جستجو به دنبال کلید واژه «مناطق آزاد » - تعداد یافته ها 107 مورد

ارسال پیام ‌تسلیت مشاور رئیس جمهور و مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد در پی درگذشت «اکبر ترکان»

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت «اکبر ترکان» دبیر فقید شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی را تسلیت گفتند.

توسعه اقتصادی مناطق آزاد باید با تشویق و ایجاد امنیت اقتصادی برای بخش خصوصی انجام شود

دویست و بیست و پنجمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز یکشنبه (26 اردیبهشت ماه) به ریاست «حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی» رئیس جمهور و با حضور «حمیدرضا مومنی» مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی تشکیل شد.

با دستور رییس جمهور؛ 94 طرح سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور به بهره برداری رسید

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، در شصت و هفتمین هفته پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید، فرمان افتتاح رسمی 94 پروژه عمرانی، تولیدی و زیرساختی را در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی سلفچگان، ارس، اروند، چابهار، قشم و پیام در استان البرز صادر کرد.

توازن توسعه در مناطق آزاد باید در ابعاد مختلف ایجاد شود

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: پروژه های مناطق آزاد باید پیوست فرهنگی متناسب با فضای اجتماعی و فرهنگی همان منطقه را داشته باشند.

کارنامه موفق مناطق آزاد در حوزه اقتصاد مقاومتی

مدیر توسعه سرمایه گذاری و انتقال فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، درباره کارنامه مناطق آزاد در حوزه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: پروژه‌های اقتصاد مقاومتی از سال 95 آغاز شد، در سال اول 3 پروژه به ما ابلاغ کردند که 2 پروژه بر صادرات و یک پروژه بر فناوری تمرکز داشت. ما به طور میانگین اهدافی که ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در این 3 پروژه ابلاغ کرده بود، تقریباً 119 درصد محقق کردیم.

رفع مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی در گرو اجرای کامل قانون است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: رفع مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی در مناطق آزاد در گرو تثبیت و اجرای کامل قوانین است.

تلاش دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برای تصویب منطقه آزاد مهران قابل تقدیر است

نمایندگان مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران و ملکشاهی و سیروان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با «حمیدرضا مومنی» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تلاش وی در تصویب و اجرایی شدن منطقه آزاد مهران تقدیر و تشکر کردند.

94 پروژه زیربنایی و سرمایه گذاری در چهارمین دور افتتاحات در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به بهره برداری می رسد

چهارمین مراسم افتتاح پروژه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر (روز پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه) با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور برگزار می شود. 

تجارت ایران با همسایگان: ظرفیت های ارمنستان

ارمنستان تنها کشور اتحادیه اقتصادی وگمرگی اورآسیاست که با ایران مرز زمینی دارد و به این ترتیب به پل ارتباطی میان ایران و این اتحادیه تبدیل شده است.

اجرای منطقه آزاد بوشهر تاثیری بر قیمت زمین و مسکن نخواهد داشت/ تفاوت های هفت منطقه آزاد جدید با مناطق آزاد قبلی

مدیر هماهنگی امور مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد گفت: اجرای منطقه آزاد بوشهر تاثیری بر قیمت زمین و مسکن نخواهد داشت.

آخرین اخبار آرشیو