جستجو به دنبال کلید واژه «جزیره قشم» - تعداد یافته ها 5 مورد

با اسکله‌ها و بنادر منطقه آزاد قشم آشنا شوید / بنادر تجاری و مسافری قشم از ظرفیت‌های مهم جزیره

منطقه آزاد قشم به عنوان یکی از مهمترین و پر جمعیت‌ترین جزایر ایران شناخته می‌شود که ظرفیت‌های فراوانی دارد. یکی از ظرفیت‌های پرارزش این جزیره بنادر و اسکله‌های آن است که توانایی‌های بسیاری در تجارت و جابه جایی مسافر دارند که شناخت و استفاده از ظرفیت آن‌ها می‌تواند کمک شایانی به توسعه و پیشرفت این منطقه و دستیابی به اهداف در نظر گرفته شده کند.

برگزاری نخستین جلسه شورای عالی پولی و بانکی قشم در سال 99

نخستین جلسه شورای عالی پولی و بانکی قشم در سال 99 باحضور جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم و روسای شعب بانک های مستقر در جزیره برگزار شد.

اعمال محدودیت های شدید در مبادی ورودی جزیره قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، با اشاره به محدودیت های شدید اعمال شده در مبادی ورودی جزیره برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از 24 اسفند ماه گفت: در تاریخ 28 اسفند طبق گزارش رسمی مراجع مسئول، 148 دستگاه خودرو خدماتی و باربری از جمله تریلی، کامیونت و وانت بار حامل مایحتاج ضروری مردم وارد قشم شدند.

توسعه خلاقیت، محور ارتقا سلامت در جامعه

مدیریت اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم، بهره گیری از خلاقیت ها و توجه به اصل عدالت اجتماعی را جهت تامین، حفظ و ارتقای سلامت جامعه به عنوان محور توسعه پایدار اجتماعی، یکی از هدف های اصلی این بخش از سازمان منطقه آزاد قشم در سال گذشته تعریف کرد.

سال 99، سال توسعه سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه گردشگری منطقه آزاد قشم/ کارنامه گردشگری جزیره قشم در سال 98

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امسال مقدماتی را برای افزایش سرمایه گذاری‌ها در حوزه گردشگری قشم فراهم کردیم و پیش بینی‌هایی که برای سال آینده داریم این است که توسعه سرمایه گذاری‌های داخلی و خارجی در زمینه گردشگری قشم بیش از امسال باشد.

آخرین اخبار آرشیو