جستجو به دنبال کلید واژه «ایمیدرو» - تعداد یافته ها 5 مورد

انعقاد 9 قرارداد واگذاری زمین به سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: 9 قرارداد با سرمایه گذاران جدید برای واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس منعقد شده است.

فاز نخست بزرگترین بندر صنعتی، معدنی و تجاری کشور آماده بهره‌برداری است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی‌بر پارسیان گفت: فاز نخست بندر پارسیان به‌عنوان اولین و بزرگترین بندر صنعتی، معدنی و تجاری کشور آماده بهره‌برداری است.

آغاز حرکت قطار سرمایه گذاری جنوب فارس از منطقه ویژه اقتصادی لامرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: قطار سرمایه گذاری جنوب فارس از منطقه ویژه اقتصادی لامرد به حرکت درآمده است و زیرساخت های تکمیلی برای جلب مشارکت بخش خصوصی، یکی پس از دیگری در حال اجراست. 

افق جدید پیش‌روی سومین هاب پتروشیمی کشور

قرار است در بندر منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان، چهار اسکله ساخته شود تا کشتی‌های با تناژ بالا در این بندر پهلوگیری کنند. منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی‌بر پارسیان در محدوده‌ای افزون بر ۱۰ هزار هکتار در شهرستان پارسیان هرمزگان واقع شده و تحت نظارت و مدیریت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اداره می‌شود.

«نظام مدیریت پروژه» در منطقه ویژه اقتصادی لامرد طراحی می‌شود 

مدیر برنامه ریزی و نظارت راهبردی ایمیدرو گفت: منطقه ویژه اقتصادی لامرد از جمله مناطق مهم و تاثیرگذار سازمان ایمیدرو در جنوب کشور است که به دلیل تنوع پروژه های در دست اجرا یا تعریف شده در اولویت طراحی و پیاده سازی «نظام مدیریت پروژه» قرار گرفته است. 

آخرین اخبار آرشیو