جستجو به دنبال کلید واژه «روستای تیس» - تعداد یافته ها 13 مورد

ساماندهی املاک و اراضی روستای تیس منطقه آزاد چابهار ادامه دارد

در راستای ساماندهی املاک و اراضی روستای تاریخی تیس منطقه آزاد چابهار دوازدهمین نشست هیئت معتمدین به‌منظور تائید پرونده‌های اراضی و املاک براساس شیوه‌نامه مصوب برگزار شد.

۲۰ اقدام ماندگار دولت در منطقه آزاد چابهار

دولت دوازدهم با هدف توسعه محور شرق و بویژه سواحل مکران، در سه سال گذشته اقدامات زیربنایی را برای تقویت جایگاه منطقه آزاد چابهار کلید زد که می توان از آنها به عنوان ۲۰ اقدام ماندگار دولت در این دوره نام برد.

۱۰ هکتار از اراضی منطقه آزاد چابهار رفع تصرف شد

مدیر حقوقی، امور قراردادها و املاک سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: حدود ۱۰ هکتار از اراضی این منطقه در قسمت شرقی پیکره پنجم خارج از محدوده مصوب روستای تیس رفع تصرف شد.

ساماندهی اراضی روستای تیس منطقه آزاد چابهار ادامه دارد

دبیر شورای راهبردی توسعه روستای تیس گفت: ششمین نشست هیئت معتمدین در خصوص نحوه ساماندهی اراضی روستای تاریخی تیس با حضور اعضای این هیئت تشکیل شد.

شتاب توسعه چابهار با الحاق به منطقه آزاد

اضافه شدن شهر چابهار به منطقه آزاد در کنار معافیت این بندر از تحریم های آمریکایی سبب می شود تا چابهار به عنوان دروازه توسعه جنوب شرق در اجرای مأموریت‌های اصلی خود در شکوفایی اقتصادی کشور قدرت و شتاب بیشتری بگیرد و علاوه بر تاثیرگذاری در منطقه، نقشی بین المللی در این زمینه ایفا کند.

روستای تیس، دردانه منطقه آزاد چابهار در مسیر توسعه

تیس تنها روستای محدوده منطقه آزاد چابهار در ۱۰ کیلومتری مرکز شهر چابهار واقع شده و ظرفیتی بی نظیر برای محدوده محسوب می‌شود که امروز با برنامه‌های سازمان منطقه آزاد چابهار در مسیر توسعه و عمران قرار گرفته و به سرعت به جهانی شدن نزدیک می‌شود.

شتاب ساماندهی و توسعه روستای تیس چابهار با همت دولت

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: شتاب در ساماندهی و توسعه زیرساخت‌های روستای تیس با همت دولت و تلاش‌های مسوولان به ویژه بنیادمسکن انقلاب اسلامی آغاز شد.

اقدامات منطقه آزاد چابهار تیس را به روستای بدون زباله تبدیل کرده است

رییس کمیسیون خدمات روستایی و بهداشت شورای اسلامی روستای تیس چابهار گفت: منطقه آزاد با واگذاری خدمات تنظیفات به پیمانکار روستای تیس نقش بسیار مهمی در روستای بدون زباله داشته است.

نظام‌مند شدن ساخت‌وسازهای تیس با صدور هوشمند پروانه ساخت

مدیر اطلاعات جغرافیایی و شهرسازی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: از ابتدای سال جاری صدور پروانه ساختمان در روستای تيس با استفاده از سامانه هوشمند شهرسازی (زیما) آغاز شده است که کارهای مرتبط در این زمینه روان‌تر و نظام‌مند می‌شود.

روستای تیس منطقه آزاد چابهار در مسیر توسعه

طرح لایروبی و بهسازی اسکله تیس چابهار از آذرماه سال گذشته وارد فاز اجرایی شد تا بخشی از مشکلات صیادان در پهلوگیری لنج‌ها مرتفع و شاهد افزایش صید باشیم.

آخرین اخبار آرشیو