جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد چابهار » - تعداد یافته ها 40 مورد

احداث کارخانه تولید اقامتگاه‌های پرتابل در منطقه آزاد چابهار + فیلم

منطقه آزاد چابهار تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری احداث کارخانه تولید اقامتگاه‌های پرتابل را در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی سیفیت 2023 شیامن چین منعقد کرد.

نقش موثر منطقه مرزی ریمدان در تامین کالاهای اساسی کشور

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بازدید از پایانه مرزی ریمدان گفت: منطقه ریمدان یکی از نقاط راهبردی جمهوری اسلامی ایران است که در مرز پاکستان واقع شده و از نظر اقتصادی از اهمیت بسیاری زیادی در اقتصاد ملی و منطقه‌ای برخوردار است.

ضرورت توسعه زیرساختی و ارتقاء ظرفیت‌های تجاری و ترانزیتی در منطقه مکران

در نشست مشترک دبیر شورای توسعه مکران با دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار بر ضرورت توسعه زیرساختی و ارتقاء ظرفیت های تجاری و ترانزیتی در منطقه مکران تاکید شد.

برنامه‌های هفته گردشگری چابهار اعلام شد

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار از طراحی و برگزاری برنامه های متنوعی در قالب رویدادهای آموزشی، آغاز فرایندهای استانداردسازی، مسابقات چندگانه و ارائه خدمات رفاهی به گردشگران، به مناسبت هفته گردشگری در این منطقه آزاد خبر داد.

انعقاد تفاهم‌نامه 18میلیون دلاری شرکت چینی در منطقه آزاد چابهار

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تفاهم‌نامه 18 میلیون دلاری شرکت چینی برای سرمایه گذاری در این منطقه آزاد در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی سیفیت 2023 شیامین کشور چین منعقد شد.

نشست سرمایه گذاران چینی فعال در صنعت هتل‌سازی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار

یکی از شرکت‌های چینی علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه هتل‌سازی، شرکت چینی nan tan technology فعال در احداث هتل و اقامتگاه‌های لوکس در سومین روز نمایشگاه بین‌المللی سیفیت شیامین چین با امير مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار دیدار و گفت‌وگو کردند.

رسالت منطقه آزاد چابهار در سیفیت 2023 ایجاد ارتباط و تعامل هدفمند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در نمایشگاه بین‌المللی سیفیت 2023 شیامن کشور چین، رسالت اصلی حضور در این نمایشگاه را ایجاد ارتباط و تعامل هدفمند اقتصادی و ارتباطات بعدی جهت‌ شکل‌گیری اتفاقات مثبت در عرصه تجاری دانست.

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک چابهار با شرکت پانداگروپ اربیل

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک این منطقه آزاد با شرکت پانداگروپ اربیل در نمایشگاه بین المللی سلیمانیه عراق، با هدف توسعه روابط دو منطقه برای تبادل گردشگر خبر داد.

معرفی 12 بسته سرمایه گذاری چابهار به ارزش بیش از 16 میلیارد ریال در نمایشگاه گردشگری سلیمانیه عراق

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: چابهار با معرفی 12 بسته سرمایه گذاری در حوزه گردشگری، به ارزش بیش از 16 میلیارد تومان در نمایشگاه بین المللی سلیمانیه عراق حضور دارد.

30 بسته سرمایه گذاری در مرز ریمدان دشتیاری آماده شد

مدیر منطقه ریمدان دشتیاری و مدیر خدمات پایانه ها و انبارهای منطقه آزاد چابهار گفت: فصل جدیدی در تجارت پایانه مرزی ریمدان با همسایه شرقی آغاز شده و هم‌اکنون 30 بسته سرمایه گذاری با یک‌هزار میلیارد تومان در این مرز فراهم شده است.

آخرین اخبار آرشیو