جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد چابهار » - تعداد یافته ها 171 مورد

بسترسازی برای جذب سرمایه‌گذاران با اجرای برنامه‌های توسعه‌ای در منطقه آزاد چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با اجرای برنامه‌های توسعه‌ای، اعتماد لازم برای جذب سرمایه‌گذاران بسترسازی شده است.

اجرای طرح های جدید بیمه ای در منطقه آزاد چابهار جهت حمایت از سرمایه گذاران

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در دیدار با مدیرعامل بیمه ایران معین گفت: این شرکت به پشتوانه خدمات قابل‌قبول در سال‌های اخیر و نیز سابقه دیرینه و ممتاز بیمه ایران در مناطق آزاد، می‌تواند نیازهای بیمه‌ای منطقه را پوشش داده و آسودگی خاطر فعالان این حوزه را تأمین کند.

یک انتصاب در سازمان منطقه آزاد چابهار

طی حکمی از سوی عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، «مسیح جوادپور» به‌عنوان سرپرست مدیریت تسهیل تولید و فناوری‌های پیشرفته سازمان منصوب شد.

رمین، روستای دوستدار کتاب شهرستان چابهار، میزبان جشن کتاب

جشن کتاب تحت عنوان "دانایی، مانایی" با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چابهار و شهرداری بندر چابهار به میزبانی، رمین، روستای دوستدار کتاب برگزار شد.

اهدای خون و غربال‌گری کارکنان سازمان منطقه آزاد چابهار

مدیر غذا، دارو و سلامت سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: همزمان با هفته دیابت کارکنان سازمان در اقدامی خداپسندانه با اهدای خون به کمک نیازمندان به فرآورده‌های خونی شتافتند.

ادامه احداث شهر فرودگاهی چابهار در انتظار نظر سازمان هواپیمایی کشوری/ آخرین وضعیت افتتاح بزرگترین پروژه فولادی کشور در چابهار

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تاکنون مطالعات اولیه برای افتتاح فولاد چابهار با حضور مشاور خارجی انجام شده است. با اقدامات صورت گرفته، معدن لازم برای استفاده در این پروژه فولادی بزرگ در کشور‌های دیگر، تأمین خواهد شد. قرارداد برای استفاده از آن معادن نیز توسط شرکت‌های فعال در این کنسرسیوم منعقد شده است.

ساخت مدرسه دخترانه روستای وشنام دری در بخش مرکزی شهرستان چابهار

مدیرعامل بنیاد خیریه "مه‌بان" منطقه آزاد چابهار گفت: کار ساخت مدرسه دخترانه وشنام دری در بخش مرکزی شهرستان چابهار برای استفاده بیش از ۴۰ دانش‌آموز دختر مجموعه روستاهای وشنام ها به‌عنوان نخستین پروژه مشترک این بنیاد و سازمان منطقه آزاد چابهار آغازشده است.

هفته جهانی کارآفرینی فرصتی برای فرهنگ‌سازی و ایجاد توسعه پایدار به مقوله کارآفرینی

سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار گفت: هفته جهانی کارآفرینی فرصتی است تا این دانشگاه بتواند با نگاهی دوباره به رسالت خود درزمینهٔ فرهنگ‌سازی و ایجاد توسعه پایدار، به مقوله کارآفرینی بپردازد.

اعزام ۱۵ بیمار به بیمارستان بقیه‌الله اعظم تهران توسط منطقه آزاد چابهار

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار با اعلام اینکه بیش از ۲۰۰ نفر از بیماران سراسر استان توسط پزشکان متخصص جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات و زخم‌های عفونی و بستر ویزیت شده‌اند افزود: با تشخیص این تیم پزشکی ۱۵ نفر از بیماران جهت عمل به‌صورت رایگان در بیمارستان بقیة‌الله اعظم تهران با هماهنگی سازمان اعزام می‌شوند.

دو میلیارد نفر در سال 2039 با هواپیما سفر می‌کنند

یاتا پیش‌بینی کرده که سفرهای هوایی تا سال 2039 بین 3.2 تا 5.3 درصد رشد خواهد داشت. به‌این‌ترتیب و با کمترین میزان رشد، تعداد مسافران هوایی در سال 2039 به بیش از 2 میلیارد نفر بالغ می‌شود.

آخرین اخبار آرشیو