جستجو به دنبال کلید واژه «مرز شلمچه » - تعداد یافته ها 7 مورد

مبادلات تجاری در مرز شلمچه ادامه دارد

  • اروند,
  • دوشنبه 11 اسفند 1399 - 10:09
معاون توسعه کسب و کارها و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: فعالیت تجاری در مرز بین‌المللی شلمچه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه دارد.

مرز تجاری شلمچه بازگشایی شد

معاون توسعه کسب‌وکارها و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت:مرز تجاری شلمچه پس از ۲۴ ساعت تعطیلی از صبح دوشنبه بازگشایی شد و مراودات تجاری با کشور عراق از سرگرفته شد.

مرز شلمچه برای مبادلات تجاری باز است

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: فعالیت تجاری در مرز شلمچه با طرف عراقی در حال انجام است و مشکلی در مبادلات تجاری در این گذرگاه مرزی وجود ندارد.

برنامه ریزی برای صادرات سه میلیون تن کلینکر از منطقه آزاد اروند تا پایان سال

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با افتتاح طرح حمل و نقل کالاهای فله به صورت ریلی در شلمچه پیش بینی می شود تا پایان سه میلیون تن کلینکر از منطقه آزاد اروند صادر شود.

رشد ۱۵۵ درصدی صادرات کالا از منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند گفت: صادرات کالا از مرز تجاری شلمچه، بنادر آبادان و خرمشهر به ۶۰۰ میلیون دلار رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۵۵ درصد رشد نشان می‌دهد.

صادرات ۳۵۷ میلیون دلاری کالا از مرز شلمچه

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: ۳۵۷ میلیون دلار کالای غیرنفتی در نیمه نخست سال جاری از بارانداز منطقه آزاد اروند در شلمچه به کشور عراق صادر شد.

مرز تجاری شلمچه بازگشایی شد

معاون سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند گفت:مرز شلمچه که روزهای پنجشنبه و جمعه به مناسبت اربعین حسینی بسته شده بود از صبح امروز شنبه فعالیت تجاری خود را از سرگرفت.

آخرین اخبار آرشیو