جستجو به دنبال کلید واژه «گردشگری» - تعداد یافته ها 20 مورد

برگزاری جلسه بررسی طرح جامع گردشگری منطقه آزاد اروند

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: بر اساس هدف گذاری‌ های انجام شده، جلسه بررسی فاز اول طرح جامع گردشگری منطقه آزاد اروند، برگزار شد.

امینی از امینان قشم تجلیل شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از تاکسیران امینی که پیشینه امانتداری قشمی ها را درخشان تر کرد، تجلیل نمود.

چابهار؛ فرصتی برای جذب گردشگران دریایی

هرچند سیستان و بلوچستان استانی کم‌برخوردار به شمار می‌رود که مورد غفلت قرار گرفته، اما سرشار از جاذبه‌ها و پتانسیل‌های گردشگری است.

چابهار؛ فرصتی برای جذب گردشگران دریایی

هرچند سیستان و بلوچستان استانی کم‌برخوردار به شمار می‌رود که مورد غفلت قرار گرفته، اما سرشار از جاذبه‌ها و پتانسیل‌های گردشگری است.

سرمایه گذاری ۹۳۳۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی در گردشگری منطقه آزاد ماکو

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در حال حاضر، هفت پروژه سرمایه گذاری در حوزه گردشگری این منطقه با حجم سرمایه گذاری ۹ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال در حال اجراست.

گردشگری منطقه آزاد چابهار در روز‌های کرونایی/ ارائه آموزش‌های گردشگری مجازی و تکمیل زیرساخت‌های گردشگری در فرصت کرونا

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با شیوع کرونا و خسارت هایی که این ویروس به صنعت گردشگری وارد کرد، تلاش کردیم تا راه برون رفتی از این موضوع پیدا کنیم و بتوانیم با وضعیت کنونی، گردشگری را پیش ببریم به همین خاطر آموزش‌های گردشگری مجازی را بیشتر و از این فرصت برای استاندارسازی خدمات گردشگری استفاده کردیم.

راه‌اندازی فرودگاه بین‌المللی چابهار می‌تواند محرکی برای جذب سرمایه‌گذار و گردشگر باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: راه‌اندازی فرودگاه بین‌المللی در محدوده منطقه آزاد چابهار که فاز اول آن ظرف ۱۸ ماه راه‌اندازی خواهد شد می‌تواند محرکی برای جذب سرمایه‌گذار و گردشگر باشد.

منطقه آزاد چابهار میزبان اعضای کنسرسیوم تورهای ورودی به کشور

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از سفر اعضای کنسرسیوم تورهای ورودی به کشور به منطقه خبرداد و افزود: این گروه به منظور بررسی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های گردشگری چابهار و دیدار با متولیان و فعالان گردشگری بخش خصوصی سازمان در هفته جاری به چابهار سفر خواهند کرد.

لزوم ثبت نام فعالان گردشگری ارس در سامانه اطلاعات و آمار

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد ارس بر لزوم ثبت نام کلیه فعالین گردشگری ارس در سامانه اطلاعات و آمار تاکید کرد.

فعالان گردشگری فاقد بیمه، مشمول دریافت تسهیلات کرونا شدند

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گرشگری و صنایع‌دستی کشور از بهره مندی فعالان صنعت گردشگری فاقد بیمه کشور برای استفاده از تسهیلات گردشگری ویژه ایام کرونا خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو