جستجو به دنبال کلید واژه «فرودگاه پیام» - تعداد یافته ها 37 مورد

واگذاری سامانه ها و تجهیزات هواشناسی نصب شده، به معاونت هوانوردی فرودگاه پیام 

طبق توافق صورت گرفته فی مابین معاونت هوانوردی فرودگاه بین المللی پیام و اداره کل هواشناسی استان البرز تمام سامانه ها و تجهیزات مستقر و نصب شده در فرودگاه تحویل معاونت هوانوردی فرودگاه بین المللی پیام شد.

رمز موفقیت جوانان، پشتکار و کار تیمی است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام صبح امروز در دیدار با دبیر و اعضای مجمع معتمدین و تنی چند از جوانان نخبه استان ضمن تاکید بر آموزه های دینی به ویژه اخلاص در کارها گفت: رمز موفقیت جوانان در هر کاری پشتکار و کار تیمی و هم افزایی است .

پیام؛ موتور محرک تولید و خدمات در کشور

استاندار البرز گفت: منطقه ویژه و آزاد اقتصادی پیام می تواند موتور محرکه تولید و ارائه خدمات باشد.

فعالیت 70 واحد صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام گفت: 70 واحد فعال در منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام در حال فعالیت هستند که با راه اندازی 110 شرکت در حال ساخت، ایجاد اشتغال بیشتری خواهیم داشت.

استفاده از ظرفیت مناطق ویژه اقتصادی برای رونق تولید ملی ضروری است

به گفته مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، فرودگاه پیام یکی از مراکز لجستیک کشور محسوب می شود و استفاده از ظرفیت این مناطق برای رونق تولید ملی ضروری است.

عملکرد مثبت مناطق ویژه اقتصادی در تولید و صادرات

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با اشاره به اینکه مناطق ویژه اقتصادی باید مظهر صادرات و تولید باشند، گفت: عملکرد مناطق ویژه اقتصادی مثبت و مؤثر بوده است.

افتتاح شرکت تولیدی آشکار ساز صنعت ایمنی در منطقه ویژه پیام

شرکت تولیدی آشکار ساز صنعت ایمنی در منطقه ویژه اقتصادی پیام با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی افتتاح شد.

بازدید مشاور رییس جمهور از منطقه ویژه اقتصادی پیام

امروز (چهارشنبه) مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور در منطقه ویژه اقتصادی پیام از واحدهای تولیدی مستقر در این منطقه ویژه اقتصادی بازدید کرد.

حضور چشمگیر شرکت های ICT در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از رشد 88 درصدی شرکت های حوزه ICT برای فعالیت در منطقه ویژه اقتصادی پیام خبر داد و گفت: شاهد استقبال چشمگیر شرکت های ICT برای حضور در منطقه ویژه اقتصادی پیام هستیم.

رشد 50 درصدی متقاضیان برای سرمایه گذاری در پیام

در مقایسه عملکرد  هشت ماه نخست سال 1398 با مدت مشابه در سال گذشته شاهد رشد 50 درصدی متقاضیان سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام هستیم.

آخرین اخبار آرشیو