جستجو به دنبال کلید واژه «افتتاح» - تعداد یافته ها 10 مورد

افتتاح هتل «هانی» در شهر قشم / 15

هم‌زمان با آئین‌های ویژه ایام الله دهه مبارک فجر و مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم هتل «هانی» در جزیره قشم افتتاح و به بهره برداری رسید.

افتتاح 36 پروژه عمرانی، تولیدی و گردشگری در قشم

سخنگوی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، 36 پروژه عمرانی، تولیدی و گردشگری با سرمایه گذاری 270 میلیون یورویی و افزون بر چهار هزار میلیارد ریالی سازمان منطقه آزاد قشم و بخش خصوصی تحت حمایت این سازمان به بهره برداری می رسد.

فاز جدید جلفاکاران ارس امسال به بهره‌برداری می‌رسد

مدیر صنایع و انتقال فناوری‌های پیشرفته سازمان منطقه آزاد ارس گفت: طرح توسعه شرکت نساجی جلفاکاران ارس در زمینه تولید نخ ۱۰۰ درصد پنبه‌ای با سرمایه گذاری ثابت بالغ بر ١٨٠ میلیارد ریال تا پایان سال جاری به بهره برداری می‌رسد.

فیلم | افتتاح هشت طرح در منطقه آزاد ارس

8 طرح سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس افتتاح شد. از این طرحها 5 طرح در بخش صنایع، 2 طرح در بخش کشاورزی و یک طرح در بخش گردشگری اجرا شده است.

پیش بینی افزایش ۱۰۰ درصدی صادرات از منطقه آزاد ارس | 7

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: پیش بینی می کنیم تا پایان سال بتوانیم میزان صادرات از این منطقه را به میزان ۱۰۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش دهیم. 

طرح توسعه محدوده منطقه آزاد ارس عملیاتی شده است | 6

به گفته مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بر اساس تصویب هیات دولت با افزایش محدوده منطقه آزاد ارس به۷۱ هزار و ۸۴۸ هکتار، طرح توسعه ای این منطقه عملیاتی شده است.

صادرات ۱۶۱ میلیارد دلاری کالا از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی | 5

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به اهمیت صادرات در برهه کنونی گفت: ۱۶۱ میلیارد دلار کالا در ۶ سال گذشته از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور صادر شده است.

سه پروژه دیگر در ارس افتتاح شد | 3

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ادامه سفر خود به منطقه آزاد ارس، سه پروژه دیگر در این منطقه را افتتاح کرد.

کارخانه تولیدی «اترک انرژی گستر ارس» به بهره برداری رسید | 2

با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، کارخانه «اترک انرژی گستر ارس» افتتاح و به بهره برداری رسید.

واحد تولیدی «سبز طیف ارس» افتتاح شد | 1

امروز (یکشنبه) با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی واحد تولیدی «سبز طیف ارس» افتتاح و به بهره برداری رسید.