جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد چابهار » - تعداد یافته ها 198 مورد

ورود برخی واحدهای تولیدی‌ منطقه آزاد چابهار به جبهه مبارزه با کرونا

منطقه آزاد چابهار علاوه بر فعالیت‌های اقتصادی و تجاری در این روزهای سخت شیوع ویروس کرونا و کمبود شدید ماسک و موادضدعفونی کننده در بازار با تغییر خط تولید برخی کارخانه ها و افزایش نیرو تمام توان خود را برای مقابله با گسترش این ویروس بکار گرفته است.

کمک‌های اهدایی منطقه آزاد چابهار میان هفت مرکز درمانی بلوچستان تقسیم شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: ماسک، گان و مواد ضدعفونی میان ۷ بیمارستان و مرکز درمانی بلوچستان تقسیم شد.

راه‌اندازی سامانه آموزش الکترونیک دانشگاه بین‌المللی چابهار

سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و رعایت سلامت اساتید، دانشجویان و کارشناسان و به منظور جلوگیری از اختلال درنظام آموزشی و پیشرفت شاخص‌های علمی و پژوهشی دانشجویان و اساتید دانشگاه، سامانه آموزش الکترونیک در این مرکز راه‌اندازی شد.

بازگشت آرامش به زندگی ۹۰ خانوار آسیب دیده از سیل روستای تیس چابهار

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: زندگی ۹۰ خانوار آسیب دیده از سیل در روستای تیس این شهرستان پس از اقدامات و خدمات مناسب به حالت عادی باز گشته است.

عملکرد منطقه آزاد چابهار در سالی که گذشت؛ از افزایش محدوده تا انقلاب در زیر ساخت‌ها

منطقه آزاد چابهار یکی از پر اتفاق ترین مناطق آزاد ایران است که در همه حوزه ها فعالیت داشته و توانست در سالی که گذشت با خبرهایی همچون معافیت از تحریم های آمریکا، افزایش سرمایه گذاری و صادرات، الحاق بنادر آن به منطقه آزاد سالی پر بار برای مناطق آزاد ایران رقم بزند.

تسهیلات ۱۸ گانه برای صادرکنندگان فاقد تخلف گمرکی

گمرک ایران تسهیلات ۱۸ گانه‌ای را برای حمایت از تولید و صادرت به‌خصوص برای صادرکنندگان فاقد تخلفات گمرکی تدوین و به کلیه گمرکات اجرایی کشور ابلاغ کرد.

درخواست تاسیس بانک خارجی در منطقه آزاد چابهار

معاون اقتصادی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از درخواست تاسیس شعب بانک خارجی در منطقه آزاد چابهار خبر داد.

آمادگی ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد چابهار برای بارندگی دوم فروردین ماه ۹۹

دبیر ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با انتشار اخطاریه شماره ۲۵ اداره‌کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان مبنی بر بارندگی دوم و سوم فروردین ماه ۹۹ و احتمال آبگرفتگی معابر و جاری شدن سیلاب و روان آبها ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد چابهار به ریاست محمداکبر چاکرزهی عضو هيئت مديره و معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری و با شرکت اعضای ستاد تشکیل جلسه داد و پس از بحث و بررسی آمادگی خود را برای بروز هرگونه حوادث احتمالی اعلام کرد.

اقدام ارزشمند 300 نفر از مالکین املاک تجاری در منطقه آزاد چابهار

رییس اتاق بازرگانی و اصناف منطقه آزاد چابهار : باتوجه به شیوع کروناویروس درمنطقه و تعطیلی مراکز تجاری و عدم فروش در صنوف مختلف ممکن است این تعداد افزایش یابد.

عدم رعایت حریم رودخانه تیس چابهار خسارت سیلاب را بیشتر کرده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: عدم رعایت حریم رودخانه تیس، تصرف غیرمجاز اراضی، ساخت و سازهای غیر مهندسی، خسارت سیلاب به واحدهای مسکونی و زیرساخت‌ها را در تیس بیشتر کرده است.

آخرین اخبار آرشیو