جستجو به دنبال کلید واژه «روستای تیس» - تعداد یافته ها 6 مورد

اختصاص 17.5 میلیار تومان اعتبار برای ساماندهی پروژه‌های عمرانی روستای تیس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: امسال ۱۷.۵ میلیارد تومان در ۱۴ سرفصل اعتباری جهت اجرای پروژه‌های عمرانی و ساماندهی اصولی در روستای تیس این شهرستان هزینه می‌شود.

برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران سازمان منطقه آزاد چابهار با محوریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در روستای تیس

جلسه ستاد با محوریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در روستای تیس به ریاست محمداکبر چاکرزهی عضو هیئت‌مدیره و معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان با حضور اعضای ستاد در سالن ملاقات عمومی امام جمعه روستای تیس برگزار شد.

بازگشت آرامش به زندگی ۹۰ خانوار آسیب دیده از سیل روستای تیس چابهار

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: زندگی ۹۰ خانوار آسیب دیده از سیل در روستای تیس این شهرستان پس از اقدامات و خدمات مناسب به حالت عادی باز گشته است.

عدم رعایت حریم رودخانه تیس چابهار خسارت سیلاب را بیشتر کرده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: عدم رعایت حریم رودخانه تیس، تصرف غیرمجاز اراضی، ساخت و سازهای غیر مهندسی، خسارت سیلاب به واحدهای مسکونی و زیرساخت‌ها را در تیس بیشتر کرده است.

اجرای کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت پروژه‌های عمرانی پیش‌بینی‌شده روستای تیس

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: درصدد بهبود و تغییر چهره روستای تاریخی تیس با انجام و اجرای پروژه‌های عمرانی پیش‌بینی‌شده در قالب کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت هستیم.

احداث مرکز جامع سلامت و اورژانس جاده‌ای در روستای تیس منطقه آزاد چابهار

سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در بخش تجهیز زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی مرکز جامع سلامت و اورژانس جاده‌ای در روستای تیس منطقه آزاد چابهار احداث می‌کند.

آخرین اخبار آرشیو