جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی» - تعداد یافته ها 11 مورد

استقبال سرمایه‌گذاران برای صدور مجوز صادرات سنگ از مرز ماهیرود

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گفت: سرمایه گذاران ایرانی و خارجی خواهان صدور مجوز در حوزه صادرات سنگ در مرز ماهیرود هستند.

تمایل سرمایه گذارن افغان برای همکاری با تجار ایرانی

رایزن ایران در کشور افغانستان با بیان اینکه در منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی سرمایه گذاری های خوبی شده است گفت: سرمایه گذاران افغانستان تمایل زیادی به دیدار چهره به ‌چهره با تجار ایرانی دارند.

با توسعه زیرساخت‌های مرز ماهیرود توسط منطقه ویژه اقتصادی صف‌های طولانی کوتاه شد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی با اشاره به ایجاد زیرساخت‌ها در مرز ماهیرود گفت: با ایجاد زیرساخت‌ها توسط منطقه ویژه اقتصادی صف‌های 10 کیلومتری که از قبل وجود داشت کوتاه شد.

معاون وزیر خارجه در بیرجند: تجارت خارجی ایران مثبت شد / پیش‌بینی افزایش صادرات به 55 میلیارد دلار در سال

معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه با بیان اینکه تراز تجارت خارجی ایران در دو ماه ابتدای سال جاری مثبت بوده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود میزان صادرات امسال به 45 تا 55 میلیارد دلار برسد.

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه از مرز ماهیرود بازدید کرد

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه به همراه هیئت همراه از مرز ماهیرود بازدید کرد و در شورای مبادلات مرزی حضور یافت.

بازگشایی درب صادراتی منطقه ویژه اقتصادی در ماهیرود بعد از 4 ماه

رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی از بازگشایی درب صادرات منطقه ویژه اقتصادی در مرز ماهیرود خبر داد و گفت: با بازگشایی این درب آمار صادرات کشور و خراسان جنوبی افزایش می یابد.

بهره برداری از واحد تولید سوخت هیدروکربن در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند در آینده نزدیک

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گفت: به زودی واحد تولید سوخت هیدروکربن در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند به بهره‌برداری می‌رسد.

همراهی خوب منطقه ویژه اقتصادی بیرجند در امر تولید و اشتغال

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه هنر مدیران باید نگه داشت سرمایه گذار باشد گفت: منطقه ویژه اقتصادی استان خراسان جنوبی توانسته است تاکنون در امر اشتغال و تولید نقش موثری را در استان ایفا کند.

حضور 80 سرمایه گذار در منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی با مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد.

استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در روند سرمایه‌گذاری و صادرات در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گفت: با توجه به نامگذاری سال جاری، استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک علم و فناوری در روند سرمایه‌گذاری و صادرات را در برنامه داریم.

آخرین اخبار آرشیو