جستجو به دنبال کلید واژه «لامرد» - تعداد یافته ها 5 مورد

فاز نخست آب شیرین کن منطقه ویژه اقتصادی لامرد به بهره برداری رسید 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: با پیگیری های انجام شده، فاز نخست آب شیرین کن در سایت صنایع انرژی بر لامرد  با رعایت همه الزامات زیست محیطی و استفاده از ظرفیت های فنی داخلی به بهره برداری رسید.

جایگاه چهاردهم ایران در تولید آلومینیوم، دهم در فولاد و پانزدهم در مس بسیار حائز اهمیت است

رئیس جمهور در آئین بهره برداری از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، گزارش تحولات عظیم کشور در حوزه صنایع معدنی را بسیار امیدوار کننده خواند و گفت: رساندن ایران از جایگاه هیجدهم به جایگاه چهاردهم جهان در تولید آلومینیوم وجایگاه های دهم در تولید فولاد و پانزدهم در تولید مس، بسیار حائز اهمیت است.

بهره برداری از طرح‌های برق‌رسانی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

همزمان با ایام الله دهه فجر ظهر امروز طی آئینی، پست ها و خطوط برق (شرکت غدیر انرژی لامرد) با مجموع اعتباری بالغ بر 5750 میلیارد ریال در منطقه ویژه اقتصادی لامرد به بهره برداری رسید.

منطقه ویژه اقتصادی لامرد موتور محرک پویایی استان فارس است

استاندار فارس با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی لامرد موتور محرک پویایی استان است، گفت: مجموعه مزیت‌ها و امتیازات منطقه ویژه اقتصادی لامرد به گونه‌ای است که می‌تواند این استان را از نظر شاخص‌های توسعه یافتگی در سطح ملی ارتقاء دهد.

منطقه ویژه اقتصادی لامرد سرفصل جدیدی از صنایع را رقم می زند 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: مجموعه ظرفیت ها و قابلیت های موجود سبب شده است تا این منطقه فصل جدیدی از صنایع مهم و راهبردی را در مسیر اعتلای اقتصاد ملی رقم بزند.

آخرین اخبار آرشیو