جستجو به دنبال کلید واژه «فرودگاه پیام» - تعداد یافته ها 30 مورد

کارآفرینی نقطه مطلوب پیاده سازی اقتصاد مقاومتی 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: کارآفرینی یکی از عوامل مهم برای رسیدن به مقصد مطلوب و اصلی اقتصاد مقاومتی بوده که این مهم امروز به خوبی در بخش های مختلف اقتصادی و صنعتی در کشور در حال اجرایی و محقق شدن است.

صدور نخستین گواهی تولید صادراتی در حوزه آرایشی و بهداشتی در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: نخستین گواهی صادراتی در حوزه آرایشی و بهداشتی بین مناطق ویژه اقتصادی کشور در پیام صادر شد.

منطقه ویژه اقتصادی پیام مرکز توجه سرمایه‌گذاران روسی

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به تمایل شرکت‌های روسی برای توسعه فعالیت های تجاری و تولیدی در ایران گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام در صدر توجه این شرکت‌ها به دلیل موقعیت استراتژیک از هر 2 بعد فرودگاهی و منطقه‌ای برای سرمایه‌گذاری قرار گرفته است.

پيشرفت كشور مرهون توانمندي بانوان است

مدير عامل منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام گفت: پيشرفت و توسعه هر چه بيشتر امروز كشور مرهون توانمندي بانوان و استفاده از ظرفيت آنها در تمام عرصه هاي اقتصادي، اجتماعي، سياسي و فرهنگي است.

فرهنگيان البرز از تسهيلات پروازي فرودگاه پيام بهره مند مي شوند

مدير عامل منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام گفت: با عقد تفاهم نامه اي فرهنگيان البرزي از تسهيلات پروازي از جمله تخفيف و تقسيط پروازها برخوردار مي شوند.

فرودگاه پیام فوروادر هوایی ایران و اوراسیا شود

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به برگزاری همایش فرصت های اقتصادی ایران و اوراسيا گفت: يكي از مهم ترين مسايلي كه در این نشست مطرح شد اين بود كه با توجه به ظرفیت های موجود در منطقه، پیام قابلیت تبدیل شدن به عنوان فوروادر هوایی ایران و آسیا را دارد.

به همت مركز نيكوكاري پيام؛ اهداي تبلت براي امكان ادامه تحصيل به دانش آموزان نيازمند

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به راه اندازی مرکز نیکوکاری در این منطقه گفت: با راه اندازی این مرکز حمایت از اقشار آسیب پذیر به خصوص مددجویان تحت پوشش به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته و این برنامه های حمایتی ادامه دار خواهد بود.

طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی پیام پس از ١٩ سال مصوب شد

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: طرح جامع منطقه پس از 19 سال، طی جلسه ای که با حضور معاون اول رییس جمهوری و تنی چند از وزرا و روسای بانک مرکزی و سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، مصوب و به بار نشست.

فرودگاه پیام در حوزه امنیت جزء بهترین فرودگاه های کشور است

 فرمانده پلیس فرودگاه های کشور گفت: با توجه به اینکه فرودگاه پیام زیر مجموعه شرکت فرودگاه ها نیست اما تعامل خوبی با مجموعه پلیس داشته و به عنوان یکی از بهترین فرودگاه های کشور در این بخش است.

بازديد معاون وزير ارتباطات از منطقه ويژه اقتصادي پيام 

معاون توسعه سرمايه انساني و مديريت منابع وزارت ارتباطات و فناوري ضمن بازدید از منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام با مدیر عامل این منطقه دیدار و گفتگو كرد.

آخرین اخبار آرشیو