمزگان که با استقبال مهدی دوستی استاندار هرمزگان و افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم صورت پذیرفت، سعید محمد با اشاره به مشکلات موجود در شهرستان بشاگرد، ضمن اعلام آمادگی مجموعه مناطق آزاد برای کمک به رفع مشکلات بشاگرد، گفت: ظرفیت مناطق آزاد در کنار مناطق کم‌برخوردار قرار می‌گیرد.

اهتمام دولت سیزدهم به توسعه همه‌جانبه منطقه آزاد قشم

افشار فتح‌الهی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مدیران باسابقه در حوزه صنعت، معدن و تجارت و البته مناطق آزاد کشور است؛ کسی که پیش از ورود به سازمان منطقه آزاد قشم، مطالعات کافی و بررسی‌های لازم را در جهت تبیین و احصاء مشکلات جزیره قشم داشته و با رویکرد برنامه‌محوری به میدان آمده است. 

سفر دبیر شورایعالی مناطق آزاد به جزیره قشم

 مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، صبح امروز با استقبال مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مسئولان شهرستان و سازمان، وارد قشم شد.

کسب مقام دوم توسط نماینده منطقه آزاد قشم در مسابقات کیوکوشین بانوان استان

  • قشم,
  • سه شنبه 12 بهمن 1400 - 10:00
سرپرست امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از کسب مقام دوم تیمی توسط باشگاه ستارگان نبرد (نماینده منطقه آزاد قشم) در مسابقات کیوکوشین بانوان استان هرمزگان خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو