جستجو به دنبال کلید واژه «فرودگاه پیام» - تعداد یافته ها 14 مورد

مسیرهای پروازی به مقصد مشهد مقدس افزایش یافت 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد:  به دنبال استقبال مردم استان البرز از پروازهای این فرودگاه، مسیرهای پروازی به مقصد مشهد مقدس و بالعکس از طریق پیام افزایش یافت.

اختصاص 61 میلیارد ریال برای بروزرسانی تجهیزات آتش نشانی در پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام عنوان کرد: سال گذشته حدود 61 میلیارد ریال برای توسعه و بروز رسانی تجهیزات آتش نشانی در این منطقه تخصیص و هزینه شده است.

22 واحد تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی پیام به چرخه تولید بازگشتند

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از بازگشت 22 واحد تولیدی و صنعتی در این منطقه از سال گذشته تاکنون خبر داد.

منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز میزبان سرمایه گذاران روسی می شود

عضو هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرز با اشاره به برنامه ریزی برای جلب سرمایه گذاری بخش خصوصی اعلام کرد که با رایزنی های صورت گرفته با طرف روسی و توسعه ای که امروز در بخش زیر ساختی در منطقه شاهد آن هستیم، پیام در آینده نزدیک میزبان سرمایه گذاران روسی می شود.

تقدیر اعضای مجمع عمومی از فعالیت های صورت گرفته در منطقه ویژه اقتصادی پیام

اعضای مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات پیام از بهبود عملکرد شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات منطقه ویژه اقتصادی پیام در سال مالی 99 تقدیر کردند.

تحقق 82 درصدی شاخص مدیریت بهره وری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

 مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام استان البرز ، از تحقق 82 درصدی شاخص  مدیریت بهره وری در نظام اداری این منطقه اقتصادی و فرودگاهی خبر داد.

پیام ظرفیت تبدیل شدن به منطقه آزاد را دارد

مشاور رییس جمهوری و دبير شوراي عالي مناطق آزاد وویژه اقتصادی كشور با اشاره به اقدامات صورت گرفته به خصوص طي سه سال گذشته در منطقه ويژه اقتصادي پيام اعلام کرد: با توجه به اقدامات مثبت و رو به جلوی صورت گرفته در این منطقه، پیام امروز قابلیت تبدیل شدن به منطقه آزاد را دارد.

نخستین اتوبوس آمبولانس ملی در منطقه ویژه اقتصادی پیام به بهره برداری رسید

«نخستین اتوبوس آمبولانس ملی» امروز دوشنبه(11 مردادماه) با حضور «حمیدرضا مومنی»مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و «پیر حسین کولیوند» رییس اورژانس کشور، در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به بهره برداری رسید.

سالانه بیش از 500 هزار تن انواع عصاره توسط شرکت چاشنی زرین تولید می شود

مدیر عامل شرکت چاشنی زرین البرز گفت: سالانه بیش از 500 هزار تن انواع عصاره و چاشنی غذایی توسط این شرکت که در منطقه ویژه اقتصادی پیام مستقر است تولید و در داخل و خارج از کشور به فروش می رسد.

مجوز نخستین تاکسی هوایی در فرودگاه بین المللی پیام صادر شد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در پست اینستاگرام خود از صادر شدن نخستین مجوز تاکسی هوایی تحت عنوان تاکسی هوایی البرز توسط بخش خصوصی مستقر در این منطقه خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو