جستجو به دنبال کلید واژه «ایمیدرو» - تعداد یافته ها 5 مورد

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین منطقه ویژه اقتصادی لامرد و اتاق بازرگانی ایران و قطر

در راستای توسعه سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی لامرد، تفاهم‌نامه همکاری بین این منطقه ویژه اقتصادی و اتاق مشترک بازرگانی ایران و قطر منعقد شد.

پروژه ۱۰ میلیون تنی فولاد چابهار، به زودی وارد فاز عملیاتی می‌شود

رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: با تاسیس شرکت در محل منطقه آزاد چابهار و واگذاری زمین برای اجرای پروژه 10 میلیون تنی فولاد چابهار، به زودی وارد فاز عملیاتی در پروژه فوق خواهیم شد.

نقش موثر جوامع محلی در توسعه منطقه

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان با اشاره به اینکه نگاه ما این است که در این منطقه ویژه اقتصادی فنس ها را برداریم، گفت: منظور از برداشتن فنس، نه به لحاظ فیزیکی بلکه به لحاظ فکری است، معتقدم هر توسعه ای که اتفاق می افتد توسعه جامعه محلی هم باید به همراه خود داشته باشد.

رونق صنایع انرژی بر پارسیان در تحقق جهش تولید اثرگذار است

فرماندار پارسیان گفت: منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان یکی از بزرگ ترین پروژه های ملی در غرب هرمزگان بوده که رونق بخشیدن به آن نقش اساسی در تحقق جهش تولید در شرایط بد اقتصادی و تحریم ها دارد.

تولید شمش آلومینیوم در منطقه ویژه اقتصادی لامرد 2 برابر می‌شود

مشاور امور مناطق ویژه اقتصادی ایمیدرو با دعوت از سرمایه‌گذاران برای فعالیت در صنایع پایین دستی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد، گفت: با بهره‌برداری از پروژه آلومینیوم جنوب در منطقه ویژه اقتصادی لامرد، تولید شمش آلومینیوم در کشور به 2 برابر خواهد رسید.

آخرین اخبار آرشیو