جستجو به دنبال کلید واژه «گردشگری» - تعداد یافته ها 6 مورد

افزایش بهره وری از گردشگری در راستای تقویت اقتصاد ملی با محوریت منطقه آزاد انزلی

سردار عباس مطهری رئیس سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه و بسیج کشور با علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون توسعه همکاری های دو سویه در حوزه گردشگری گفت و گو و تبادل نظر کردند.

کیش، مقصد سفر همه ایرانی‌ها می‌شود + فیلم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش می‌گوید: «می‌خواهیم کارکردهای خود را به سمتی ببریم که کیش در دسترس همه ایرانیان قرار گیرد و همه خانواده‌های ایرانی با هر سطح درآمدی بتوانند از کیش به‌عنوان یک مقصد گردشگری استفاده کنند.»

سازمان منطقه آزاد چابهار پیشگام در تدوین سند مسئولیت اجتماعی

سازمان منطقه آزاد چابهار به عنوان جدی‌ترین بازیگر توسعه منطقه مکُران تا کنون موفقیت‌های چشمگیری داشته و پیشگامیِ آن در تدوین سند مسئولیت اجتماعی، یک نهادسازی جدید برای پایبندی هرچه بیشتر به توسعه جامعه محلی و افزایش بهره‌وری منابع به شمار می‌رود.

باید به سمت استفاده از فناوری های نوین حرکت کنیم

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: باید تلاش کنیم تا در تمام حوزه ها به سوی فناوری های نوین حرکت کنیم؛ چرا که این مهم ضمن پایداری اشتغال، باعث تولید ثروت برای کشور می شود.

توسعه و ترویج فرهنگ گردشگری مسئولانه در مناطق آزاد کشور

توسعه و ترویج گردشگری مسئولانه یکی از وظایف مهم مناطق آزاد کشور است که با تکریم ارزشها و تبدیل آن به حاکمیت گفتمانی منطقه برای جلب مشارکت گردشگران منطقه محقق می شود.

صنعت گردشگری؛ فرصت طلایی کشور برای عبور از مضایق و تحریم‌ها

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: صنعت گردشگری؛ فرصت طلایی کشور برای عبور از مضایق و تحریم‌ها است.

آخرین اخبار آرشیو