جستجو به دنبال کلید واژه «گردشگری» - تعداد یافته ها 81 مورد

نمایشگاه گردشگری، فرصتی مناسب برای توسعه گردشگری کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس نمایشگاه های گردشگری را محملی برای توسعه گردشگری کشور در زمینه ملی و بین المللی عنوان کرد.

ورود افزون بر ۷۸ هزار گردشگر به جزیره قشم

رئیس کمیته آمار ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: ۷۸ هزار و ۶۷۱ گردشگر از ۲۱ تا ۲۵ بهمن ماه از سه مسیر هوایی، دریایی و زمینی وارد این جزیره شدند.

رونمایی از تابلو پارچه «مسجد جامع خرمشهر» در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری

در سيزدهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري و صنايع وابسته با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، از اثر فاخر تابلو پارچه «مسجد جامع خرمشهر»، رونمایی شد.

بازدید معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از روستاهای گردشگری

محمداکبر چاکرزهی عضو هیئت‌مدیره و معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار به همراه ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان به‌منظور بررسی و کمک به ایجاد زیرساخت‌های توسعه از روستاهای گردشگری " کم شهر" و "تنگ" شهرستان کنارک در غرب چابهار بازدید نمود.

افتتاح بزرگترین و مجهزترن سفره خانه سنتی قشم / 17

بزرگ‌ترین و مجهزترین سفره‌خانه سنتی جزیره قشم با 1400 متر زیربنا و ظرفیت 500 نفر، با نمای زیبای سنتی و اختصاص 6 فضای VIP در نهمین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر افتتاح شد.

افتتاح مجهزترین کلوپ غواصی و تفریحات دریایی قشم / 12

مجهزترین کلوپ غواصی و تفریحات دریایی قشم (دلفین مرجان قشم) هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر با حضور مرتضی بانک، مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور به همراه حمیدرضا مومنی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افتتاح شد.

گردشگری غذا، رویکردی نو در توسعه پایدار گردشگری چابهار

استان سیستان و بلوچستان که از پهناورترین استان‌های کشور می‌باشد، به لحاظ جغرافیایی دارای تنوع آب و هوایی دارای فراوانی است که همین امر سبب به وجود آمدن تنوع غذایی متفاوتی در ذائقه مردم منطقه شده است.

توسعه زیرساخت های گردشگری با ایجاد پارک فضایی در منطقه آزاد انزلی

محمد ولی روزبهان در دیدار با مرتضی براری معاون رییس وزیر ارتباطات و رییس سازمان فضایی ایران با پیگیری تفاهم نامه همکاری منعقد شده در خصوص ایجاد پارک فضایی در نوار ساحلی فاز تجارت و گردشگری تبادل نظر کردند.

افتتاح 36 پروژه عمرانی، تولیدی و گردشگری در قشم

سخنگوی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، 36 پروژه عمرانی، تولیدی و گردشگری با سرمایه گذاری 270 میلیون یورویی و افزون بر چهار هزار میلیارد ریالی سازمان منطقه آزاد قشم و بخش خصوصی تحت حمایت این سازمان به بهره برداری می رسد.

آخرین اخبار آرشیو