جستجو به دنبال کلید واژه «فرودگاه پیام» - تعداد یافته ها 12 مورد

سالانه بیش از 500 هزار تن انواع عصاره توسط شرکت چاشنی زرین تولید می شود

مدیر عامل شرکت چاشنی زرین البرز گفت: سالانه بیش از 500 هزار تن انواع عصاره و چاشنی غذایی توسط این شرکت که در منطقه ویژه اقتصادی پیام مستقر است تولید و در داخل و خارج از کشور به فروش می رسد.

مجوز نخستین تاکسی هوایی در فرودگاه بین المللی پیام صادر شد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در پست اینستاگرام خود از صادر شدن نخستین مجوز تاکسی هوایی تحت عنوان تاکسی هوایی البرز توسط بخش خصوصی مستقر در این منطقه خبر داد.

شرکت خدمات هوایی پیام به سوددهی رسیده است

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام عنوان کرد: مجموع اقدامات مثبت صورت گرفته در منطقه به خصوص طی سال های اخیر موجب شده تا اين شركت به سوددهی قابل توجهی رسیده و در واقع پیام از زیان دهی خارج شده است.

شاهراه اصلی منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز آماده بهره برداری است 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد که  با توجه به فعال تر شدن بخش مسافری این فرودگاه و توسعه فعالیت های واحدهای تولیدی و صنعتی در این منطقه و همچنین ایجاد زیر ساخت ها برای حضور سرمایه گذاران مسیرهای دسترسی به پیام در مسیر توسعه قرار گرفته است.

مطالبه صنعتگران رفع قوانین دست و ‌پاگیر است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرزبا اشاره به نامگذاری امسال به عنوان تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها عنوان کرد: یکی از موانع جدی بر سر راه تولیدکنندگان، قوانین دست و پاگیر و پیچیده بوده که برای توسعه فعالیت ها باید این قوانین اصلاح شود.

ارتقا و به روز رسانی سیستم تجهیزات زمینی فرودگاه پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد که با هدف ارتقای ایمنی پروازهای مسافری و کارگو، تجهیزات زمینی پیام در مرحله به روز رسانی هستند.

چهار طرح تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی پیام به بهره برداری می رسد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد که با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری چهار طرح تولیدی و صنعتی در این منطقه روز پنجشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه به بهره برداری می رسد.

توسعه گردشگری سلامت در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به فعال بودن مراکزی در زمینه ارائه خدمات در بخش بهداشت و سلامت در منطقه گفت: با توجه به وجود چنین ظرفیت هایی، گردشگری سلامت در پیام به عنوان یکی از برنامه های در حال اجرا است، که بنا داریم تا هر چه بیشتر آن را توسعه دهیم.

تصویب هشت هزار میلیارد ریال برای توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام  گفت: هشت هزار میلیارد ریال برای توسعه زیر ساخت ها در منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام در کمیسیون تخصصی شورای اقتصاد تصویب شد.

اولویت مناطق ویژه نسبت به مناطق آزاد با مصوبه معافیت مالیات بر ارزش افزوده در بودجه 1400

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد که در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان تولید، پشتیبانی و مانع زدایی نامگذاری شده، مناطق ویژه اقتصادی طبق قانون بودجه 1400 از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف که تحقق این مهم مناطق ویژه کشور را نسبت به مناطق آزاد تجاری متمایز می کند.

آخرین اخبار آرشیو