جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد کیش» - تعداد یافته ها 179 مورد

حمایت از صنعت پتروشیمی کشور با امضا تفاهم نامه همکاری پنج جانبه در کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش استقرار شرکت های دانش بنیان حوزه پتروشیمی در مرکز نوآوری کیش را موجب ارتقاء فناوری ها و رونق اقتصاد کشور برشمرد.

آئین گشایش همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی در کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، از وجود شرکت های پشتیبانی فعال در حوزه نفت و گاز در جزیره خبر داد.

مرکز نوآوری کیش از ایده های خلاقانه حمایت می کند

علاقمندانی که در حوزه "تفریحات و بازی‌های دریایی" صاحب فکر و دانش هستند می توانند با ارائه طرح و ایده های جدید و خلاقانه از حمایت های مرکز نوآوری کیش در این عرصه بهره مند شوند

به مناسبت روز زن از بانوان شاغل در سازمان منطقه آزاد کیش تقدیر شد

به مناسبت ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا (س)؛ با اهدا شاخه گل از بانوان شاغل در سازمان منطقه آزاد کیش تقدیر شد

بازگشایی استخر المپیک کیش از اوایل اسفند

سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش گفت: استخر المپیک جزیره کیش در حال بازسازی است و بر اساس برنامه زمان بندی شده تا اوایل اسفند آماده پذیرایی از ساکنان کیش و گردشگران خواهد بود.

کیش می تواند موتور محرک توسعه در ابعاد ملی و بین المللی باشد

معاون فرهنگی، اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش؛ کیش با تکیه بر تاریخ و اصالت فرهنگی ایران بزرگ، می تواند نقش ملی و بین المللی در گشودن عرصه" گفتگو"، "صلح" و " دوستی" ایفا کند و موتور محرک جریان های توسعه ای در ابعاد ملی و فراملی شود.

نوسازی ورزشگاه کیش و واگذاری زمین برای ایجاد فضای ورزشی به بخش خصوصی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: آماده‌ سازی لازم برای برپایی تمرین تیم‌های حاضر در جام‌جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر و حضور طرفداران آنها در جزیره کیش انجام شده است.

تشدید نظارت بر مراکز گردشگری کیش در ایام نوروز

مدیر نظارت بر خدمات و مراکز گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از برخورد جدی با متخلفین ارائه دهنده خدمات گردشگری در نوروز خبر داد

جشن قهرماني ليگ برتر هندبال بانوان در جزيره كيش برگزار شد

نماينده مشهد در يك هفته مانده به پايان پانزدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر هندبال بانوان برابر تيم شرکت هواپیمایی كيش به برتري رسيد

آخرین اخبار آرشیو