جستجو به دنبال کلید واژه «فرودگاه پیام» - تعداد یافته ها 7 مورد

استقرار 246 شرکت مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات در پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام عنوان کرد: استقرار 246 شرکت مرتبط با فناوری های نوین با هدف تحقق اقتصاد دیجیتال در این منطقه در یک افق چهار ساله در پیام پیش بینی شده است.

روند استقرار شرکت های دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی پیام تسهیل می شود 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین گفت: با هدف تحقق هر چه بیشتر شعار سال زمینه  استقرار شرکت های دانش بنیان با اولویت صنایع مرتبط با آی.تی و آی.سی.تی در این منطقه تسهیل می شود.

پیش بینی 2 هزار فرصت شغلی جدید در منطقه ویژه اقتصادی پیام 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به استقرار 100 واحد تولیدی جدید طی سال جاری در این منطقه گفت: پیش بینی می شود که با استقرار این واحدها 2 هزار فرصت شغلی دیگر در این مجموعه ایجاد شود.

رشد اقتصادی و امیدآفرینی ماموریت اصلی منطقه ویژه اقتصادی پیام در دولت سیزدهم

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: رشد اقتصادی با هدف اشتغال زایی و ایجاد امید آفرینی بین مردم به خصوص جوانان از ماموریت های اصلی این منطقه در دولت سیزدهم است.

تبدیل پیام البرز به قطب اقتصاد دیجیتال نیازمند حمایت همه جانبه است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد: تبدیل این منطقه به قطب دیجتیال کشور نیازمند حمایت های همه جانبه دولت است .

سهم منطقه ویژه اقتصادی پیام در تولید ناخالص داخلی افزایش می یابد 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به برنامه هایی با هدف تبدیل این منطقه به یکی از مهم ترین قطب های اقتصاد دیجیتال کشور گفت: طی برنامه ریزی صورت گرفته سهم این منطقه در تولید ناخالص داخلی طی پنج سال آینده افزایش می یابد.

توسعه پروازهای کارگو فرودگاه پیام نیازمند اصلاح هزینه سوخت است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به بهره مندی این فرودگاه از ظرفیت پروازهای کارگو گفت: توسعه و رونق صادرات کالاها از طریق این پروازها نیازمند تخصیص سوخت یارانه ای و اصلاح هزینه سوخت است و در همین راستا انتظار ما این است که نرخ سوخت پروازهای باری مانند پروازهای مسافری درنظر گرفته شود.

آخرین اخبار آرشیو