جستجو به دنبال کلید واژه «سواحل مکران» - تعداد یافته ها 5 مورد

سواحل مکران؛ بهترین منطقه برای حضور ایرانیان خارج از کشور

رییس جمهوری در نشست شورای اداری که در سالن اجلاس منطقه آزاد چابهار برگزار شد،گفت: بهترین منطقه برای ایرانیان خارج از کشور، حضور و سرمایه‌گذاری در سواحل مکران است.

تکمیل طرح‌های زیرساختی چابهار آبادانی سواحل مکران را به دنبال دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تکمیل طرح‌های زیرساختی در حال اجرای منطقه آزاد چابهار ضمن اینکه برخی از مشکلات پیش رو را مرتفع می‌کند موجب پیشرفت، آبادانی و رونق تولید و اشتغال در سواحل مکُران می‌شود.

افزایش 44 برابری ارزش قراردادهای عمرانی منطقه آزاد چابهار

ارزش 29 هزار میلیارد ریالی قراردادهای عمرانی جاری منطقه آزاد چابهار و مقایسه بازه زمانی 1400- 95 حاکی از رشد 44 برابری ارزش پروژه‌های عمرانی در حال اجرا نسبت به بازه زمانی 90 تا 94 است.

توسعه نقطه منفصل مرز ریمدان وارد فاز جدیدی شد

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه آزاد چابهار با اعلام خبری مبنی بر امضای تفاهم‌نامه‌ای با «گروه توسعه صنایع و معادن شهر» در راستای توسعه زیرساخت‌های نقطه منفصل ریمدان گفت: مقرر شده این گروه با آماده سازی زمین‌ها و زیرساخت‌ها زمینه استقرار صنایع و واحدهای تولیدی را فراهم کند.

270 پروانه بهره‌برداری فعال در منطقه آزاد چابهار وجود دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه 270 پروانه بهره‌برداری فعال در منطقه آزاد چابهار وجود دارد گفت: بیش یکهزار میلیارد تومان ارزش تولیدات این واحدهای تولیدی است.

آخرین اخبار آرشیو