جستجو به دنبال کلید واژه «مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» - تعداد یافته ها 8 مورد

آغاز فعالیت رسمی اورژانس کسب و کار مناطق آزاد و ویژه اقتصادی / راه ارتباطی کارآفرینان و سرمایه گذاران با شماره 79936-021

با حضور مسئولان ارشد دبیرخانه شورایعالی و سازمان های مناطق آزاد و اصحاب رسانه، اورژانس کسب و کار مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در محل این دبیرخانه آغاز به کار کرد.

ابتکار ایران برای جذب سرمایه گذاران خارجی

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در آئین سخنرانی «همايش بين‌المللي سرمایه‌گذاری مناطق ويژه اقتصادي» در استان لیپتسک کشور روسیه گفت: یکی از برنامه‌های مهم ما در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران معرفی ظرفیت‌ها و مزیت‌های این مناطق به سرمایه‌گذاران سایر کشورها است.

لزوم تسهیلگری در امور اداری مربوط به بخش‌های اقتصاد و کسب و کار در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

در دیدار حجت الله عبدالملکی دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، در خصوص نقش و عملکرد مناطق آزاد در توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور بحث و گفتگو شد.

آغاز فصلی نو برای افزایش تعاملات مناطق آزاد ایران و فوجیان چین

طی نشست مسئولان و فعالان اقتصادی استان «فوجیان» کشور چین و مدیران عامل مناطق آزاد ایران، توانمندی ها، ظرفیت ها و فرصت های همکاری های دو جانبه، بین طرفین ارائه شد.

پوشش ریسک سرمایه‌گذاری‌های خارجی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

 مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری با صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: این تفاهم‌نامه با هدف توسعه صادرات و تقویت سرمایه‌گذاری‌ها با رویکرد سرمایه‌گذاری خارجی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به امضا رسید.

رونمایی از 850 بسته سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در نمايشگاه «روایت خدمت (وعده، وفا)»

در چهارمين و آخرين روز از نمايشگاه دستاوردهای دولت مردمي سيزدهم «روایت خدمت (وعده، وفا)»، با حضور محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور، از 850 بسته سرمايه گذاري در مناطق آزاد و ويژه اقتصادي رونمايي شد.

نشست‌ دبیرکل و اعضای مجمع کارآفرینان ایران با حجت الله عبدالملکی

در ادامه سلسه نشست‌های سرمایه‌گذاری، دبیرکل و اعضای مجمع کارآفرینان ایران در نشستی با حضور حجت الله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی دیدار و گفتگو کردند.

حجت‌الله عبدالملکی، سخنران ششمین اجلاس تکریم از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور

ششمین اجلاس تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور با حضور حجت الله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به عنوان سخنران در این رویداد برگزار شد.

آخرین اخبار آرشیو