جستجو به دنبال کلید واژه «مناطق آزاد » - تعداد یافته ها 46 مورد

نشست هماهنگی کارگروه‌های اقتصادی قرارگاه عملیاتی مناطق آزاد در سال 1402

آخرین نشست هماهنگی کارگروه‌های اقتصادی قرارگاه عملیاتی مناطق آزاد در سال 1402 با حضور معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی و دبیران کارگروه‌های تخصصی برگزار شد.

عبدالملکی نماینده ویژه رییس‌جمهور شد

به موجب تصویب نامه هیات وزیران در جلسه 1402/12/13 حجت‌الله عبدالملکی، دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به عنوان «نماینده ویژه رییس‌جمهور در امور اجرایی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» تعیین شد.

منطقه آزاد سه‌جانبه بین ایران، عراق و سوریه ایجاد می‌شود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: برای ایجاد منطقه آزاد مشترک با 21 کشور در حال مذاکره هستیم و با پنج کشور از جمله سوریه و عراق به نتیجه رسیده‌ایم.

ارائه برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان‌های مناطق آزاد در شصتمین نشست ستاد خدمات سفر کشور

مدیر گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور در شصتمین نشست ستاد خدمات سفر کشور، از گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و برنامه‌های سازمان‌های مناطق آزاد ارائه داد.

نبود مقررات دست‌و‌پا گیر سرزمین اصلی انگیزه سرمایه‌گذاران برای ورود به مناطق آزاد

رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام جعفر صادق (ع) گفت: یکی از چالش‌های مناطق آزاد این است که آنچه ما به عنوان منطقه‌‌ی آزاد تعریف کردیم، با آنچه در واقعیت آنها اتفاق می‌افتد، کاملا متفاوت است.

در قیمت‌گذاری‌ها جانب انصاف را رعایت کنید/ پروازهای بین‌المللی را در دستورکار قرار دهید

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در این دیدار با اشاره به اینکه «کیش‌ایر نه فقط برای مناطق آزاد بلکه برای صنعت هوایی کشور باعث افتخار است»، در راستای خدمت‌رسانی بیشتر به مشتریان و ارتقاء سطح فنی و کیفی این شرکت هواپیمایی، توصیه‌هایی را به مدیران و معاونین کیش‌ایر ارائه کرد.

برگزاری همايش هم‌اندیشی ملی استلزامات مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی

همايش هم‌اندیشی ملی استلزامات مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی در دانشگاه امام صادق علیه‌السلام در حال برگزاری است.

دستور «عبدالملکی» به مدیران عامل سازمان‌های مناطق آزاد برای یاری‌رسانی به سیل‌زدگان جنوب استان سیستان و بلوچستان

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پی جاری شدن سیل در جنوب استان سیستان و بلوچستان به مدیران عامل سازمان‌های مناطق آزاد کشور دستور داد هر چه سریعتر به مناطق سیل‌زده یاری رسانی کنند.

آماده پشتیبانی از برنامه جهش اقتصادی مناطق آزاد هستیم

وزیر جهاد کشاورزی در دیدار با حجت‌الله عبدالملکی از آمادگی این وزارتخانه برای همراهی و پشتیبانی برنامه‌های جهش سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد.

کلنگ زنی یکی دیگر از بسته‌های سرمایه‌گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی این بار در اروند

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در سفری یک روزه به منطقه آزاد اروند، در مراسم کلنگ زنی مجتمع تفریحی، اداری و تجاری عرشیا آباد کیش حضور یافت و فرایند احداث آن را رسماً افتتاح کرد.

آخرین اخبار آرشیو