جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی دوغارون» - تعداد یافته ها 8 مورد

مهار بزرگترین حریق مرز ایران و افغانستان / صدها تانکر در آتش سوخت

انفجار عظیمی که در گمرک اسلام قلعه واقع در مرز مشترک ایران و افغانستان (مرز دوغارون) رخ داد و به سرعت به تیتر اخبار جهان تبدیل شد، بنا به گزارش ها بین یکصد یا 500 دستگاه تانکر سوخت رسان را به کام خود کشیده است.

تصویب منطقه ویژه اقتصادی دوغارون

طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی دوغارون پس از ۱۰ سال انتظار در دبیرخانه شورای عالی مناطق ویژه اقتصادی و آزاد کشور تصویب شد.

طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی دوغارون تصویب شد

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون از تصویب طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی دوغارون پس از ده سال انتظار در دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبرداد.

بررسی اصلاح طرح محدوده مناطق ویژه اقتصادی لامرد، قصرشیرین و طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی دوغارون در کارگروه تخصصی شورایعالی

اصلاح طرح محدوده مناطق ویژه اقتصادی لامرد، قصرشیرین و طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی دوغارون در کارگروه تخصصی شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی بررسی شد.

تغییر مسیر ناوگان حمل و نقل منطقه اقتصادی دوغارون

مدیر پایانه مرزی دوغارون تایباد از تغییر مسیر تردد ناوگان حمل و نقل کامیون‌های ترانزیتی و صادراتی از منطقه ویژه اقتصادی دوغارون خبر داد.

منطقه ویژه اقتصادی دوغارون؛ نبض تجارت ایران و افغانستان / غفلت از شاهراه اقتصاد ایران در شرایط تحریم

افغانستان با توجه به وجود ۹۴۵ کیلومتر مرز مشترک، فرهنگ مشترک و هزینه‌های زیاد انجام شده از سوی ایران در این کشور، یک هدف مهم برای تجارت است.

بستر سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی دوغارون فراهم است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: این منطق همجوار با کشور افغانستان در فاصله ۱۸ کیلومتری شهر تایباد واقع در شرق خراسان رضوی به عنوان یک پل ارتباطی با کشورهای آسیای میانه است و ظرفیتهای موجود در این کانون اقتصادی، بستر حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را فراهم کرده است.

تصویب طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی دوغارون در شورای پژوهشی دبیرخانه شورایعالی 

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی از تصویب طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی دوغارون در مهر ماه سال جاری در شورای پژوهشی دبیرخانه شورای عالی مناطق ویژه اقتصادی و آزاد کشور خبر داد .

آخرین اخبار آرشیو