جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد چابهار » - تعداد یافته ها 169 مورد

تخفیف 80 درصدی حقوق و عوارض کشتی‌های برنامه‌ای در چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، از تخفیف 80 درصدی حقوق و عوارض کشتی‌های برنامه‌ای (لاینر) به عنوان یکی از برنامه‌های بندر چابهار برای جذب بار در سال آینده خبر داد.

هند‌ به تعهدات مشارکتی در تجهیز بندر شهید بهشتی چابهار عمل می کند

وزیر راه و شهرسازی گفت: تا قبل از پایان فعالیت دولت دوازدهم، عملیات فاز دوم توسعه بندر چابهار آغاز خواهد شد تا ظرفیت این بندر به 30 میلیون تن افزایش پیدا کند.

بندرچابهار نقش‌آفرین عرصه تجارت

بندرچابهار به دلیل موقعیت استراتژیک و راهبردی در سطح ملی و بین‌المللی نقش نوینی در مبادلات برون مرزی جمهوری اسلامی ایران داشته و به شاهراه اصلی تجارت و اقتصاد جنوب شرق کشور تبدیل شده است.

بندر استراتژیک چابهار در ردیف بنادر استاندارد جهان

علی زینی وند، استاندار کرمان گفت: بندر استراتژیک چابهار، بزرگترین بندر اقیانوسی کشور و جزو بنادر استاندارد دنیاست.

توسعه محدوده، جامعه محلي چابهار را با منطقه آزاد آشتي داد

توسعه پايدار زماني اتفاق مي‌افتد كه تمام ابعاد توسعه ديده شده و مورد توجه قرار گيرند، استاندار سيستان و بلوچستان با بيان اين مطلب گفت: اين همان رويه‌اي است كه طي چند سال گذشته در چابهار مورد توجه و مطالعه قرار گرفته و با توسعه محدوده منطقه آزاد و الحاق شهر به منطقه آزاد، شكل اجرايي و عملياتي به خود گرفته است.

6/ مشاور رییس جمهوری خانه فرهنگ کمالان در منطقه آزاد چابهار را افتتاح کرد

خانه فرهنگ کمالان با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل منطقه آزاد، فرماندار و جمعی از قشرهای مختلف مردم در منطقه آزادچابهار افتتاح شد.

5/ افتتاح نخستین خانه امید روستایی مشارکتی در چابهار با حضور مرتضی بانک

نخستین خانه امید روستایی مشارکتی بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی ( عام المنفعه) با سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار در روستای کم برخوردار کُمب با مشارکت و حمایت مالی خیر نیک اندیش خسرو ستوده، افتتاح شد.

4 / کارخانه سپید پلاستیک منطقه آزاد چابهار با حضور مشاور رییس جمهور افتتاح گردید

کارخانه سپید پلاستیک منطقه آزاد با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

3 / میزان جذب سرمایه گذاری در مناطق آزاد تاییدی بر رویکرد توسعه ای در این مناطق است

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: میزان جذب سرمایه گذاری در مناطق آزاد تاییدی بر رویکرد توسعه ای در این مناطق است. منطقه آزادچابهار در سالهای اخیر عملکرد موفقی داشته و با اعتبارات لازم و دلسوزی مدیران آن در حال تکمیل زیرساخت‌ها است.

آخرین اخبار آرشیو