جستجو به دنبال کلید واژه «پرورش میگو» - تعداد یافته ها 6 مورد

تبدیل منطقه آزاد قشم به هاب پرورش میگوی ایران

رئیس اداره شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تولید میگوی پرورشی در قشم کاملا اقتصادی است و پتانسیل های خوبی در این زمینه وجود دارد. صنعت میگوی قشم می‌تواند اقتصاد جزیره قشم را متحول کند.

هدف گذاری منطقه آزاد قشم برای تولید بیش از 20 هزار تن میگو در سال

سرپرست اداره شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم در بررسی کارنامه سه سال فعالیت اداره شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم از سال 95 تاکنون در حوزه پرورش میگوی جزیره از هدف‌گذاری و سیاست‌گذاری این اداره برای تولید بیش از 20 هزار تن میگو در سال و ایجاد فرصت اشتغال برای بیش از 850 نفر به‌صورت مستقیم با حمایت های بی دریغ مدیر عامل سارمان منطقه آزاد قشم خبر داد.

تبدیل قشم به برند منطقه ای پرورش میگو

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: چرخه ۶۰۰ میلیارد ریالی در حوزه مولدسازی میگو طی ۲ سال آینده در جزیره قشم ایجاد می‌شود.

ارتقاء ظرفیت تولید میگوی جزیره به کمک آموزش های تخصصی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای افزایش بازدهی، تحقق جهش تولید وهدفگذاری تولید سالیانه 20 هزار تن میگو در جزیره نیازمند ارتقا دانش فنی و توجه به آموزش های تخصصی هستیم.

احداث سایت آموزش و تحقیقات صنایع شیلاتی در قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با رییس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قشم دیدار کرد.

۴شرکت پرورش میگوی قشم وارد مدار تولید شدند

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز به کار و آبگیری 4 شرکت پرورش میگوی بعد از عبور از بحران شیوع بیماری لکه سفید در کشور خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو