جستجو به دنبال کلید واژه «فرودگاه پیام» - تعداد یافته ها 39 مورد

فراخوان طراحی لوگوی منطقه ویژه اقتصادی پیام منتشر شد

 منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در نظر دارد نسبت به طراحی و انتخاب لوگوی جدید خود از طریق فراخوان عمومی اقدام نماید.

منطقه ویژه اقتصادی پیام قطب دیتا سنتر مرکز کشور شد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به حمایت از صنایع مرتبط با حوزه آی.تی و آی.سی.تی برای استقرار در منطقه گفت: با اقدامات صورت گرفته تبدیل پیام به قطب دیتا سنتر در حوزه مرکزی کشور قطعی شد.

بررسي موانع پيش روي منطقه اقتصادی ويژه اقتصادي پيام در دستور كار كميسيون صنايع مجلس

بررسي مسایل و موانع پيش روي منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام، در دستور كار كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي قرار مي گيرد.

پروازهای فرودگاه پیام به مقصد اهواز افزایش یافت

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: بنا به استقبال خوب و گسترده مردم استان از پروازها به مقصد اهواز و بالعکس، پروازها از این فرودگاه به مقصد اهواز افزایش یافت.

برقراری خط پرواز باری کرج ـ چین در آینده نزدیک

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به حمایت از بخش تولید و صنعت در استان به خصوص صنایع مستقر در این منطقه گفت: به همین منظور در حال پیگیری  خط پرواز باری کرج ـ چین به صورت جدی با هدف رفع نیاز تولیدکنندگان هستیم که به زودی محقق می شود.

مراسم سیاه پوشان در منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار شد

همزمان با فرارسیدن ماه محرم مراسم سیاه پوشان در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام برگزار شد.

رشد ٨٥ درصدی راه اندازی شبکه آب و فاضلاب در فاز چهارم پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: راه اندازی و ایجاد شبکه آب و فاضلاب در پهنه های 2 و 7 فاز چهار منطقه ویژه اقتصادی پیام تاکنون حدود ٨٥درصد رشد داشته است.

رعایت ضوابط  محیط زیستی شرط استقرار صنایع در پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: رعایت ضوابط محیط زیستی شرط اصلی و لازم برای استقرار صنایع و واحدها در منطقه ویژه است.

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین منطقه ویژه اقتصادی پیام و پست بانک

در راستای توسعه روابط بین منطقه ویژه اقتصادی پیام و پست بانک، با هدف تعامل و همکاری هر چه بیشتر در جهت رونق تولید، تسهیل سرمایه گذاری، افزایش فرصت های شغلی و گسترش مراودات مالی، تفاهم نامه همکاری مشترک منعقد شد.

بازدید فرمانده لشکر عملیاتی 10 حضرت سیدالشهدا(ع) از منطقه ویژه اقتصادی پیام 

فرمانده لشکر عملیاتی 10 حضرت سیدالشهدا(ع)  کرج از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد.

آخرین اخبار آرشیو