جستجو به دنبال کلید واژه «مناطق آزاد » - تعداد یافته ها 90 مورد

اخذ مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد، تعارض قانونی دارد

مدیر هماهنگی نهاد‌های مالی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تحمیل اخذ مالیات بر ارزش افزوده از فعالین اقتصادی، رغبت سرمایه گذاری را در مناطق آزاد کشورمان را کاهش و زمینه فرار سرمایه‌ها در مناطق ازاد که همگی در مجاورت مرزی کشور هستند را به سایر کشور‌های همسایه و رقیب که مشوق‌ها و معافیت‌های بیشتری به سرمایه گذاران اعطا می‌کنند فراهم می‌کند.

«سرپرست مدیریت توسعه صادرات، امورگمرکی و ارزش افزوده» دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد منصوب شد

با حکم معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «حامد قلی زاده فرد» به عنوان «سرپرست مدیریت توسعه صادرات، امورگمرکی و ارزش افزوده» این معاونت منصوب شد.

مصوبه معافیت مالیات بر ارزش افزوده مناطق آزاد تجاری به کجا رسید

نایب رییس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه معافیت مالیات بر ارزش افزوده مناطق آزاد تجاری محصور مانند کیش که امکان کنترل مبادی ورودی و خروجی در آن وجود دارد، برای تایید نهایی به شورای نگهبان ارسال شده است.

«سرپرست مدیریت گردشگری و میراث فرهنگی» دبیرخانه شورایعالی منصوب شد

معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در حکمی «سرپرست مدیریت گردشگری و میراث فرهنگی» این معاونت را منصوب کرد.

«سرپرست مدیریت امور اداری و مالی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد» منصوب شد

با حکم سرپرست معاونت توسعه و مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «جواد عباس پور آشنا آباد» به عنوان «سرپرست مدیریت امور اداری و مالی» این معاونت منصوب شد.

فراهم شدن فرصت طلایی توسط مناطق آزاد برای عبور از اقتصاد نفتی

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: این مناطق، فرصتی بزرگ را برای عبور از تجارت نفتی فراهم کردند که از دستاوردهای انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

اداره کشور بدون درآمدهای نفتی از افتخارات دولت است

حسن روحانی رئیس جمهوری در مراسم افتتاح طرح‌های ملی صنعتی و معدنی در سه استان هرمزگان، کرمان و مازندران به موضوعی پرداخت که طی چند وقت اخیر مورد توجه رسانه‌های داخلی و خارجی است. او تأکید کرد که احترام به مقررات و تعهدات بین‌المللی و اجرای آن جزو وظایف انسانی و سیاسی همه دولت‌ها است و تسلیم شدن در برابر قانون عیب نیست، دولت امریکا چاره‌ای جز تسلیم در برابر قانون و مقررات ندارد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

اطلاعیه روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

در پی سوال برخی خبرنگاران و انتشار اخباری در رسانه ها در خصوص نحوه بازگشت به کار «دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی» به اطلاع می رساند.

افزایش 128 درصدی سرمایه گذاری در مناطق‌آزاد

دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ضمن تشریح نقش این مناطق در اقتصاد مقاومتی طی چهار سال اخیر، اعلام کرد که سرمایه‌گذاری داخلی در این مناطق در 9 ماهه امسال رشد 128 درصدی نسبت به سال ‌98 و رشد 131 درصدی نسبت به هدف ابلاغی دارد.

آخرین اخبار آرشیو