جستجو به دنبال کلید واژه « منطقه آزاد اروند» - تعداد یافته ها 11 مورد

شرایط برای حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در منطقه آزاد اروند فراهم است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در بازدید از سایت صنعتی منطقه آزاد اروند، گفت: شرایط برای رونق تولید، سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی و اشتغال در مناطق آزاد به خصوص منطقه آزاد اروند فراهم است.

در پایان گام دوم انقلاب اسلامی، ایران یکی از دو محور امنیت جهان خواهد بود

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر یک‌روزه به منطقه آزاد اروند، با حضور در صبحگاه مشترک که به مناسبت فراسیدن هفتم آذر، روز نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر برگزار شد، گفت: نیروی دریایی ایران که امنیت آب‌های کشور را تامین می‌کنند، در بخش دریا افتخار جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران هستند.

امضای موافقت‌نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد اروند و اتاق مشترک عمان و ایران

در پی سفر هیأت عالی مناطق آزاد ایران به کشور عمان، موافقت‌نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد اروند و اتاق مشترک عمان و ایران به امضاء رسید.

اجرای گروه تئاتر دانشگاه هنر بصره در منطقه آزاد اروند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از اجرای نمایش«حماه الجرف» گروه تئاتر دانشگاه هنر بصره در خرمشهر خبر داد.

تشکیل کمیته‌های تخصصی احیاء بخش تولید در منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: حل مشکل تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران جز تعامل و هم‌اندیشی و بهره‌گیری از تجارب مشاوران مجرب در حیطه سرمایه‌گذاری مقدور نیست.

تخصیص تسهیلات کم‌بهره به واحدهای تولیدی سایت صنعتی منطقه آزاد اروند

مدیر توسعه نواحی صنعتی سازمان منطقه آزاد اروند، از تخصیص تسهیلات کم‌بهره به واحدهای تولیدی، جهت تامین مالی و سرمایه در گردش این بخش خبر داد.

تردد خودروهای اتباع عراقی، منطقه آزاد اروند را تبدیل به قطب گردشگری می‌کند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، تردد خودرویی دو منطقه مجاور در استان‌های خوزستان و بصره عراق را تحولی بزرگ در حیطه گردشگری قلمداد کرد.

اروند؛ هاب تولید و صادرات مناطق آزاد کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، به اشاره به مزایای سرمایه‌گذاری در این منطقه، از اروند به عنوان یک فرصت طلایی برای فعالیت صاحبان ایده و مشاغل نام برد.

کلنگ‌زنی ایستگاه قطار تهران ـ کربلا در شلمچه

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: سعی داریم تا پیش از پایان دولت سیزدهم ایستگاه قطار بسیار حائز اهمیت و استراتژیک تهران ـ کربلا در شلمچه به بهره‌برداری برسد.

رسالت اصلی جامعه خبری، امیدآفرینی است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، همزمان با هفدهم مردادماه، در منطقه آزاد اروند، پاسخگوی سؤالات اصحاب رسانه بود. 

آخرین اخبار آرشیو