جستجو به دنبال کلید واژه «فرودگاه پیام» - تعداد یافته ها 43 مورد

بزرگ ترین کارخانه کیسه هاي خونگيري خاورمیانه در منطقه ویژه اقتصادی پیام در یک قدمی تولید

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: همزمان با تامین بخش عمده ای از مواد اولیه مورد نیاز توسط بخش خصوصی، بزرگ ترین کارخانه تولید کیسه هاي خونگيري خاورمیانه مستقر در این منطقه به مرحله تولید انبوه می رسد.

افزایش 70 مگاواتی ظرفیت نیروگاه های برق پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد که  ظرفیت تولید نیروگاه های برق در این منطقه در آینده نزدیک به 70 مگاوات خواهد  رسید.

مجهزترین آزمایشگاه تخصصی آی.سی.تی در منطقه ویژه اقتصادی پیام 

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به رویکرد اصلی این منطقه در توسعه محصولات در حوزه آی.تی و آی.سی.تی گفت: به همین منظور مجهزترین آزمایشگاه تخصصی در بخش فناوری های نوین  در این منطقه  از سال 96 تاکنون در حال فعالیت است.

توافق پيام و ايران اير براي توسعه مسيرهاي پروازي 

مدير عامل منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام، از توافق ايران اير و پيام براي توسعه مسيرهاي پروازي از اين فرودگاه خبر داد.

راه اندازي مركز پشتيباني ناوگان هوايي كشور افق پیش روی منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: ايجاد مراكز پشتيباني ناوگان هوايي كشور با توجه به ظرفیت های موجود در این فرودگاه یکی از مهم ترین برنامه های پیش روی پیام در آینده ای نزدیک است.

پیام نخستین منطقه آی.سی.تی محور در کشور 

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به چشم انداز این منطقه براي راه اندازي شهرك تخصصي آي.سي.تي گفت: با راه اندازي اين شهرك پيام تبدیل به نخستین منطقه آی.سی.تی محور در کشور مي شود.

صادرات موتور محرکه اقتصاد ایران اسلامی 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، در پیامی فرارسیدن 29 مهرماه روز ملی صادرات را تبریک گفت.

بازگشت 15 واحد غیر فعال در پیام به چرخه تولید 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با بیان اینکه اشتغال زایی و حمایت از تولید به عنوان یکی از مهم ترین رویکردهای پیش روی این منطقه در سال جهش تولید است گفت: اقدامات انجام شده موجب شد تا 15 واحد تولیدی و صنعتی در این منطقه به چرخه تولید بازگردند.

تقدیر مشاور رییس جمهوری از مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام 

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اهدای لوحی از تلاش های چشمگیر مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در افتتاح طرح های ملی  تقدیر کرد.

افزایش سرعت توسعه پیام در سال جهش تولید

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با توجه به نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید، عزم ها در منطقه جزم شده تا با رشد زیر ساخت ها بتوانیم زمینه استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی که موجب اشتغال بیشتر می شود را فراهم کنیم.

آخرین اخبار آرشیو